kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana?
Instagram @modrafrelka
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o samotnym macierzyństwie. "Nie należy do najłatwiejszych"

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, jak wyglądają jej relacje z byłym mężem. Dlaczego się rozwiedli?

Oliwia Ciesiółka jest jedną z najpopularniejszych bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Piękna blondynka, która wzięła udział w 4. edycji społecznego eksperymentu TVN w programie odnalazła bratnią duszę. Jej małżeństwo z Łukaszem Kuchtą, zapoczątkowane w matrymonialnym hicie, szybko przeszło na kolejny etap a para postanowiła kontynuować wspólną przygodę także poza kamerami. 

Zakochani doczekali się nawet pierworodnego synka - Frania. Niestety, zaledwie pół roku po narodzinach chłopca para podjęła decyzję o rozstaniu. Jak była uczestniczka 'Ślubu od pierwszego wejrzenia" ocenia swoje relacje z byłym mężem? Czy Łukasz pomaga w wychowywaniu Frania? I najważniejsze, czy Oliwia żałuje udziału w programie? Sprawdźcie, co zdradziła!

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o trudach samotnego macierzyństwa

"Ślub od pierwszego wejrzenia" przyczynił się do powstania kilku szczęśliwych małżeństw, jednak dla większości uczestników społeczny eksperyment polegający na dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zarojonych badań psychologicznych i antropologicznych i skojarzeniu ich małżeństwa, zakończył się fiaskiem. Tak też było w przypadku Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty. Choć ta dwójka postanowiła pozostać w małżeństwie po zakończeniu show, a nawet doczekała się pierworodnego synka - Franka - z czasem okazało się, że ich plany na przyszłość, a także oczekiwania względem relacji oraz są zbyt odmienne, by mogli dalej pozostać u swego boku.

Nieco ponad pół roku od narodzin Frania para podjęła decyzję o rozstaniu. Tuż po świętach Bożego Narodzenia 2020 roku, Oliwia i Łukasz ogłosili, że rozwodzą się. Od tamtego pamiętnego instagramowego postu minął już niemal rok, a Ciesiółka i Kuchta na nowo układają sobie życie. I choć fani spekulowali, że ta dwójka jeszcze się zejdzie, to Łukasz jednoznacznie zaprzeczył doniesieniom o powrocie do żony

Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram@modrafrelka

Teraz, gdy od pamiętnego postu minął już ponad rok, zarówno Oliwia, jak i Łukasz na nowo układają sobie życie. Podczas, gdy mężczyzna postanowił wycofać się z mediów społecznościowych, jego była partnerka jest coraz bardziej aktywna na Instagramie. Jakiś czas temu Oliwia pokazała urocze zdjęcie z synkiem, chwaląc się postępami w jego rozwoju. Później zachwyciła fanów swoją fenomenalną sylwetką po ciąży, by za chwilę znów wprawić ich w osłupienie. Oliwia zaczęła eksperymentować z zabiegami upiększającymi, nieznacznie przyciemniła swoje włosy, a także zaczęła realizować swoje marzenia i profesjonalnie zajęła się makiażem.

W najnowszym wywiadzie dla portalu "cozatydzien.pl" Oliwia nie tylko opowiedziała o swoim rozwoju zawodowym, ale również o relacjach z byłym mężem i samotnym macierzyństwie. 

Oliwia ze
Instagram @modrafrelka

Na początku 2022 roku Oliwia zdradziła, że stara się dzielić z Łukaszem opieką nad synkiem, choć logistycznie nie jest to dla nich najłatwiejsze.

- Jak się poznaliśmy, przez prawie rok jeździliśmy do siebie w każdy wolny dzień po 600 km w jedną stronę. Także niestraszne są nam długie podróże i logistykę mamy opanowaną - wyznała Oliwia w najnowszym wywiadzie z "cozatydzien.pl".   

Ponadto Franio uczęszcza do żłobka, dzięki czemu Oliwia może realizować się zawodowo.

- Bycie rodzicem w pojedynkę nie należy do najłatwiejszych, dlatego potrzebowałam wsparcia, by móc wrócić do obowiązków. Franio uczęszcza do żłobka, a w tym czasie mogę skupić się na pracy. Prowadzę własną firmę. Głównie zajmuję się makijażem natryskowym - zdradziła Oliwia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia o relacjach z Łukaszem. Dlaczego się rozwiedli?

Oliwia i Łukasz od początku 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia' tworzyli zgrany i wpatrzony w siebie duet, nic więc dziwnego, że informacja o ich rozstaniu wprawiła fanów tej dwójki w osłupienie. Dlaczego małżonkowie zalewie pół roku po narodzinach synka podjęli taką decyzję?

