Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
tresemme 1 minute
Wyniki testu
Miya Cosmetics - myCLEANhero, mySOFTemulsion
Chcę testować
L`Biotica Biovax Ultra Green For Brunette
Laureaci
Phyto Paris
Laureaci
dermedic Hydrain3 Hyaluro
Laureaci
Widzowie krytykują ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
VIPHOTO/East News
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są źli na ekspertów? Dopiero teraz zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podpadli widzom. Fani programu wyłapali pewien szczegół z pierwszego odcinka. O co chodzi?

Wielkimi krokami zbliża się finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Relacje uczestników wzbudzają w widzach coraz większe emocje. Okazuje się, że najbardziej pewne pary nie bardzo odnalazły się we wzajemnych relacjach, a ci, którym widzowie nie wróżyli przyszłości pozytywnie ich zaskoczyli.

Eksperci już w pierwszym odcinku 5. edycji "Ślubu do pierwszego wejrzenia" byli pewni, kto pasuje do siebie najbardziej. Widzowie zwrócili uwagę na pewien szczegół z pierwszego odcinka, który potwierdza porażkę specjalistów w decyzji. Jaką? Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 8 kilogramów! Zdradziła, jak tego dokonała

Redaktorka Wizaż.pl zdradza swoje hity z Rossmanna. Sprawdźcie propozycje z naszego TikToka

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie wytykają porażkę ekspertom 

Wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się nieuchronnie. Już 21 maja przekonamy się czy Iga i Karol, Laura i Maciej oraz Iza i Kamil pozostali w małżeństwach. Widzowie nie wierzyli w relację Kamila i Izy, jednak okazuje się, że tych dwoje dogaduje się z sobą doskonale. Niestety, mniej kolorowo jest u Macieja i Laury oraz Igi i Karola.

W 5. edycji Idze oberwało się od widzów najbardziej. W ostatnim czasie postanowiła do czasu finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zniknąć z mediów społecznościowych. Czy to jak została odebrana przez widzów ją przerosło? Fani programu rozkładają zachowanie Igi i Karola na czynniki pierwsze i trudno im znaleźć powody, dla których ta para miałaby pozostać razem. Przy okazji dziwią się opinii ekspertów, którzy zdecydowali się dopasować tych dwoje. 

W pierwszym odcinku, gdy specjaliści dyskutowali na temat par, można było wywnioskować, że tego duetu są pewni najbardziej. Widzowie analizując odcinki po czasie, domyślili się, że mowa była o Karolu i Idze ponieważ dopatrzyli się ich sylwetek na tylnej stronie zdjęć, gdy Piotr Mosak mówił: 

Mój test kwestionariusz wypełnili identycznie. Wytłuszczenia w tych samych miejscach, podobny sposób pisania, podobny sposób przestrzeni kartki. Mają podobne wykształcenie, mają podobną pracę. On wstaje co prawda o świcie, bo potrafi 3:30, a ona mówi, że nie lubi nocnego życia i woli wstawać by pracować o świcie. 

Widzowie mają sceptyczne podejście do początkowego entuzjazmu ekspertów w związku z Igą i Karolem. Uważają to za dużą porażkę ekspertów w dobieraniu par. Jednocześnie jednak mają świadomość, że w ankiecie każdy z uczestników mógł wpisać wyidealizowany opis siebie, co również zostało w późniejszym czasie zweryfikowane przez rzeczywistość. Czy eksperci wzięli to pod uwagę? A może widzowie są zbyt surowi, ponieważ opierają swoją ocenę na tym, co obserwują w odcinkach, a specjaliści bazowali tylko na informacjach dostarczonych przez kandydatów. Myślicie, że można tutaj mówić o porażce? Jak myślicie, jak zakończy się historia Igi i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jak wygląda po powiększeniu ust! Przesadziła?

Eksperci w 1. odcinku zdawali się być pewni dopasowania Igi i Karola. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciach trzymanych przez Magdalenę Chorzewską dopatrzyli się zdjęcia Karola. Nie zgadzają się z argumentami specjalistów, na temat podobieństw Igi i Karola. 

Do wielkiego finału pozostało jeszcze kilka odcinków. Myślicie, że Iga i Karol zrezygnują ze znajomości czy ku zaskoczeniu widzów dadzą sobie więcej czasu na budowanie relacji? 

