klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

„Ślub od pierwszego wejrzenia” - Pamiętacie, jak wyglądały wszystkie panny młode podczas ceremonii? [PRZEGLĄD SUKNI ŚLUBNYCH]

„Ślub od pierwszego wejrzenia” już od pięciu sezonów budzi wiele skrajnych emocji wśród widzach TVN 7. Internauci szeroko komentują nie tylko dobór partnerów, ich dalsze losy, ale również suknie ślubne uczestniczek. Pamiętacie je wszystkie? Która panna młoda wybrała najpiękniejszą kreację?
Urszula Jagłowska
kwiecień 02, 2021

Społeczny eksperyment TVN 7 – „Ślub od pierwszego wejrzenia” – już od pięciu sezonów cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów stacji, którzy z zapartym tchem śledzą losy kolejnych małżonków skojarzonych ze sobą przez ekspertów reality show. Wielkie emocje budzi nie tylko dobór partnerów, który często jest hejtowany przez internautów, czy dalsze losy uczestników, którzy w poszukiwaniu miłości poddali się szeroko zakrojonym badaniom psychologicznym i antropologicznym, mającym na  celu znalezienie im „idealnej drugiej połówki”. Także kreacje, jakie telewizyjni małżonkowie wybrali na swój wielki dzień są głośno komentowane w sieci.

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: widzowie wyśmiewają Igę i wróżą jej rozwód. Karol postanowił stanąć w obronie żony

Podczas najnowszej, 5. edycji reality show, to suknia ślubna Izy była najchętniej krytykowaną stylizacją. Z kolei dziewczęca „księżniczka” Oliwii  z poprzedniego sezonu, z koronkową górą i niebieskim dołem zachwyciła widzów „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. A pamiętacie, jak wyglądały pozostałe panny młode?

W naszym wideo znajdziecie przegląd wszystkich sukni ślubnych panien młodych ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Która najbardziej wam się spodobała?

„Ślubu od pierwszego wejrzenia” Iza podczas ceremonii zaliczyła wpadkę! Świadek zwrócił jej uwagę
mat. prasowe

Komentarze