Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma spore grono fanów, które uważnie śledzi jej poczynania za pośrednictwem Instagrama. Ostatnio uczestniczka eksperymentu postanowiła odpowiedzieć na najbardziej nurtującej internautów pytania, a kilka z nich dotyczyło jej metamorfozy. Teraz już wiadomo, jak Agnieszka schudła 18 kilogramów, a także ile obecnie waży. Sprawdźcie, jak Agnieszka osiągnęła takie rezultaty!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka zdradziła, jak zrzuciła 18 kilogramów

Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chętnie dzieli się swoim życiem na Instagramie, na którym zgromadziła już pokaźne grono obserwatorów. Jej profil śledzi już ponad 65 tys. internautów! Kilka tygodni temu Agnieszka chętnie chwaliła się zdjęciami z eksperymentu, jednak teraz zdecydowanie częściej widzimy jej relacje z codzienności. Ostatnio zrobiło się głośno wokół jej małżeństwa z Kamilem, bo pojawiły się plotki, że ten ma już nową partnerkę! Czy to jednak prawda? Tego dowiemy się dopiero po zakończeniu emisji eksperymentu.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta narzeka na sławę. "Wolałabym nie być popularna"

Teraz za to Agnieszka chętnie odpowiada na pytania od fanów związane z jej osobą. I właśnie ostatnio sporo pytań pojawiło się w kontekście jej metamorfozy! Agnieszka z 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła bowiem jakiś czas temu 18 kilogramów.

- Jakieś tipy na odchudzanie poprosimy - napisała fanka do Agnieszki. - Dieta MŻ. Ja stosowałam okienko żywieniowe i bardzo polecam - zdradziła swój sekret Agnieszka.
Instagram/malamizii

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol chwalą się radosną nowiną. "Lubimy kombinować"

Zobacz także

Czym jest okienko żywieniowe, dzięki któremu schudła Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"? Jest to pewien rodzaj diety nazywanej też postem przerywanym. Polega ona na tym, aby jeść wyłącznie podczas 8-10 godz. w ciągu doby, a przez pozostały czas nie sięgać po przekąski. Jak widać w przypadku Agnieszki ta metoda sprawdziła się doskonale, jednak pamiętajmy, że zawsze należy skonsultować zmianę diety z lekarzem lub dietetykiem, aby dostosować ją do potrzeb naszego organizmu.

Reklama

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas Q&A na Instagramie zdradziła także, ile obecnie waży. Jak się okazało, przy wzroście 169 cm, uczestniczka 7. edycji eksperymentu waży 61 kilogramów. I co Wy na to? Spodziewaliście się, że właśnie w taki sposób Agnieszka osiągnęła tak rewelacyjne rezultaty?

Instagram/malamizii
Reklama
Reklama
Reklama