Conan Kaźmierski zyskał ogromną sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show „Królowe życia”, w którym już od dziesięciu sezonów towarzyszy swojej przebojowej, pewnej siebie i kochającej luksusy mamie, Dagmarze Kaźmierskiej. W ciągu ostatnich pięciu lat mogliśmy śledzić niezwykłą metamorfozę 19-latka, który ze zmagającego się z trądzikiem i uzależnionego od słodyczy chłopaka, zmienił się w pewnego siebie, wysportowanego przystojniaka. Teraz gwiazdor hitu TTV postanowił po raz kolejny zaskoczyć fanów kolejną metamorfozą i postanowił… zapuścić wąsy. Teraz jest nie do poznania!

Reklama

Metamorfoza Conana z „Królowych życia”

Conan, podobnie jak inni bohaterowie „Królowych życia”, uwielbia luksus, nie znosi nudy i żyje według własnych zasad, na co pozwala niezwykle pobłażliwa matka. Dagmara nie tylko bowiem zgadza się na wiele zachcianek ukochanego, jedynego syna, ale sama zachęca go do tego, by tak jak ona, czerpał z życia garściami i brał z niego wszystko, co najlepsze.

Zobacz także: Syn Dagmary Kaźmieskiej z „Królowych życia” bierze sterydy by budować mięśnie? Celebrytka odpowiedziała

Instagram @queen_of_life_77

Kaźmierski zatem nie tylko dostał się na wymarzone studia medyczne, o których śnił od lat, ale też realizuje się jako sportowiec oraz uwielbiany przez fanów influencer, który zachwyca internautów swoją muskulaturą, spektakularnymi, ekscentrycznymi stylizacjami, a ostatnio także nowym zarostem, który wprawił widzów „Królowych życia” w osłupienie. W najnowszym odcinku hitu TTV mogliśmy bowiem zobaczyć Conana z bujnym wąsem.

- co to za koper u Conana pod nosem ?? - A co mu się stało? - Conan zgol te wąsy! – pisali internauci.

Wśród wielu niepochlebnych komentarzy, nie zabrakło także wielu pochlebstw.

Zobacz także
- Jak ja Was kocham ???????? - ❤️❤️????❤️????❤️❤️???? - Conan jaki wąs! Wyglądasz jak zupełnie inna osoba – czytamy w komentarzach.
Reklama

Zobaczcie, jak teraz wygląda. Co sądzicie o jego metamorfozie?

Reklama
Reklama
Reklama