- Ustaliliśmy z Łukaszem, że nie będziemy publicznie rozmawiać o powodach naszego rozwodu, więc ludzie snuli przeróżne domysły. Wsparcie niezmiennie miałam w swojej rodzinie. Więcej mi nie trzeba. Choć też wiele obcych osób wysyłało ciepłe słowa - przyznała krótko Oliwia w rozmowie z "cozatydzien.pl".

Wygląda na to, że choć pomiędzy byłymi małżonkami nie działo się za dobrze, zarówno Oliwia, jak i Łukasz, dla dobra swojego synka, nie zamierzają publicznie prać swoich brudów.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza odpowiedziała, czy żałuje udziału w programie! 

Oliwia Ciesiółka ze
Instagram@modrafrelka

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana?
Instagram @modrafrelka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana?
Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" weekend spędziła nad morzem. Piękna blondynka pochwaliła się uroczymi kadrami. Czyżby jej serce znów było zajęte?

Oliwia Ciesiółka jest jedną z najpopularniejszych bohaterek " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Piękna blondynka, która wzięła udział w 4. edycji społecznego eksperymentu TVN 7, polegającego na dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób na  podstawie szeroko zarojonych badań psychologicznych i antropologicznych i skojarzeniu ich małżeństwa, w programie odnalazła bratnią duszę. Jej małżeństwo z Łukaszem Kuchtą, zapoczątkowane w matrymonialnym hicie, szybko przeszło na kolejny etap a para postanowiła kontynuować wspólną przygodę także poza kamerami. Co więcej zakochani doczekali się nawet pierworodnego synka - Frania, który niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Niestety, niedługo po narodzinach chłopca para podjęła decyzję o rozstaniu. Tuż po świętach Bożego Narodzenia Oliwia i Łukasz ogłosili, że rozwodzą się . Od tamtego pamiętnego instagramowego postu minęło już pół roku, a Ciesiółka i Kuchta na nowo układają sobie życie. Wielu fanów podejrzewa, że atrakcyjna blondynka już znalazła ukojenie w ramionach innego. Skąd taka pewność? Popatrzcie tylko na jej relację z romantycznej randki nad brzegiem morza! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia świętuje Dzień Matki i urodziny synka. Jaki on duży!  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów jest zakochana? "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyczynił się do powstania kilku szczęśliwych małżeństw, jednak dla większości uczestników społeczny eksperyment TVN 7 zakończył się fiaskiem. Tak też było w przypadku Oliwii i Łukasza. Choć ta dwójka postanowiła pozostać w małżeństwie także po zakończeniu show, z czasem okazało się, że ich oczekiwania względem relacji oraz plany na przyszłość są zbyt odmienne, by mogli dalej tworzyć związek. Od ich...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia na romantycznej randce na plaży. Znów jest zakochana?
Instagram @modrafrelka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia drastycznie skróciła włosy i zmieniła ich kolor. Ale metamorfoza!
Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczyła spektakularną metamorfozą. Była żona Łukasza Kuchty spontanicznie zdecydowała się na zmianę fryzury. Jak teraz wygląda?

Oliwia Ciesiółka odkąd pojawiła się w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzała ogromne emocje. Fani programu kibicowali jej relacji z telewizyjnym mężem i doceniali wyjątkową aparycję atrakcyjnej blondynki. Nie bez powodu Oliwia została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji miłosnego show Telewizyjnej Siódemki. Niedawno była żona Łukasza Kuchty pożegnała jasny blond i zdecydowała się wyraźnie przyciemnić swoje pasma. Teraz dziewczyna po raz kolejny zaszalała z fryzurą. Gwiazda "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podjęła spontaniczną decyzję i postawiła na spektakularną metamorfozę. Sprawdźcie, jak teraz wygląda! Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę Oliwia Ciesiółka jest jedną z najpopularniejszych bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Przebojowa blondynka, która wzięła udział w 4. edycji społecznego eksperymentu TVN 7, pomimo młodego wieku (była najmłodszą uczestniczką programu) nie ukrywała, że zgłosiła się do show nie dla sławy czy przygody, ale w poszukiwaniu prawdziwej miłości. I choć na początku w relacji z jej telewizyjnym mężem - Łukaszem Kuchtą - bywały wzloty i upadki, to pod koniec eksperymentu para postanowiła tworzyć związek także poza kamerami. Od tego czasu para radośnie dzieliła się ze światem swoim szczęściem, a nawet doczekała się pierworodnego synka - Frania ,  który niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Niestety, niedługo po narodzinach chłopca para podjęła decyzję o rozstaniu. Tuż po świętach Bożego Narodzenia 2020 roku,  Oliwia i Łukasz ogłosili, że rozwodzą się . Od tamtego pamiętnego instagramowego postu minął już niemal rok, a Ciesiółka i Kuchta na nowo układają sobie życie. I choć fani spekulowali, że ta dwójka jeszcze...

