klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura zaskoczona zachowaniem Maćka „mnie to zirytowało”
mat. prasowe
Newsy

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Laura zaskoczona zachowaniem Maćka „Mnie to zirytowało”

Czyżby małżeństwo Laury i Maćka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” przeżywało kryzys? Najnowsze zachowanie mężczyzny poważnie zdenerwowało jego telewizyjną żonę. Doszło nawet do interwencji eksperta show!
Urszula Jagłowska
kwiecień 23, 2021

Piąta edycja matrymonialnego hitu TVN7 – „Ślub od pierwszego wejrzenia” budzie wiele kontrowersji wśród widzów stacji. Co ciekawe, choć na początku to Laura i Maciek byli uznawani przez sympatyków formatu za najlepiej dobraną parę sezonu, to najnowsze sytuacje sprawiły, że z pozycji faworytów, spadli na ostatnie miejsce. Teraz to Izabela i Kamil cieszą się największą sympatią internautów, a docierający się Iga i Karol choć wciąż budzą wiele skrajnych emocji, nie są przez widzów oceniani tak źle, jak Laura i Maciej. By tego było mało, zachowanie mężczyzny, którego byliśmy świadkami podczas najnowszego odcinka „Ślubu od pierwszego wejrzenia” tak zirytowało jego małżonkę, że niezbędna była interwencja eksperta show. Chłopak rzeczywiście przesadził?

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zirytowana zachowaniem Maćka

W najnowszym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” mogliśmy podglądać powroty świeżo upieczonych małżonków z ich podróży poślubnych. I o ile internauci byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak Karol postanowił pomóc żonie w remoncie jej mieszkania, a Iza i Kamil zostali przywitani przez mamę dziewczyny szampanem i bigosem, o tyle zakończenie podróży poślubnej dla Laury i Macieja miało słodko gorzki smak.
Maciek od samego początku nie chciał bowiem zamieszkać z Laurą po powrocie znad morza. I gdy wszyscy myśleli, że po odprowadzeniu atrakcyjnej brunetki do domu, chłopak wróci do siebie, ten nagle zmienił zdanie i oznajmił żonie, że jednak zostanie u niej na noc. Ku zaskoczeniu widzów, Laura nie kryła zażenowania oraz rozczarowania zachowaniem swojego partnera, który wciąż zmienia zdanie.

Zaskoczył mnie swoją zmianą decyzji i to już mnie generalnie zirytowało. Próbowałam wyciągnąć od niego jakąkolwiek decyzję, konkretną informację. Jestem w szoku. Zmieniasz zdanie jak w kalejdoskopie - mówiła wyraźnie poirytowana Laura.

Później wszystkie pary odwiedzili eksperci, by dowiedzieć się, jak dogadują się świeżo upieczone małżeństwa. Ku zdziwieniu ekspertki Laura postanowiła wprost przyznać, że nie ma zamiaru zamieszkać z Maciejem, którego zdanie jest chwiejne jak chorągiew na wietrze. 

Mieszkamy blisko, nie musimy ze sobą mieszkać, żeby się spotykać. Teraz jest to dla mnie najlepsza decyzja - mówiła.

Zobacz także: Laura ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dodała smutny wpis. Mówi o „niewygodnych emocjach”. Ma na myśli Macieja? 

By tego było mało, Laura wyznała wprost, że niektóre zachowania Maćka po prostu ją irytują. Co więcej, boi się jednak zwrócić mu uwagę z obawy przed tym, że go skrzywdzi.  Tymczasem Maciek w rozmowie z ekspertką nadal nie ukrywał, że jest oczarowany Laurą:

Jestem w szoku, że taka kobieta istnieje. Kobieta idealna. (...) Takiej kobiety jeszcze w życiu nie spotkałem – mówił zachwycony Maciej.

Zdradził również, że zdaje sobie sprawę, że Laura nie zawsze czuje się dobrze w jego towarzystwie.

Odbiera mnie tak, że ja jestem bardzo uległy, zgodzę się na wszystko, ale to nie jest prawda, choć nie mam na co narzekać. Zawsze zgadzam się z tym, co ona uważa - przyznał zagubiony Maciek.

Myślicie, że to małżeństwo ma szanse przetrwać?

Laura i Maciej na weselu.
mat. prasowe

Komentarze
Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę
Instagram @adrian_szz
Newsy Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wspólnie świętowali Halloween. Internauci oburzeni: „zgromadzenie powyżej pięciu osób”
Martyna Końca z 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała, jak z innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej. W komentarzach rozpętała się burza. Czyżby celebryci organizując tak liczne spotkanie złamali prawo?
Urszula Jagłowska
listopad 02, 2020

Kultowy program TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, już od pierwszej edycji budził wiele skrajnych emocji wśród widzów. To właśnie na naszych oczach rozgrywały się losy wielu małżeństw, które zostały ze sobą skojarzone na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Pomimo, że eksperyment społeczny stacji udowodnił, że małżeństwa aranżowane mogą być równie szczęśliwe i trwałe jak te z wyboru, co potwierdzają chociażby związki Anity i Adriana z 3. edycji programu, Pauliny i Krzysztofa z 2. edycji, czy związki Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. edycji show, to dla wielu par zakończył się fiaskiem.  Co ciekawe, pomimo iż wielu uczestników nie odnalazło w matrymonialnym hicie TVN miłości, to „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyczynił się do nawiązania nowych przyjaźni pomiędzy uczestnikami różnych sezonów. Podobne doświadczenia sprawiły, że bohaterowie kolejnych edycji chętnie dzielili się ze sobą swoimi przeżyciami, a także wspólnie spędzali czas, świętując swoje urodziny, rocznice ślubu, czy huczne baby shower. Niedawno „ŚOPW-owa rodzina” postanowiła po raz kolejny się spotkać i pomimo rosnącej w siłę pandemii koronawirusa świętować Halloween . Niestety ich radość przerwała fala hejtu, która wylała się na nich po opublikowaniu zdjęć z szalonej imprezy z przebierankami. Czyżby gwiazdorzy TVN złamali prawo organizując tak liczne spotkanie? Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę Wystarczył jeden post by na instagramowym koncie uczestniczki 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Martyna Końca pokazała, jak wraz  innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej w domowym zaciszu. Na...

Przeczytaj
Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowana za urodzinową imprezę
Instagram @anitaczylija
Newsy Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” złamali prawo? Zdjęcie z urodzin Anity rozwścieczyło fanów
Anita Szydłowska pochwaliła się fotorelacją z tegorocznych urodzin, które spędziła w gronie zaprzyjaźnionych bohaterów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. W komentarzach rozpętała się burza. Czyżby celebryci organizując tak liczne spotkanie złamali prawo?
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 14, 2020

Kultowy program TVN polegający na aranżowaniu ślubów zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, o wdzięcznej nazwie „Ślub od pierwszego wejrzenia” , już od pierwszej edycji budził wiele skrajnych emocji wśród widzów. Pomimo iż dla wielu telewizyjnych małżeństw społeczny eksperyment zakończył się fiaskiem, niektóre pary wbrew opinii sympatyków hitu TVN udowodniły, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe jak te z wyboru. Potwierdzają chociażby związki  Pauliny i Krzysztofa z 2. edycji, Anity i Adriana z 3. sezonu programu czy Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. serii show. I choć nie każdy z uczestników znalazł w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” swoją bratnią duszę, jedno jest pewne – udział programie zapewnił im nie tylko olbrzymią rozpoznawalność, ale też nawiązanie nowych przyjaźni. Podobne doświadczenia sprawiły, że bohaterowie kolejnych edycji nie tylko zaczęli chętnie pozować ze sobą w mediach społecznościowych, dzieląc się przeżyciami związanymi z hitem TVN,  ale również wspólnie spędzali czas, świętując swoje rocznice ślubu, imieniny czy huczne baby shower. Niedawno „ŚOPW-owa rodzina” postanowiła po raz kolejny się spotkać i pomimo rosnącej w siłę pandemii koronawirusa świętować urodziny Anity Szydłowskiej. Niestety opatrzone radosnymi zdjęciami wspomnienia z szalonej imprezy przerwała fala hejtu, która wylała się na celebrytów tuż po opublikowaniu relacji z urodzin Anity. Czyżby gwiazdorzy TVN złamali prawo organizując tak liczne spotkanie? Zobacz także:  Anita ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała zdjęcie sprzed lat. Poznalibyście ją? Anita ze „Ślubu od...

Przeczytaj
Asia Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @asia_lazar33
Newsy Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z nowym partnerem
Po raniących perypetiach u boku telewizyjnego męża, Asia z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Teraz dziewczyna pokazała pierwsze zdjęcie u boku ukochanego. Widać, że są bardzo szczęśliwi.
Urszula Jagłowska
lipiec 29, 2020

Joanna Lazar jest jedyną z uczestniczek ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” , która w programie nie znalazła miłości. Co więcej społeczny eksperyment TVN, polegający na zaaranżowaniu ślubu zupełnie obcych sobie osób na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, naraził ją nie tylko na stres, ale liczne upokorzenia ze strony telewizyjnego małżonka, Adama Miciaka. Mężczyzna nie tylko dystansował się od swojej żony, publicznie wyśmiewał wiek kobiety , ale również na każdym kroku podważał decyzję ekspertów, co do wyboru telewizyjnej małżonki, by w wielkim finale zadać Asi cios poniżej pasa i zażądać rozwodu bez podania jakiegokolwiek powodu swojej decyzji.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT To jeszcze nie wszystko! Po zakończeniu emisji programu Adam ogłosił światu, że ma nową ukochaną , a niedługo po tym przyznał, że został ojcem . Jak się okazuje, również Asia postanowiła grubą kreską oddzielić się od przeszłości. Kobieta nie tylko zdecydowała się sprzedać swoją suknię ślubną , w której na oczach milionów widzów TVN weszła w związek małżeński z Adamem Miciakiem, ale również odnalazła swoją bratnią duszę . Teraz Joasia postanowiła zrobić kolejny krok i pokazać światu swojego nowego partnera.  Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała swojego nowego partnera Choć udział w programie „Ślub od pierwszego wejrzenia” miał dla Joanny Lazar...

Przeczytaj
Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami? Zobaczcie to wymowne zdjęcie
Instagram @kristoffer_zrobek
Newsy Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami? Zobaczcie to wymowne zdjęcie
Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek z 2. edycji „Ślub od pierwszego wejrzenia” przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko? Wszystko wskazuje na to, że celebrytka już urodziła.
Urszula Jagłowska
wrzesień 11, 2020

To prawdziwe baby boom w kultowym programie TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Niedawno Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji show przywitali na świecie swoje drugie dziecko, uroczą córeczkę Biankę . Również Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z 4. edycji kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Ich niespełna trzymiesięczny pierworodny synek Franio już skradł serca internautów, a dumni rodzice ochoczo rozpieszczają malucha na każdym roku. Teraz do grona rodzicielskich małżeństw z kontrowersyjnego społecznego eksperymentu TVN dołączyli również Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek z 2. sezonu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Paulina i Krzysztof z 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami?! Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek od początku show stanowili jedną z najbardziej burzliwych i nieprzewidywalnych par w historii programu. Telewizyjni małżonkowie, którzy zostali do siebie dopasowani przez ekspertów show na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, poznali się dopiero na ślubnym kobiercu, jednak już wtedy oboje mieli mieszane uczucia co do swojej decyzji. Para to kłóciła się na oczach milionów widzów, to znów obrażała i przechodziła ciche dni, nic więc dziwnego, że widzowie z góry założyli, że w finałowym odcinku Paulina i Krzysztof się rozwiodą. Tak się jednak nie stało. Małżeństwo postanowiło dać sobie szansę i sprawdzić, czy poza presją otoczenia i udziałem kamer będzie potrafiło tworzyć zdrową relację. Z czasem okazało się, że wybór ekspertów okazał się strzałem w dziesiątkę. Paulina zaszła w ciążę. Niestety, w przeciwieństwie do innych par ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, Paulina i Krzysztof są bardzo...

Przeczytaj