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz z
mat. prasowe

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeszła metamorfozę?
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zachwyciła fanów nowym wyglądem! Zabrała głos
Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała wideo na Instastories. Fani od razu zwrócili uwagę na pewną zmianę w wyglądzie. Co się zmieniło?

Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na Instagramie odpowiadała fanom na pytania. Sporo z nich dotyczyło Karola i Laury. Czy Iga jednak ma kontakt z programowym mężem? Co myśli o jego związku z Laurą? To tylko część z pytań, których nie pozostawiła bez odpowiedzi. Internauci skupili się również na samej Idze i zwrócili uwagę na jej nowy wizerunek! Co się zmieniło w wyglądzie Igi? Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zareagowała na komplementy.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Poruszający wpis Igi "Głowę i serce rozwaliło na milion kawałków" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga odpowiada na komplementy widzów. Przeszła metamorfozę?  Iga ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wywołała niemałe emocje swoim udziałem w programie. Na uczestniczkę "wylał" się olbrzymi hejt. Nie dotyczył jednak jedynie wydarzeń w programie ale również jej wyglądu. Iga nie pozostawała objęta na przykre słowa, które pisali o niej w sieci. W pewnym momencie jednak postanowiła się odciąć i na jakiś czas przestała udzielać się na Instagramie. Teraz jest w trakcie spisywania swoich wspomnień związanych ze "Ślubem od pierwszego wejrzenia" i nie jest wykluczone, że wyda swoją pierwszą książkę. Czy Karol powinien się obawiać ?  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo przeżyła przykre komentarze dotyczące jej aparycji i to, że zdaniem widzów nie pasuje wizualnie do Karola. W przeszłości już walczyła z kompleksami, m. in. decydując się na operację uszu .  Koszt: 4 tys. zł. Czy boli? Chwilę po zabiegu tak, ale lekarz przepisuje tabletki.  Mnie później nie bolało, aczkolwiek podobno do tygodnia może poboleć. Opaska przez miesiąc non stop (może być ozdobna, bandana...

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?
mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz
Newsy
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą?! Widzowie znaleźli dowody!
Widzowie są przekonani, że Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są w szczęśliwym związku. Znaleźli kilka dowodów na to, że to prawda! Zobaczcie.

Związek Igi i Karola ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " rozpadł się z hukiem już podczas finału 5. edycji show. Czy możliwe, aby serce uczestnika ponownie było zajęte i to przez inną uczestniczkę z tej samej edycji? Fani mają niepodważalne dowody na to, że Karol i Laurą są parą! Zobaczcie, co ich do tego przekonało!  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje rozstanie z Maciejem. "Czasami potrzeba..." Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są razem? Przed widzami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trudno cokolwiek ukryć! Od razu zauważyli, że Karol po emisji finału programu nie jest smutny. Nieudana relacja z programową żoną nie odebrała mu radości z życia. Chociaż Karol nie jest tak aktywny na Instagramie jak np. Kamil i Iza to sporadycznie stara się pokazywać, co aktualnie się u niego dzieje.  Karol i Iga to nie jedyna para, której się nie udało. Swoją relację zakończyli także Maciej i Laura. Wygląda jednak na to, że to nie koniec zmian. Widzowie podejrzewają, że Karola i Laurę może łączyć coś więcej. Dlaczego? Widzowie dogłębnie analizują zdjecia dodawane przez uczestników. Na jednej z fotek Laury dopatrzyli się sylwetki Karola odbijającej się w telewizorze. Jednak te spostrzeżenia to tylko poszlaki. Tą najbardziej przekonującą jest jednak fakt, że Karol obserwuje Laurę ze swoich dwóch kont na Instagramie!  Karol obserwuje Laurę z dwóch swoich kont. Nikogo innego w ten sposób nie dodał - piszą fani  Czyżby faktycznie tych dwoje łączyło coś więcej? Myślicie, że zdecydują się odnieść do tych doniesień czy może mają już dość medialnego szumu wokół siebie i wolą trzymać się z dala od mediów?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia...

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy
Wymowny post Karola ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczył fanów. Nadal jest z Igą?
Karol z 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opublikował w sieci dwuznaczny post, prezentując swoje ulubione książki. Czy tytuły wydawniczych pozycji wskazują na to, co dalej będzie z jego małżeństwem z Igą? Niektóre są bardzo wymowne!