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe zdjęcie
@modrafrelka, Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia zmieniła kolor włosów. Tak ciemnych jeszcze nigdy nie miała!
Oliwia Ciesiółka z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postawiła na odważną metamorfozę. W nowym kolorze włosów jest nie do poznania. Fani w szoku!

Oliwia Ciesiółka odkąd pojawiła się w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzała ogromne emocje. Fani programu kibicowali jej relacji z Łukaszem i doceniali wyjątkową aparycję atrakcyjnej blondynki. Nie bez powodu Oliwia została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji miłosnego show TVN 7. Niedawno była partnerka Łukasza pożegnała jasny blond i zdecydowała się na sporą metamorfozę, przyciemniając włosy. Teraz dziewczyna po raz kolejny zaszalała z fryzurą. Tak ciemnych włosów nigdy nie miała! Dobra zmiana? Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zmieniła fryzurę Oliwia Ciesiółka jest jedną z najpopularniejszych bohaterek "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Piękna blondynka, która wzięła udział w 4. edycji społecznego eksperymentu TVN 7, polegającego na dopasowaniu zupełnie obcych sobie osób na  podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych i skojarzeniu ich małżeństwa, w programie odnalazła bratnią duszę. Jej małżeństwo z Łukaszem Kuchtą, zapoczątkowane w matrymonialnym hicie, szybko przeszło na kolejny etap a para postanowiła kontynuować wspólną przygodę także poza kamerami. Co więcej zakochani doczekali się nawet pierworodnego synka - Frania, który niedawno świętował swoje pierwsze urodziny. Niestety, niedługo po narodzinach chłopca para podjęła decyzję o rozstaniu. Tuż po świętach Bożego Narodzenia 2020 roku,  Oliwia i Łukasz ogłosili, że rozwodzą się . Od tamtego pamiętnego instagramowego postu minął już niemal rok, a Ciesiółka i Kuchta na nowo układają sobie życie.  Choć po głośnym rozpadzie małżeństwa zarówno Oliwia, jak i Łukasz na jakiś czas zniknęli z mediów społecznościowych , teraz piękność ze "Ślubu od pierwszego...

Fani wyśmiewają Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za odważne pozy na Instagramie. Przesadził?
Instagram @modrafrelka/elkuchta
Newsy
Fani wyśmiewają Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za odważne pozy na Instagramie. Przesadził?
Łukasz Kuchta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” po rozstaniu z Oliwią Ciesiółką stał się niezwykle aktywny na Instagramie, jednak internauci są bezlitośni i nie pozostawiają na mężczyźnie suchej nitki. Sprawdźcie, czym aż tak im podpadł.

Łukasz Kuchta zyskał sławę dzięki udziałowi w 4. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie za pośrednictwem ekspertów wziął ślub z nieznajomą, Oliwią Ciesiółką. Niestety, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu, a para niespełna miesiąc temu ogłosiła swoją decyzję o rozstaniu. Teraz zarówno Oliwia, jak i Łukasz na nowo układają sobie życie, jednak internauci drwią ze sposobów mężczyzny na zaleczenie złamanego serca. Sprawdźcie dlaczego! Fani wyśmiewają Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zyskali sławę dzięki udziałowi w 4. edycji kontrowersyjnego show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia” i choć pomiędzy małżonkami od razu zaiskrzyło, sympatycy programu nie wierzyli w szczerość ich uczuć oraz to, że ich związek długo przetrwa. Za największe przeszkody uznawano bowiem nie tylko młody wiek małżonków i związaną z tym niedojrzałość, ale również odległość między bohaterami. Jak się jednak okazało, para postanowiła kontynuować znajomość po zakończeniu show, a nawet doczekała się pierworodnego synka, Franka , który przyszedł na świat pod koniec maja 2020 roku. To jeszcze nie wszystko. Para postanowiła nawet założyć wspólny kanał na YouTube, gdzie dzieliła się ze światem szczegółami swojej miłości. Nikt więc się nie spodziewał, że ich relacja tak szybko się skończy, jak się zaczęła. Teraz, gdy od rozstania Oliwii i Łukasza minął już niespełna miesiąc, byli małżonkowie na nowo układają sobie życie. Oliwia zaczęła realizować się jako makijażystka , z kolei Łukasz na nowo stał się aktywny w mediach społecznościowych, gdzie spełnia się jako influencer. Niestety to właśnie to zachowanie mężczyzny bardzo irytuje internautów, którzy...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner