serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Laura i Maciej na weselu. "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura przeraziła Macieja wyznaniem: "Generalnie mam problemy z piciem"

Laura podczas wesela zdecydowała się na wyznanie. Nie wiedziała, że mówi o trudnym temacie dla Macieja... Jak zakończyła się ta rozmowa?

Laura i Maciej to zdecydowanie najbardziej dobrana para "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Pokochali ich nie tylko widzowie, ale również wszyscy goście, którzy zgromadzeni byli na ich niezwykłym weselu. Laurę i Macieja łączyło dużo więcej niż mogli sobie wyobrazić. Na przyjęciu uśmiech nie schodził im z ust do momentu wyznania Laury, które przeraziło Macieja; 

- Ja w ogóle generalnie mam problemy z piciem, więc dobrze jak mnie będzie ktoś tyrpać - powiedziała
- Jak to z piciem?! - odparł przerażony 

Maciej ma za sobą bardzo trudne doświadczenia, jednak co dokładnie miała na myśli Laura wypowiadając to zdanie? 

Zobacz także: „Ślub od pierwszego wejrzenia”: widzowie wyśmiewają Igę i wróżą jej rozwód. Karol postanowił stanąć w obronie żony

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej i Laura są coraz bardziej zauroczeni 

Wygląda na to, że Maciej i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie mogli trafić lepiej! Goście weselni zakochali się w tej parze niemalże od pierwszej chwili. Podobne wrażenia zdają się mieć widzowie. Maciej i Laura idealnie się uzupełniają. Niemalże od razu a jednocześnie nieświadomie stali się dla siebie nawzajem wsparciem. Brat Macieja zauważył, że dzięki Laurze uczestnik otworzył jak nigdy dotąd i jest pewny, że to właśnie z tą kobietą będzie szczęśliwy. 

- Cieszę się, że poznałam takiego wspaniałego człowieka, który stoi obok mnie i jestem pełna nadziei, że to wszystko będzie cudownie wyglądało. Cieszę się, że jesteśmy razem - przyznała Laura przed gośćmi

Z kolei Maciej zadeklarował swoje zaangażowanie, obiecując że zrobi wszystko, aby jego nowy związek z Laurą przetrwał: 

Ja do tego podchodzę bardzo poważnie i będę się starał, żeby to wyszło. Obiecuje, że będą robił wszystko co w moich siłach, żeby się udało. 

Nie dało się nie zauważyć, jak Maciej zabiega o względy Laury. Martwił się czy niczego nie potrzebuje i interesował się jej samopoczuciem. Jednak jedna niewinna rozmowa, na krótką chwilę zasiała w nim niepokój: 

- Pijesz herbatę czy kawę? 
- I to i to.
- Ja w sumie też ale z początku piłem tylko herbatę. 
- Ja w ogóle generalnie mam problemy z piciem, więc dobrze jak mnie będzie ktoś tyrpać.
- Jak z piciem?! 
- No nie piję, wiesz potrafię rano wypić kawę i to jest tyle.

- Ojej, to jest bardzo ważne. Nawadnianie jest najważniejsze. 

Na szczęście Laurze chodziło tylko o problem z nawadnianiem, ale sposób w jaki o tym powiedziała mógł wprowadzić Macieja w niepokój. W końcu on doskonale wie, jak problem z alkoholem może wpłynąć na życie człowieka. Jak wspomniał w wizytówkowych odcinkach programu, z podobnym problemem zmaga się jego mama i to był jeden z powodów, dla których zabrakło jej podczas najważniejszego dnia w życiu syna. 

Laura i Maciej na weselu.
mat. prasowe

Maciej i Laura zadeklarowali, że zrobią wszystko, aby udało im się zawalczyć o uczucie. Ich rodziny są pewne, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Czy eksperyment się uda? Nie możemy się doczekać ostatecznej edycji tej pary! 

mat. prasowe

Ślub od pierwszego wejrzenia: Laura
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura pokazała pierwsze zdjęcie po rozstaniu z Maciejem! Samotność jej służy? 
Laura i Maciej to jedna z par, która wzięła udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niestety ich związek nie przetrwał, chociaż widzowie pokładali w parze ogromne nadzieje. Na instagramie Laury pojawiło się selfie, które może sugerować zmiany w życiu kobiety. Czy na nowo odnalazła szczęście?