Finał 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” zbliża się wielkimi krokami, a bohaterowie show niebawem ogłoszą, czy zdecydowali się na rozwód czy pozostają w związku z telewizyjnymi małżonkami. I choć w tym sezonie za faworytów widzów uznawani są piękna Izabela i przebojowy Kamil , którzy zostali okrzyknięci najlepiej dobrana parą w historii show, to sympatycy społecznego eksperymentu mają poważne podejrzenia, co ro relacji pozostałych par. Głośno komentowane jest małżeństwo wycofanego Macieja i nie mogącej się pogodzić z tym Laury oraz spokojnego Karola i energicznej Igi. Co więcej, to właśnie ta ostatnia para budzi wśród internautów największe kontrowersje. Czyżby Karol jeszcze przed finałem przez przypadek zdradził, jak potoczą się dalej losy jego telewizyjnego małżeństwa? Zobaczcie ten szczegół?  Po który tytuł sięgniesz w pierwszej kolejności? Pamiętaj, że dostępny w księgarni Świat Książki kod rabatowy zapewni Ci na wszystkie bardzo wysoki rabat. Zobacz także:  W „Ślubie od pierwszego wejrzenia” Karol jest załamany słowami Igi! Słusznie obwinia się za ich kryzys? Karol i Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” będą parą po programie? Widzowie matrymonialnego hitu TVN 7, polegającego na skojarzeniu ze sobą singli na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, a następnie organizacji ślubu zupełnie obcych sobie ludzi, są żywo zainteresowani losami swoich ulubieńców. Sympatycy programu zatem nie ograniczają się jedynie do śledzenia ich historii w telewizji, ale też z napięciem obserwują  poczynania uczestników programu także w mediach społecznościowych. To właśnie subtelne posty publikowane w sieci przez bohaterów 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprawiają, że w sieci...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol w białej koszuli i muszce
Instagram @karol.maciesz
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał swoje stare zdjęcie. Jest nie do poznania
Ale metamorfoza! Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował swoje zdjęcia sprzed lat. Uroczy uśmiech inna fryzura wprawiły fanów w osłupienie!

Karol Maciesz z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył swoich fanów. Były telewizyjny mąż Igi Śmiechowicz, który po zakończeniu show związał się z Laurą , uczestniczką tego samego sezonu społecznego eksperymentu TVN 7, opublikował na Instagramie zdjęcie z dzieciństwa.  Musicie to zobaczyć! Ale on się zmienił. Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciu sprzed lat Karol Maciesz to jeden z najbardziej lubianych uczestników 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie już od pierwszego odcinka z jego udziałem zachwycili się atrakcyjną aparycją chłopaka, jego zmysłem estetycznym oraz wielkim opanowaniem. Gdy wyemitowano odcinek ze ślubu Karola i Igi , energicznej blondynki, która na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych została do niego dopasowana, w sieci zawrzało. Internauci byli oburzeni dopasowaniem Igi do Karola i zarzucali ekspertom brak profesjonalizmu, a nawet zadrwienie z uczestników programu. Z czasem przeczucie widzów się sprawdziło, a pomiędzy parą coraz częściej dochodziło do spięć. W finałowym odcinku show chłopak nie tylko przyznał, że Iga nagrywała prywatne rozmowy z Karolem  oraz stawiała go w złym świetle przed widzami, chcąc przeprowadzać trudne dialogi poza kamerami, ale też ostatecznie zażądał rozwodu z Igą . I choć finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" został wyemitowany przez stację TVN pod koniec maja 2021 roku, to od tych wydarzeń minął już niemal rok. W tym czasie Karol zdążył na nowo ułożyć sobie życie. Ku zaskoczeniu wszystkich, jego wybranką została inna uczestniczka tej samej edycji programu - Laura - którą eksperci dopasowali do wycofanego i niepewnego siebie Maćka. Od czasu ogłoszenia swojego związku para coraz śmielej dzieli się w sieci...

Nasze akcje
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
skincycling
Pielęgnacja
Co o metodzie #skincycling sądzą eksperci?
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa
Test transparentnego żelu modelującego brwi More4Care
Pielęgnacja
Przetestowałam transparentny żel modelujący brwi od More4Care i uzyskałam efekt jak po laminacji
Współpraca reklamowa
wit. c 15% meseboost
Pielęgnacja
Krem i serum do twarzy Vit. C 15% od mesoBOOST® przetestowane przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa