Klaudia Halejcio kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Niedługo potem aktorka razem z małą córeczką i partnerem przeprowadziła się do willi, która według medialnych doniesień kosztowała 9 milionów złotych. Aktorka od poczatku zdecydowała się publikować wizerunek córki, a ostatnio pokazała typowy wieczór w domu. Okazuje się, że to szara rzeczywistość każdej mamy! Po wieczornych rytuałach mała Nel zasnęła, a kiedy Klaudia Halejcio myślała, że ma chwilę dla siebie stało się coś, o czym gwiazda mówi wprost "zawsze to samo"! O co chodzi?

Reklama

Klaudia Halejcio opublikowała zaskakującą relację na Instastory ze swoją córeczką w roli głównej. O co chodzi?

Klaudia Halejcio we wtorkowy wieczór chciała obejrzeć mecz polskiej reprezentacji z drużyną Albanii. O godzinie 21:42 usiadła na kanapie z kanapką, jak sama pisze i w momencie, kiedy zdecydowała się to zrobić na elektronicznej niani zobaczyła, jak jej córka się budzi. Aktorka "Pierwszej miłości" w zabawny dla siebie sposób napisała:

Tylko usiadłam na kanapie z kanapką i proszę. Zawsze to samo. - napisała Klaudia Halejcio

Zobacz także: Klaudia Halejcio na meczu Polska-Anglia. Aktorka skrytykowana za "przerobioną twarz". O co chodzi?

Jak wiadomo rzeczywistość młodej mamy zawsze podyktowana jest potrzebami dziecka. Dotyczy to tak samo każdej kobiety i jak się okazuje również mała Nel błyskawicznie reaguje na fakt, że jej mama chciałaby odpocząć. Na forach dotyczących macierzyństwa wielokrotnie młode mamy żartują, że dzieci podświadomie wyczuwają, że ich mama chce wypić gorącą kawę czy o prostu usiąść samodzienie na kanapie i wtedy błyskawicznie się budzą! Znacie to? A tymczasem spójrzcie na małą Nel. Co za uroczy widok.

Instagram / klaudiahalejcio

Mała Nel jest bardzo podobna do swojej mamy, a ostatnio odbyły się chrzciny dziewczynki. Klaudia Halejcio często publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia córeczki, a niektóre z nich wzbudzają kontrowersje, jak choćby relacja z brudną pieluchą.

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama