kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura zaskoczona zachowaniem Maćka „mnie to zirytowało”
mat. prasowe
Newsy

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura zaskoczona zachowaniem Maćka „Mnie to zirytowało”

Czyżby małżeństwo Laury i Maćka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeżywało kryzys? Najnowsze zachowanie mężczyzny poważnie zdenerwowało jego telewizyjną żonę. Doszło nawet do interwencji eksperta show!

Piąta edycja matrymonialnego hitu TVN7 – „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzie wiele kontrowersji wśród widzów stacji. Co ciekawe, choć na początku to Laura i Maciek byli uznawani przez sympatyków formatu za najlepiej dobraną parę sezonu, to najnowsze sytuacje sprawiły, że z pozycji faworytów, spadli na ostatnie miejsce. Teraz to Izabela i Kamil cieszą się największą sympatią internautów, a docierający się Iga i Karol choć wciąż budzą wiele skrajnych emocji, nie są przez widzów oceniani tak źle, jak Laura i Maciej. By tego było mało, zachowanie mężczyzny, którego byliśmy świadkami podczas najnowszego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” tak zirytowało jego małżonkę, że niezbędna była interwencja eksperta show. Chłopak rzeczywiście przesadził?

Weronika Rosati zdradziła swój sposób na idealne fale. Stylizacja zajmuje mniej niż 5 min

Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zirytowana zachowaniem Maćka

W najnowszym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mogliśmy podglądać powroty świeżo upieczonych małżonków z ich podróży poślubnych. I o ile internauci byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak Karol postanowił pomóc żonie w remoncie jej mieszkania, a Iza i Kamil zostali przywitani przez mamę dziewczyny szampanem i bigosem, o tyle zakończenie podróży poślubnej dla Laury i Macieja miało słodko gorzki smak.
Maciek od samego początku nie chciał bowiem zamieszkać z Laurą po powrocie znad morza. I gdy wszyscy myśleli, że po odprowadzeniu atrakcyjnej brunetki do domu, chłopak wróci do siebie, ten nagle zmienił zdanie i oznajmił żonie, że jednak zostanie u niej na noc. Ku zaskoczeniu widzów, Laura nie kryła zażenowania oraz rozczarowania zachowaniem swojego partnera, który wciąż zmienia zdanie.

Zaskoczył mnie swoją zmianą decyzji i to już mnie generalnie zirytowało. Próbowałam wyciągnąć od niego jakąkolwiek decyzję, konkretną informację. Jestem w szoku. Zmieniasz zdanie jak w kalejdoskopie - mówiła wyraźnie poirytowana Laura.

Później wszystkie pary odwiedzili eksperci, by dowiedzieć się, jak dogadują się świeżo upieczone małżeństwa. Ku zdziwieniu ekspertki Laura postanowiła wprost przyznać, że nie ma zamiaru zamieszkać z Maciejem, którego zdanie jest chwiejne jak chorągiew na wietrze. 

Mieszkamy blisko, nie musimy ze sobą mieszkać, żeby się spotykać. Teraz jest to dla mnie najlepsza decyzja - mówiła.

Zobacz także: Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dodała smutny wpis. Mówi o „niewygodnych emocjach”. Ma na myśli Macieja? 

By tego było mało, Laura wyznała wprost, że niektóre zachowania Maćka po prostu ją irytują. Co więcej, boi się jednak zwrócić mu uwagę z obawy przed tym, że go skrzywdzi.  Tymczasem Maciek w rozmowie z ekspertką nadal nie ukrywał, że jest oczarowany Laurą:

Jestem w szoku, że taka kobieta istnieje. Kobieta idealna. (...) Takiej kobiety jeszcze w życiu nie spotkałem – mówił zachwycony Maciej.

Zdradził również, że zdaje sobie sprawę, że Laura nie zawsze czuje się dobrze w jego towarzystwie.

Odbiera mnie tak, że ja jestem bardzo uległy, zgodzę się na wszystko, ale to nie jest prawda, choć nie mam na co narzekać. Zawsze zgadzam się z tym, co ona uważa - przyznał zagubiony Maciek.

