AA LAAB TETRA-C YUZU
Chcę testować
L'Oreal Paris Elseve Glycolic Gloss
Chcę testować
Specjalistyczny Olejek Bio-Oil®
Wyniki testu
Chcę testować
 Garnier Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
DERMIKA MAESTRIA SKIN MATRIX REPAIR
Wyniki testu
Chcę testować
Laureaci
Laureaci
VICHY NEOVADIOL Odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50
Laureaci
Lirene Make me slim
Laureaci
Kosmetyki Lirene
Chcę testować
SHEFOOT Kuracja z mocznikiem
Laureaci
AA Y LIFT SUPREME
Chcę testować
Dove Summer Revived
Wyniki testu
Nowe kosmetyki Maybelline New York
Laureaci
Kosmetyki Moee
Laureaci
Oillan derm+
Wyniki testu
Bielenda C MARINE CARE
Laureaci
Biotherm Blue Peptides
Wyniki testu
Widzowie krytykują ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
VIPHOTO/East News
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie są źli na ekspertów? Dopiero teraz zwrócili uwagę na pewien szczegół!

Eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podpadli widzom. Fani programu wyłapali pewien szczegół z pierwszego odcinka. O co chodzi?

Wielkimi krokami zbliża się finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Relacje uczestników wzbudzają w widzach coraz większe emocje. Okazuje się, że najbardziej pewne pary nie bardzo odnalazły się we wzajemnych relacjach, a ci, którym widzowie nie wróżyli przyszłości pozytywnie ich zaskoczyli.

Eksperci już w pierwszym odcinku 5. edycji "Ślubu do pierwszego wejrzenia" byli pewni, kto pasuje do siebie najbardziej. Widzowie zwrócili uwagę na pewien szczegół z pierwszego odcinka, który potwierdza porażkę specjalistów w decyzji. Jaką? Sami zobaczcie. 

Zobacz także: Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 8 kilogramów! Zdradziła, jak tego dokonała

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Widzowie wytykają porażkę ekspertom 

Wielki finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się nieuchronnie. Już 21 maja przekonamy się czy Iga i Karol, Laura i Maciej oraz Iza i Kamil pozostali w małżeństwach. Widzowie nie wierzyli w relację Kamila i Izy, jednak okazuje się, że tych dwoje dogaduje się z sobą doskonale. Niestety, mniej kolorowo jest u Macieja i Laury oraz Igi i Karola.

W 5. edycji Idze oberwało się od widzów najbardziej. W ostatnim czasie postanowiła do czasu finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zniknąć z mediów społecznościowych. Czy to jak została odebrana przez widzów ją przerosło? Fani programu rozkładają zachowanie Igi i Karola na czynniki pierwsze i trudno im znaleźć powody, dla których ta para miałaby pozostać razem. Przy okazji dziwią się opinii ekspertów, którzy zdecydowali się dopasować tych dwoje. 

W pierwszym odcinku, gdy specjaliści dyskutowali na temat par, można było wywnioskować, że tego duetu są pewni najbardziej. Widzowie analizując odcinki po czasie, domyślili się, że mowa była o Karolu i Idze ponieważ dopatrzyli się ich sylwetek na tylnej stronie zdjęć, gdy Piotr Mosak mówił: 

Mój test kwestionariusz wypełnili identycznie. Wytłuszczenia w tych samych miejscach, podobny sposób pisania, podobny sposób przestrzeni kartki. Mają podobne wykształcenie, mają podobną pracę. On wstaje co prawda o świcie, bo potrafi 3:30, a ona mówi, że nie lubi nocnego życia i woli wstawać by pracować o świcie. 

Widzowie mają sceptyczne podejście do początkowego entuzjazmu ekspertów w związku z Igą i Karolem. Uważają to za dużą porażkę ekspertów w dobieraniu par. Jednocześnie jednak mają świadomość, że w ankiecie każdy z uczestników mógł wpisać wyidealizowany opis siebie, co również zostało w późniejszym czasie zweryfikowane przez rzeczywistość. Czy eksperci wzięli to pod uwagę? A może widzowie są zbyt surowi, ponieważ opierają swoją ocenę na tym, co obserwują w odcinkach, a specjaliści bazowali tylko na informacjach dostarczonych przez kandydatów. Myślicie, że można tutaj mówić o porażce? Jak myślicie, jak zakończy się historia Igi i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Zobacz także: Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała jak wygląda po powiększeniu ust! Przesadziła?

Eksperci w 1. odcinku zdawali się być pewni dopasowania Igi i Karola. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na zdjęciach trzymanych przez Magdalenę Chorzewską dopatrzyli się zdjęcia Karola. Nie zgadzają się z argumentami specjalistów, na temat podobieństw Igi i Karola. 

Do wielkiego finału pozostało jeszcze kilka odcinków. Myślicie, że Iga i Karol zrezygnują ze znajomości czy ku zaskoczeniu widzów dadzą sobie więcej czasu na budowanie relacji? 

Iga Śmiechowicz i Karol Maciesz z
mat. prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
Mycie włosów
Fryzury
Uwolnij swój blask dzięki nowej pielęgnacji i koloryzacji SYOSS z innowacyjną technologią Plex
Współpraca reklamowa
Bella Perfecta
Styl życia
Komfort każdego dnia z Bella Perfecta
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Fakty i mity na temat przebarwień skóry
Współpraca reklamowa
 Philips OneBlade First Shave
Pielęgnacja
Philips OneBlade First Shave – spraw prezent swojemu synowi
Współpraca reklamowa
Hotel Bristol
Styl życia
Prezent na Dzień Matki – celebracja w Bristol spa
Współpraca reklamowa
BaByliss Air Wand
Fryzury
Trzy urządzenia w jednym. Poznajcie BaByliss Air Wand!
Współpraca reklamowa
NOVELLISTA
Zapachy
Dlaczego perfumy są tak ważne w relacjach międzyludzkich?
Współpraca reklamowa
Nowa seria kosmetyków Bright Reveal L'Oreal Paris do skóry trądzikowej
Pielęgnacja
Przetestowałam nową serię kosmetyków Bright Reveal L'Oréal Paris do skóry trądzikowej. Teraz już wiem czego potrzebuje moja cera
Współpraca reklamowa