Droga Laury i Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie miała happy endu. Widzowie pamiętają, że na początku programu para była sobą wyraźnie zafascynowana, jednak im więcej czasu spędzali razem, tym bardziej okazywało się, że ich charaktery niekoniecznie do siebie pasują. Konflikt pomiędzy nimi stał się na tyle silny, że postanowili nie kontynuować swojego małżeństwa. Jak teraz układa się Laurze? Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" W trakcie finału 5. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" para zgodnie przyznała, że nie planuje spędzić ze sobą reszty życia. Przypomnijmy, że początki ich związku zapowiadały się obiecująco, jednak z czasem uległość Maćka zaczęła przeszkadzać Laurze, a kłótnie w małżeństwie zaczęły być nieodłącznym elementem ich relacji. Pomimo tego, że Laura i Maciej zdecydowali w finale programu, że będą kontynuować małżeństwo, uczestniczka po dwóch tygodniach zmieniła zdanie i zdecydowała, że chce wziąć rozwód.  Maciej mocno przeżył rozstanie z Laurą. Deklarował nawet, że zrobi wszystko, aby nie stracić kontaktu z programową żoną, nawet jeśli te relacje będą tylko przyjacielskie. Okazuje się jednak, że dziś już nie mają ze sobą kontaktu, co uczestnik potwierdził w wywiadzie z "Dzień Dobry TVN". Jak wygląda życie Laury po rozstaniu? Internauci snują teorię, że uczestniczka związała się z... Karolem! Ma to tym świadczyć to, że uczestnik obserwuje ją ze swoich dwóch kont na Instagramie! W dodatku spostrzegawczy widzowie dopatrzyli się również kilku innych szczegółów na zdjęciach uczestniczki.  Do tej pory ani Karol ani Laura nie odnieśli się do tych spekulacji. Czy możliwe, że łączy ich coś więcej? A może wciąż są singlami i na razie nie chcą tego zmieniać? Laura opublikowała...

Laura i Maciej na weselu. "Ślub od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje rozstanie z Maciejem. "Czasami potrzeba..." 
Za nami finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Początkowo Laura i Maciej zdecydowali, że zostają w małżeństwie. Dwa tygodnie później zmieniła zdanie. Co dzisiaj napisała w sieci?

Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zapowiadał się szczęśliwie dla Laury i Maćka. Oboje zdecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Jednak po dwóch tygodniach od spotkania z ekspertami, Laura zmieniła swoje zdanie i zdecydowała, że chciałaby wziąć rozwód. Maciejowi ciężko było pogodzić się z decyzją żony. Laura opublikowała w sieci wpis. Czy to jest jej reakcja na to, co widzowie zobaczyli w finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń "Ślub od pierwszego wejrzenia": Małżeństwo Laury i Macieja nie przetrwało  Maciej był zauroczony Laurą już od pierwszej chwili, gdy ją tylko ujrzał. Wszystko wskazywało na to, że " Ślub od pierwszego wejrzenia " odmieni losy tych dwojga. Laura otrzymała od programowego męża tyle wsparcia podczas ceremonii ślubnej, że stres odpuścił, a Maciej dzięki nowej żonie również był bardziej pewny siebie, co od razu zauważyła jego rodzina. Problemy zaczęły się jednak już podczas podróży poślubnej, gdy małżonkowie zaczęli zauważać pierwsze swoje wady i różnice w codziennych przyzwyczajeniach i priorytetach.  W pewnym momencie Laura zaczęła się czuć przytłoczona niezdecydowaniem swojego męża, jednak podczas finałowego odcinka okazało się, że oboje chcą sobie dać szansę i pozostać w małżeństwie. Laura jednak dwa tygodnie później zmieniła swoją decyzję.  Ja próbowałem się gdzieś tam do niej dostać, natomiast odczuwałem, że ona jest albo obojętna, albo wręcz przeciwna temu co się dzieje. No i w pewnym momencie już moja motywacja spadła, no i odpuściłem. Dopiero teraz po wypadku spróbowałem jeszcze raz zawalczyć i...

Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zamieszkali razem
mat. prasowe
Newsy
Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zamieszkali razem! Ich przygoda skończyła się po podróży poślubnej?! 
Laura i Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zamieszkali razem! Ich przygoda skończyła się po podróży poślubnej?! 

Laura i Maciej ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " nie dali sobie szansy?! Szokująca decyzja uczestników... Internauci już po pierwszym odcinku mianowali ich ulubieńcami 5, sezonu i byli pewni, że ten duet to najlepsza decyzja ekspertów. Jednak podczas podróży poślubnej pojawiły się pierwsze zgrzyty... Dodatkowo Laura i Maciej jako jedyna para nie zdecydowała się na wspólne zamieszkanie po powrocie z podróży poślubnej... Co się stało? Czy to koniec ich wspólnej przygody?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Iga chce powiększyć sobie usta? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Maciej nie zamieszkali ze sobą Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już na początku podróży poślubnej wyznał Laurze, że to właśnie z nią jest najszczęśliwszy na świecie. Jednak zbyt duża szczerość męża przytłoczyła uczestniczkę. Czarne chmury nad relacją pary zebrały się w momencie, w którym Maciej opowiedział o swojej religijności. Laura przeraziła się, że jej odmienne podejście do Kościoła może skomplikować ich wzajemne relacje. Maciej jednak uspokoił swoją programową żonę.  Uczestnik podczas podróży poślubnej starał się rozpieszczać Laurę. Był nią zachwycony, a nawet przyznał, że nigdy nie poznał takiej kobiety. Ekspert jednak miał wątpliwość czy on będzie umiał wejść w rolę męża - czy będzie umiał postawić na asertywność i męskość w związku. Dotychczasowe zachowanie Macieja i Laury przyrównał do kolonijnego romansu.  Jak zaczniemy więcej ze sobą czasu spędzać w normalnych warunkach to może coś zaiskrzy - przyznała Laura  Laurze i Maciejowi jednak przez kilka dni nie udało się uzgodnić, czy po powrocie z podróży poślubnej spróbują zamieszkać razem. ...

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @karol.maciesz, mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka show skomentowała związek Laury i Karola
Mimo iż eksperci „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie dobrali ich w parę, niedawno Karol potwierdził, że spotyka się z Laurą. Jak Magdalena Chorzewska komentuje ich związek?

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzała kontrowersje niemalże od samego początku. Ogromne emocje budził nie tylko wygląd bohaterek społecznego eksperymentu TVN 7, które przez hejterów były wyzywane od najgorszych, ale przede wszystkim dobór partnerów. Gdy tylko stacja wyemitowała odcinek zdradzający, że zdaniem ekspertów to Laura i Maciej, Iza i Kamil i Iga i Karol staną na ślubnym kobiercu, w sieci zawrzało, a internauci nie zostawili suchej nitki na specjalistach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Co więcej, gdy po zakończeniu emisji matrymonialnego show okazało się, że jedynie Iza i Kamil pozostali w małżeństwie , sympatycy programu nie szczędzili ekspertom show gorzkich słów krytyki. By tego było mało, niedawno na jaw wyszło, że po raz pierwszy w polskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do sytuacji, w której dwójka uczestników tego samego sezonu dobrała się w parę inaczej niż przewidzieli to eksperci. Laura i Karol ogłosili, że są parą . Dlaczego produkcja nie dopasowała ich wcześniej? Ekspertka show, Magdalena Chorzewska, odpowiada na zarzuty i komentuje relację Laury i Karola. Zobacz także:  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Szokujące...  Ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje związek Laury i Karola Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Niedługo po zakończeniu emisji 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że pierwszy raz w historii show, dwójka bohaterów z tej samej edycji stworzyła związek, pomimo iż eksperci programu uznali, że nie są do siebie dopasowani. Na przekór nauce i szeroko zakrojonym eksperymentom psychologicznym i antropologicznym, Laura i Karol...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner