Sylwia Bomba woli unikać publicznego "prania brudów" i rzadko otwiera się na temat rozstania. Od ponad roku jest singielką oraz samotnie wychowuje 3,5 roczną córkę. Antosia jest oczkiem w głowie gwiazdy "Gogglebox" i spędza z nią każdą wolną chwilę. Dociekliwi internauci wciąż naciskają na Sylwię pytaniami: "Czy jej były partner opiekuje się w ogóle Antosią"? Bomba odpowiedziała.

Reklama

Czy były partner Sylwii Bomby opiekuje się ich wspólną córką?

Minął prawie rok odkąd Sylwia Bomba spakowała walizki i razem z córką wyprowadziła się od partnera. Od tamtej pory gwiazda "Gogglebox. Przed Telewizorem" nie mówiła wiele na ten temat. Dopiero w zeszłym miesiącu w rozmowie z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN" Sylwia postanowiła przerwać tabu i opowiedzieć coś więcej o rozstaniu z ojcem swojego dziecka.

Dokładnie 8 maja minie rok, kiedy odeszłam od Jacka. Nie chciałam mówić tego, w momencie, kiedy to się działo. (...) To była moja decyzja, to ja spakowałam walizki i to ja się wyprowadziłam. (...) Nie chcę, żeby moje dziecko za lat 5 weszło do sieci i zobaczyło, jak rodzice przerzucają się błotem - wyznała w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Sylwia Bomba spisuje się na medal w trudnej roli samotnej matki. Na pierwszym miejscu zawsze stawia Antosię i jej potrzeby. By zadbać o zdrowie psychiczne córki zabrała ją do psychologa dziecięcego, który pomógł łatwiej zrozumieć 3,5-latce w jakiej sytuacji się znalazła. Pomimo, że Sylwia często dzieli się z fanami swoja codziennością, to woli milczeć na temat tego jaką relacje ma obecnie Antosia z tatą. Fani nie dają jednak spokoju i pytają: "Czy Pani były partner opiekuje się w ogóle Antosią? Chociaż w weekendy"? Gwiazda zdecydowała się na wymowną odpowiedź.

Zobacz także: Sylwia Bomba gorzko o traumatycznej randce z Tindera. "Po powrocie do domu..."

Instgram/sylwiabomba
Takich pytań jest setki. Naprawdę gdybym chciała to bym udzieliła odpowiedzi. Nie chcę. Czasem Brak odpowiedzi także jest odpowiedzią. Sądzę, że ten kto ogląda moje story regularnie może domyślać się jaka jest prawda. Tosia jest wspaniałą dziewczynką i super kompanem do spędzania czasu... Dla mnie każda minuta z nią jest bezcenna - odpowiedziała na Instagramie.

Odpowiedź Sylwii Bomby wskazuje na to, że jest samotną mamą na pełen etat. Musimy przyznać, że świetnie radzi sobie w tej roli. Antosia wygląda na szczęśliwą i zadowoloną. Sylwia w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" wyznała także, że może liczyć na wsparcie swoich rodziców, którzy pomagają jej w wychowaniu córki. Jesteśmy przekonani, że z taką mamą Antosia wyrośnie na wspaniałą i mądrą dziewczynę.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Wielkie zmiany w "Gogglebox"! Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska z nowymi partnerami!

Instgram/sylwiabomba
Reklama
Reklama
Reklama