Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela uchodzą za perfekcyjne małżeństwo. Gwiazda serialu "Klan" wielokrotnie daje też swoim obserwatorkom porady, jak pielęgnować relację i do tej pory zawsze z mężem w wyjątkowy sposób celebrowali rocznicę ślubu. W tym roku przypada sześć lat od kiedy wzięli ślub, ale niestety nie będą mieli okazji świętować jak dotychczas. Co się stało?

Reklama

Smutne chwile w małżeństwie Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Panna młoda tego dnia zaprezentowała się w kilku kreacjach ślubnych i z perspektywy czasu nie ukrywa, że to był ślub jak z bajki i wszystko poszło idealnie. W tym roku przypada szósta rocznica ślubu Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli, którą para zawsze spędzała na rajskich wakacjach. Tym razem będzie inaczej, bo od września Emilka zaczyna szkołę i dumna mama chce, aby dziewczynka była obecna na lekcjach i miała okazję na pełną adaptację w nowej klasie. Okazuje się, że para może wyjedzie tylko na weekend, bo dłuższy urlop nie wchodzi w rachubę.

Szósta rocznica ślubu już we wrześniu. Przez ostatnie pięć lat na rocznicę ślubu wyjeżdżaliśmy na wakacje rodzinne gdzieś za granicę i celebrowaliśmy to w jakiś pięknych miejscach na świecie. W tym roku może wyjedziemy tylko na weekend, bo właśnie Emilka zaczyna szkołę i ta rzeczywistość będzie inna. To będzie ważny moment w jej życiu, więc chcemy, żeby była na miejscu
- powiedziała aktorka w rozmowie z portalem Jastrząb Post
Maciej Pela i Agnieszka Kaczorowska w studio "Dzień dobry TVN"
agakaczor/Instagram

Być może na huczne świętowanie przyjdzie czas za cztery lata, kiedy para będzie obchodziła 10. rocznicę ślubu. Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że celebrowanie wspólnych chwil z mężem jest dla niej bardzo ważne i dodaje, że na 10. rocznicę wspaniałym uwieńczeniem ich wspólnych lat razem byłoby odnowieniu przysięgi małżeńskiej.

Na dziesiątą rocznicę ślubu byłoby przepięknie, zwłaszcza że ślub i wesele były jak z naszych marzeń, więc dlaczego by tego nie powtórzyć
Reklama

Jak wiadomo, odnowienie przysięgi małżeńskiej jest coraz popularniejsze wśród gwiazd. Rok temu wielkie przyjęcie z tej okazji urządzili m.in. Anna i Robert Lewandowscy oraz Omenaa Mensah i Rafał Brzozka. Sądzicie, że Agnieszka Kaczorowska pójdzie w ich ślady?

Agnieszka Kaczorowska z córką na plaży
Instagram@agakaczor
Kaczorowska -Pela z mężem
East News
Reklama
Reklama
Reklama