Sylwia Bomba stworzyła plastry pod oczy, które można nosić przez dwie godziny, a one przez cały ten czas będą nawilżały i napinały skórę. Rozprasowują też zmarszczki, a przy tym przyjemnie chłodzą. Mają innowacyjny system przyklejania, który sprawia, że nie zsuwają się ze skóry. Przetestowała je znana podróżniczka, Anna Skura, która nie wyobraża sobie już bez nich pielęgnacji.

Reklama

Jak działają plastry pod oczy Bombashot?

Plastry pod oczy Bombashot mają działanie silnie nawilżające, ściągające zmęczenie oraz opuchliznę. Mają też rozjaśnić, wygładzić skórę, a także sprawić, że będzie wyglądała na wypoczętą. Kolejnym istotnym działaniem plastrów pod oczy Bombashot jest minimalizowanie widoczności zmarszczek. Według badań aplikacyjnych i aparaturowych przeprowadzonych przez J.S. Hamilton Poland S.A. pod kontrolą dermatologiczną, produkt ma po pięciu tygodniach stosowania zredukować zmarszczki wokół oczu aż o 38%.

mat. prasowe

Kiedy stosować plastry pod oczy?

Najchętniej stosujemy je przed wieczornym spotkaniem czy zabawą, po nieprzespanej nocy, ale także w trakcie wielogodzinnej podróży - szczególnie tej samolotem. Obieg powietrza w takiej maszynie jest zamknięty, więc nietrudno o opuchliznę pod oczami. W taki sam sposób testowała plastry Bombashot What Anna Wears, czyli Anna Skura, znana influencerka i podróżniczka.

Instagram@whatannawears

Jak używać plastrów Bombashot?

Naklejenie plastrów jest łatwe, a noszenie ich bardzo przyjemne. To dlatego, że w Bombashot zastosowano innowacyjną technologię, która polega na tym, że kwas hialuronowy został zamknięty w mikroigłach. Te skutecznie przyczepiają się do skóry, ale nie powodują ani bólu, ani dyskomfortu. Dzięki nim plastry pozostają przez cały czas noszenia w jednym miejscu.

  1. Otwieramy saszetkę i wyciągamy opakowanie plastrów.
  2. Zdejmujemy transparentną nakładkę, wyjmujemy plaster z opakowania i odklejamy paski białej zabezpieczającej folii.
  3. Odklejamy też paski folii znajdującej się wokół powierzchni z igiełkami.
  4. Tak przygotowany plasterek naklejamy na oczyszczoną z makijażu skórę pod oczami, aby igiełki dobrze przylegały do skóry. Nie przyciskamy. Pozostawiamy na dwie godziny.
  5. Po upływie tego czasu delikatnie odklejamy plaster i wyrzucamy go, bo nie nadaje się do powtórnego użycia.

Ogromnym plusem tych plastrów jest też fakt, że nie są zatopione w żadnej substancji. Nie mamy poczucia marnowania produktu, bo wszystko, co w nim najcenniejsze znajduje się właśnie wewnątrz plastra i jest stopniowo uwalniane za pomocą mikroigieł.

Zobacz także

Jedynym minusem jest cena... Plastry Bombashot dostępne są w trzech wariantach:

  • Jedna para plastrów Bombashot kosztuje 79,99 zł.
  • Dwie pary plastrów Bombashot kosztują 149,99 zł.
  • Trzy pary plastrów Bombashot kosztują 199,99 zł.
Reklama

Skusilibyście się na taki zakup?

Reklama
Reklama
Reklama