klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Sylwia Bomba z "Gogglebox" rozstała się z partnerem. A jak się poznali? To była miłość od pierwszego wejrzenia!

Dzieliło ich ponad 14 lat, ale i tak od razu wpadli sobie w oko! Jak Sylwia Bomba, gwiazda "Gogglebox", poznała swojego byłego już partnera?
Bartek Ufniarz
lipiec 05, 2021

Kilka dni temu Sylwia Bomba ogłosiła swoje rozstanie z partnerem, starszym o 14 lat Jackiem. Na swoim Instagramie gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem", którą już wkrótce zobaczymy również w "Tańcu z Gwiazdami", napisała:

Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że to moje odejście to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawię. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia - poinformowała fanów Sylwia.

Dla fanów Bomby to spore zaskoczenie - w końcu wydawali się idealną parą, która doczekała się córki, Antosi. Jednak nie wyszło...

Jak Sylwia Bomba poznała swojego byłego już partnera? 

Niezwykłą historię poznania z Jackiem Sylwia opowiedziała już jakiś czas temu w rozmowie z Party.pl! Okazuje się, że wpadli na siebie w centrum handlowym i była to miłość od pierwszego wejrzenia:

Mogę tak powiedzieć. My zobaczyliśmy się w centrum handlowym, ja wtedy byłam w Sephorze, on stał w Starbucksie. On na mnie spojrzał, ja na niego spojrzałam. On mi tak się spodobał, że uciekłam do sklepu, bo jestem nieśmiała, a on pobiegł za mną. Zaczepił mnie w drzwiach, zapytał, czy pójdziemy na kawę, powiedziałam, że nie, nie mam czasu.[...] Nie odczepił się tak łatwo, dałam mu swój numer telefonu, po paru tygodniach zadzwoniłam. [...] Miałam zakaz opowiadania tej historii przez Jacka, ale mile ją wspominam - powiedziała Sylwia.

Niestety, ich związek to już dziś przeszłość.