Myślicie, że to małżeństwo ma szanse przetrwać?

Laura i Maciej na weselu.
mat. prasowe

Finał 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy
„Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń 
Za nami finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ostatni odcinek kultowego show TVN 7 dostarczył nam wiele emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Polały się łzy i nie zabrakło ostrej wymiany zdań. Które pary się rozstały, a kto zdecydował się kontynuować związek poza kamerami?

Po równo miesiącu od zawarcia związku małżeńskiego, pierwszych zauroczeniach, sporach, a nawet poważnych awanturach zakończonych „cichymi dniami” i gorzkimi łzami, przyszedł czas ostatecznego rozliczenia związków bohaterów 5. edycji „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ”. Za nami finałowy odcinek, podczas którego trzy pary musiały podjąć ostateczną decyzję o rozwodzie, lub pozostaniu w związku z telewizyjnym współmałżonkiem. Kto się rozstał, a kto postanowił kontynuować wspólną przygodę? Sprawdźcie! Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Nie da się ukryć, że piąta edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już od pierwszych odcinków show budziła wiele kontrowersji. Widzowie hitu TVN nie tylko ostro oceniali aparycję uczestników wyzywając Igę od „meliniar” i wyśmiewając kobiece kształty Izabeli, ale także byli rozwścieczeni wyborem dokonanym przez ekspertów. Według sympatyków społecznego eksperymentu polegającego na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, Iza i Kamil, Laura i Maciej, a przede wszystkim Iga i Karol zupełnie do siebie nie pasowali, a specjaliści popełnili ogromy błąd łącząc ich w pary. Czy również uczestnicy programu podzielają ich zdanie? Co wydarzyło się w wielkim finale show? Zobacz także:  Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: „Paszteciara, brzydka, meliniara”. Szokujące...  Laura i Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdecydowali się na rozwód? Laura i Maciek z 5. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na początku byli sobą naprawdę zafascynowani. Jednak wraz z upływem kolejnych tygodni pojawiały się...

Laura i Maciej na weselu. "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje rozstanie z Maciejem. "Czasami potrzeba..." 
Za nami finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo Laura i Maciej zdecydowali, że zostają w małżeństwie. Dwa tygodnie później zmieniła zdanie. Co dzisiaj napisała w sieci?

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zapowiadał się szczęśliwie dla Laury i Maćka. Oboje zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Jednak po dwóch tygodniach od spotkania z ekspertami, Laura zmieniła swoje zdanie i zdecydowała, że chciałaby wziąć rozwód. Maciejowi ciężko było pogodzić się z decyzją żony. Laura opublikowała w sieci wpis. Czy to jest jej reakcja na to, co widzowie zobaczyli w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń "Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo Laury i Macieja nie przetrwało  Maciej był zauroczony Laurą już od pierwszej chwili, gdy ją tylko ujrzał. Wszystko wskazywało na to, że " Ślub od pierwszego wejrzenia " odmieni losy tych dwojga. Laura otrzymała od programowego męża tyle wsparcia podczas ceremonii ślubnej, że stres odpuścił, a Maciej dzięki nowej żonie również był bardziej pewny siebie, co od razu zauważyła jego rodzina. Problemy zaczęły się jednak już podczas podróży poślubnej, gdy małżonkowie zaczęli zauważać pierwsze swoje wady i różnice w codziennych przyzwyczajeniach i priorytetach.  W pewnym momencie Laura zaczęła się czuć przytłoczona niezdecydowaniem swojego męża, jednak podczas finałowego odcinka okazało się, że oboje chcą sobie dać szansę i pozostać w małżeństwie. Laura jednak dwa tygodnie później zmieniła swoją decyzję.  Ja próbowałem się gdzieś tam do niej dostać, natomiast odczuwałem, że ona jest albo obojętna, albo wręcz przeciwna temu co się dzieje. No i w pewnym momencie już moja motywacja spadła, no i odpuściłem. Dopiero teraz po wypadku spróbowałem jeszcze raz zawalczyć i...

Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zamieszkali razem
mat. prasowe
Newsy
Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o udziale w programie! Żałuje tej decyzji?
Udział Maćka w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie należał do udanych. A jak on sam wspomina udział w eksperymencie? Czy dziś jest szczęśliwy? Chłopak zabrał głos w tej sprawie!

Maciek Książek podbił serca tysięcy fanów 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Skromny, miły i cichy chłopak bardzo walczył o względy Laury, jednak jak wiadomo, to małżeństwo zakończyło się rozwodem. Ta sytuacja nie była prosta dla Maćka, któremu tak bardzo zależało na Laurze. Dziś jak wiadomo jego była żona jest w związku z Karolem, który również brał udział w 5. edycji eksperymentu.  Czy zatem Maciek żałuje, że wziął udział w programie? Jak jego życie wygląda teraz? Zobaczcie, co odpowiedział fanom! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie tylko Laura! Maciej też spędza czas z inną uczestniczką   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciek żałuje udziału w eksperymencie? Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dostarczyła widzom wielu emocji. Początkowo widzowie pokładali najwięcej nadziei w związku Laury i Maćka, którzy wydawali się być dla siebie stworzeni. Maciek od razu zauroczył się Laurą i bardzo otworzył się na relację z dziewczyną. Z kolei Laura choć na początku wykazywała zainteresowanie Maćkiem, to jednak po pewnym czasie coraz bardziej oddalała się od chłopaka, aż finalnie podjęła decyzję o rozwodzie . To był prawdziwy cios dla Maćka i choć chłopak zaakceptował jej decyzję, to jednak miał nadzieję, że uda mu się podtrzymać kontakt z Laurą. Jak jednak wyznał jakiś czas temu Maciek w jednym z wywiadów, tak się niestety nie stało i chłopak nie ma żadnego kontaktu z byłą żoną. Zobacz także:   Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kiedyś wyglądał zupełnie inaczej! Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na pewno wiedzą, że Laura niedługo po zakończeniu 5. edycji programu, zapoznała się z Karolem, który również występował w eksperymencie i ma za sobą...

Maciek "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Instagram @macksiaz
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Maciek spotyka się z uczestniczką poprzedniej edycji?
Maciek z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" spotyka się z bohaterką poprzedniej edycji? Fani są przekonani, że zdradził go ten szczegół!

Maciej Książek z 5. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia " był uznawany za jednego z najsympatyczniejszych bohaterów w historii programu. Miły, cichy, spokojny i niezwykle oddany mężczyzna, niemal na każdym kroku okazywał swojej telewizyjnej żonie - Laurze - zainteresowane. Niestety, jego starania, częsta zmienność nastrojów, jak również wycofanie i pobożność sprawiły, że pomimo iż w finałowym odcinku ciemnowłosa piękność dała mu szanse na pielęgnowanie dalszej relacji, to zaledwie dwa tygodnie po spotkaniu z ekspertami Laura zażądała rozwodu . By tego było mało, po tym wydarzeniu Maciej miał poważny wypadek samochodowy i w finałowym odcinku serii wystąpił pomimo poważnych obrażeń. Od tego czasu minął już niemal rok, a chłopak na nowo korzysta z życia. Co więcej, niedawno pochwalił się zdjęciem z romantycznej randki, a jego fani nie mają wątpliwości, że ich ulubieniec spotyka się z bohaterką poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". O kogo chodzi? Maciek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest zakochany w byłej uczestniczce show? Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od pierwszych odcinków wzbudziła wiele skrajnych emocji. Dla widzów kontrowersyjny wydał się nie tylko wybór partnerów, ale również wyraźne różnice pomiędzy nimi. I choć na początku show to Iza i Kamil byli uznawani za najgorzej dobraną parę, to do dziś tworzą szczęśliwy związek. Zupełnie inaczej było jednak w przypadku Igi i Karola oraz Laury i Macieja. Ci drudzy, choć podczas ślubu wydawali się parą idealną, z czasem zauważyli pomiędzy sobą liczne zgrzyty. Brak wspólnego języka, wycofanie, niepewność, niedopowiedzenia - wszystkie te czynniki sprawiły, że w finałowym odcinku pomimo dobrych chęci chłopaka i pozytywnego nastawienia ciemnowłosej...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner