klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Celine Dion i jej synowie
East News
Newsy

Synowie Celine Dion mają już prawie 10 lat! Ależ oni się wyrośli!

Pamiętacie urocze bliźniaki Celine Dion? Dziś Eddy i Nelson mają już 9 lat! Czy są podobni do słynnej mamy?
Aneta Wikariak
sierpień 07, 2020

Synowie Celine Dion przyszli na świat w październiku 2010 roku. Gwiazda długo starała się o dzieci, ale ostatecznie pomogła jej metoda in vitro - podobnie jak w przypadku jej starszego syna, Rene Charlesa. Celine nie pokazuje często synów. Najbardziej znaną fotką było zdjęcie, kiedy Celine i jej mąż Rene Angelil przyjechali z dziećmi do Las Vegas, gdzie Dion miała kilkuletni kontrakt. Eddy i Nelson byli wtedy maleńcy. Niestety, rodzinne szczęście zniszczyła śmierć męża. 73-letni Rene Angelil zmarł w 2016 roku po długiej walce z rakiem krtani. Celine Dion opowiadała potem, jak ciężko było jej zmierzyć się z tą tragedią. Jednym ze sposobów było... kupno wielkiego łóżka, na którym gwiazda spadła razem z bliźniakami.

Jak to możliwe, że Klaudia El Dursi jest tak szczupła po urodzeniu dwójki dzieci? Gwiazda zdradziła sekret!

Celine Dion o synach

Celine w końcu udało się pogodzić z nieszczęściem - zaczęła śpiewać, brylowała na pokazach mody. Mimo że zawsze była szczupła, schudła jeszcze bardziej. Kiedy fani zaczęli się zamartwiać, że to efekt depresji, Celine Dion zdradziła tajniki swojej diety. Pytana przez dziennikarzy, jak udało jej się poradzić sobie z tragedią,  zdradziła:

Moje pociechy poradziły sobie tak dobrze, że to one pomagają mi znieść ogromną stratę. Czuję również, że Rene pomaga nam. Słyszę w sobie głos: 'Jestem tutaj, dzieci są bezpieczne, dbaj o swoją pasję, spędzaj ten czas dobrze - mówiła.


Celine Dion zawsze podkreśla, że najważniejsi są dla niej synowie. Kiedy Eddy i Nelson skończyli 9 lat napisała na Instagramie: "Podwójny śmiech i podwójna miłość. Jestem tak dumna ze swoich chłopców!"

 

Fani od razu zauważyli, że jeden z chłopców przypomina zmarłego ojca, a drugi - Celine. Czy rzeczywiście? 

Tak Celine wyglądała w dzieciństwie:

 

Komentarze
Córka Agaty Mróz ma już 12 lat. Jak zmieniła się Liliana?
Styl życia Córka zmarłej Agaty Mróz-Olszewskiej ma już 12 lat. Jak wygląda Liliana?
Córka zmarłej na białaczkę Agaty Mróz-Olszewskiej jest bardzo podobna do mamy. Liliana wyrosła na śliczna dziewczynę.
Milena Majak
czerwiec 04, 2020

Historię Agaty Mróz-Olszewskiej i jej córki Liliany zna cała Polska. Siatkarka, mając zaledwie 17 lat, dowiedziała się, że jest chora na białaczkę. Mimo to przez wiele lat była czołową zawodniczka polskiej reprezentacji - wywalczyła z nia dwa złote medale Mistrzostw Europy! Największą walkę stoczyła jednak nie na boisku - chociaż ciężko chora,  nigdy nie porzuciła marzenia o byciu matką . I udało się! Od tamtej pory minęło już 12 lat, a Liliana jest coraz bardziej podobna do Agaty Mróz-Olszewskiej. Jak wygląda Liliana, córka Agata Mróz? Wiadomość o ciąży zaskoczyła tak samo Agatę, jak jej męża oraz komisję lekarską, która już znalazła dla niej dawcę szpiku. W rozmowie z magazynem "VIVA!", siatkarka wyznała wówczas, że sama nie mogła uwierzyć, kiedy zobaczyła dwie kreseczki na teście ciążowym. Lekarze ciągle powtarzali, że przy jej stanie zdrowia to praktycznie niemożliwe . A jednak - była w ciąży! Termin operacji przeszczepienia szpiku trzeba było przełożyć, ale wiązało się to z ogromnym ryzykiem. Agata Mróz-Olszewska wiedziała, że być może nie będzie jej dane wychowywać Liliany , ale mimo to zdecydowała się urodzić córeczkę. Miesiąc po porodzie Agata Mróz-Olszewska przeszła zabieg przeszczepienia szpiku kostnego. Początkowo wszystko było dobrze, przeszczep przyjął się. Dwa tygodnie później wykryto ognisko   posocznicy , co doprowadziło do wstrząsu septycznego. Ziścił się niestety najczarniejszy scenariusz... Agata Mróz-Olszewska zmarła 4 czerwca 2008 roku .  Na zdjęciu poniżej Liliana ma roczek: Zdjęcie:   Piotr WYGODA/East News; PIOTR GAJEK/East News Mała Liliana została pod opieką ojca oraz dziadków. Mimo że wychowywała się bez matki, Jacek Olszewski starał się, aby nie odczuła tego aż tak bardzo i zapewnił córce wszystko, co najlepsze. Obecnie Liliana ma 12 la t i chodzi do 6 klasy szkoły podstawowej. W naszej...

Przeczytaj
Katarzyna Dowbor z córką Marysią
Styl życia Córka Katarzyny Dowbor skończyła 21 lat. Ależ ona jest piękna!
Córka prowadzącej "Nasz Nowy Dom", Maria Dowbor-Baczyńska, debiutowała w mediach jako kilkulatka. Teraz to już dorosła i naprawdę piękna kobieta.
Milena Majak
maj 15, 2020

Nie wszystkie gwiazdy decydują się na wprowadzanie dzieci do show biznesu. Obecnie coraz częściej spotyka się wręcz model niepokazywania twarzy pociech nawet w social mediach, a co dopiero zabierania ich ze sobą na ścianki. Marysia natomiast pojawiła się na kilku imprezach branżowych w towarzystwie matki, ale nic poza tym. Tak wyglądała w 2012 roku: Zdjęcie: East News Dopiero teraz, kiedy jest już dorosła, coraz częściej pokazuje się w social mediach . Niedawno obchodziła również urodziny, które jej matka chciała wyróżnić w wyjątkowy sposób. Jak zmieniła się Marysia Dowbor-Baczyńska? Katarzyna Dowbor ma dwójkę dzieci - Macieja, który jest żonaty z Joanną Koroniewską oraz Marię. W odróżnieniu od starszego brata, Marysia nigdy nie była zainteresowana karierą medialną i zdecydowanie nie poszła ani w ślady matki, ani w ślady Macieja. Obecnie studiuje psychologię i filozofię na Uniwersytecie Duhram w Wielkiej Brytanii.   Urodziła się 14 maja 1999 roku i niedawno obchodziła 21. urodziny . Nie przeszły one jednak bez echa, ponieważ na Instagramie jej mamy pojawiły się specjalne życzenia dla solenizantki, którym wtórują komentarze internautów. Dziś szczególny dzień. Moja córka Marysia kończy 21 lat! Ale wyrosła! Kocham Cię! - czytamy na profilu dziennikarki.  Największą uwagę zwracają jednak zdjęcia, na których widać uderzające podobieństwo Marysi do matki . Mają bardzo podobne rysy twarzy oraz niemal identyczne uśmiechy. Są jak dwie krople wody :). Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Katarzyna Dowbor (@katarzyna_dowbor_official) Maj 13, 2020 o 3:17 PDT Zdjęcie główne: East News

Przeczytaj
Styl życia Córka Jennifer Lopez zaśpiewała z nią na "Super Bowl". Ależ ona ma głos!
11-letnia córka Jennifer Lopez dołączyła do niej podczas koncertu na Super Bowl i... nieco przyćmiła mamę!

Halftime Show podczas S,"uper Bowl" to co roku wielkie wydarzenie nie tylko w świecie sportu, ale także muzyki. O występie podczas finału o mistrzostwo w futbolu amerykańskim marzą największe gwiazdy. Niezapomniane show w ciągu ostatnich lat dały już m.in. Beyonce, Lady Gaga czy Katy Perry. W tym roku zaszczyt ten przypadł Shakirze oraz Jennifer Lopez . Latynoski dały niesamowite show i choć Shakira ma 43 lata, a Jennifer Lopez 50, na scenie ruszały się jak na początku swoich karier. Po koncercie oczywiście dużo mówi się o ich niesamowitych możliwościach wokalnych i tanecznych, ale... także o niespodziewanym pojawieniu się na scenie córki Jennifer Lopez .  Córka Jennifer Lopez wystąpiła na Super Bowl Na Super Bowl to Shakira występowała pierwsza, a po niej swoje piosenki śpiewała Jennifer Lopez. W pewnym momencie dołączyła jej córka - Emme ! Takiego gościa na scenie prawdopodobnie nikt się nie spodziewał, choć nie powinno to być zaskoczeniem, bo J.Lo wielokrotnie chwaliła się już talentem wokalnym córki . Emme do swojej mamy i Shakiry dołączyła na sam koniec show i wykonała kilka wersów z utworów "Let's Get Loud" oraz "Born in the U.S.A,".  Emme Muñiz ma 11 lat i jest córką Jennifer Lopez z małżeństwa z Marckiem Anthonym. Po jej występie na Super Bowl nie mamy już wątpliwości, że zamierza iść w ślady mamy i również zostanie piosenkarką. Talent ma równie imponujący!  Występ Emme zobaczycie na poniższym wideo. Córka Jennifer Lopez zaczyna śpiewać w dwunastej minucie, ale polecamy obejrzeć całość. Nie pożałujecie! ;) Zobacz także: Tak Jennifer Lopez wyglądała jako nastolatka! Zdjęcia: EAST

Przeczytaj