Sylwia Bomba kilka miesięcy temu poinformowała fanów, że znów jest zakochana! Do tej pory gwiazda TTV nie zdecydowała się ujawnić wizerunku ukochanego ani zdradzić planów na najbliższą przyszłość. Fani w komentarzach wciąż pytają o tajemniczego mężczyznę w jej życiu, a także o powiększenie rodziny. Sylwia Bomba zdecydowała się zdradzić internautom, czy planuje dziecko z nowym partnerem. Odpowiedź zaskakuje!

Reklama

Sylwia Bomba marzy o dziecku z nowym partnerem?

Sylwia Bomba ponad rok temu rozstała się z Jackiem Ochmanem, ojcem swojej ukochanej córeczki Antosi. Przez długi czas gwiazda TTV była spełnioną singielką, choć jak wspominała w wywiadach, jej serce wciąż pozostawało otwarte na miłość. Niedawno ulubienica widzów ogłosiła szczęśliwą nowinę i potwierdziła, że znowu jest zakochana. W jednym z wywiadów Sylwia Bomba zachwycała się swoim partnerem, jednak przyznała, że chciałby, aby pozostał anonimowy.

Teraz z kolei odpowiedziała na osobiste pytanie od internauty, który zapytał wprost, czy planuje powiększenie rodziny z tajemniczym ukochanym!

- Czy będziecie chcieli z nowym partnerem dziecko? - Czekam na pytanie, w jakiej pozycji będzie robione - odpowiedziała ironicznie Sylwia Bomba.
Instagram @sylwiabomba

Zobacz także: Sylwia Bomba zdradziła długo skrywany sekret! Gwiazda pochwaliła się swoim szczęściem

Sylwia Bomba odpowiedziała na pytanie od internautki w miniony weekend, jednak nie dawało jej ono spokoju i kolejnego dnia zdecydowała się wyjaśnić swoją sarkastyczną odpowiedź.

Zobacz także
Reklama

Gwiazda "Gogglebox" przyznała, że to jej ostatnia odpowiedź na ten temat i nie będzie więcej poruszać tak osobistych kwestii w swoich mediach społecznościowych.

Instagram @sylwiabomba
Instagram @sylwiabomba
Instagram @sylwiabomba
Reklama
Reklama
Reklama