Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol znali się przed programem? Jacek odpowiada 
Instagram @jacekw85/karol.maciesz
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol znali się przed programem? Jacek odpowiada 

Laura i Karol z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okłamali widzów? Jacek z 1. sezonu show ma swoją teorię. Fani programu są w szoku!

Związek Karola i Laury z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od początku budził wiele kontrowersji. Choć oboje zyskali popularność po występie w społecznym hicie TVN, to nie zostali w nim dopasowani przez ekspertów. Czyżby oboje wprowadzili produkcję w błąd, a Laura i Karol znali się jeszcze przed występem w show. Jacek z 1. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma swoją teorię.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol znali się przed programem?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" już od sześciu sezonów bawi i wzrusza do łez miliony widzów TVN, którzy z zapartym tchem śledzą losy pragnących miłości singli, powierzających swoje uczucia decyzjom ekspertów. To za pośrednictwem szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych bohaterowie show stają na ślubnym ołtarzu u boku zupełnie obcej sobie osoby. I choć dla wielu uczestników udział w matrymonialnym eksperymencie zakończył się fiaskiem, to właśnie dzięki programowi swoimi małżeństwami do tej pory cieszą się Anita i Adrian z 3. edycji, Agnieszka i Wojtek z 4. sezonu oraz Aneta i Robert z ostatniej, 6. osłony show.

Co ciekawe, pierwszy raz w historii polskiej wersji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli uczestnicy show, którzy nie zostali do siebie dopasowani w eksperymencie, stworzyli związek po programie. Mowa o Laurze i Karolu z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tych dwoje zachwyciło się sobą po zakończeniu nagrań do programu i do tej pory tworzy udaną relację. Para niedawno ze sobą zamieszkała i coraz śmielej dzieli się w sieci szczegółami swojej zażyłości.

Laura i Karol ze
Instagram@lori.label.love

I choć większość sympatyków "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kibicuje tej dwójce i jest zachwycona ich relacją, są też tacy, którzy podejrzewają, że Laura i Karol wprowadzili widzów w błąd. Czy zakochani poznali się jeszcze przed programem? Takie pytania zadają sobie setki internautów. Również Jacek z 1. edycji programu ma swoją teorię na temat związku Laury i Karola.

-  Według mnie tam są jakieś drobne nieścisłości. To jest bardzo podejrzane, że aż tak się sobie spodobali, że są parą. To jest zaskakujące i zadziwiające. Znam sytuację z relacji Igi [byłej telewizyjnej żony Karola - przym. red.]. Według mojej opinii możliwe, że Karol i Laura znali się wcześniej i zgłosili się do eksperymentu, sądząc, że ich dobiorą i będą mieli fajne wesele - mówi Jacek w specjalnym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Widzowie nie wzięli jednak jego słów zbyt poważnie podkreślając, że były uczestnik programu powinien porzucić spiskowe teorie na temat pozostałych bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i zająć się swoim związkiem.

- W tę mocno naciąganą teorię spiskową wierzą chyba tylko on i Iga. Te wesela w programie są dosyć marne, nie można wybrać miejsca ani daty, pewnie na niewiele mają wpływ. Sugerowanie, że jakaś para idzie do programu, żeby ktoś im wyprawił za darmo ślub cywilny w Pcimiu Dolnym, to się w ogóle kupy nie trzyma, nie mówiąc już, ze mówienie czegokolwiek do kamery o innej parze z programu było nieeleganckie i słabe.

- Widzę, że Jacek odleciał mocno. Laura i Karol zamiast być po prostu razem, to zgłaszali się do jakiegoś programu, żeby być razem? 

- Jacek nagrywa całe swoje życie i wysuwa tezę, że Karol i Laura znali się wcześniej i do programu… poszli po fajny ślub! Przebywanie z Igą sprzyja chyba chęci tworzenia teorii spiskowych -drwią internauci. 

Wierzycie w teorię Jacka? 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia chwali się zdjęciem partnera: "Mój zdolny mężczyzna"

Instagram @jacekw85

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeprowadza się do Laury?
Instagram/Karol Maciesz
Newsy
Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już przeprowadza się do Laury?! Jest komentarz
Czyżby Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowali się na kolejny poważny krok? Zobaczcie, co na temat przeprowadzki powiedział Karol!

Związek Karola i Laury ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie jest już dla nikogo niespodzianką. Kilka tygodni temu wyszło na jaw, że ta dwójka, choć nie została do siebie dopasowana w programie, zdecydowała się dać sobie szanse już poza show! Wygląda na to, że Laura i Karol są w sobie szaleńczo zakochani i nie mają zamiaru zwalniać tempa swojej relacji. Czyżby kolejne zdjęcie, które pojawiło się na profilu Karola miało sugerować, że para zdecydowała się na kolejny, poważny etap w swoim związku? Tym razem chodzi o... przeprowadzkę! Co na to Karol? Zobaczcie sami.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał swoje stare zdjęcie. Jest nie do poznania "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol zamieszkają razem?  Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" to wielki hit stacji TVN7. Udział w eksperymencie dał szczęście kilku parom, między innymi Anicie i Adrianowi, Agnieszce i Wojtkowi czy Izie i Kamilowi. Niespodziewanie, show połączyło również Karola i Laurę, którzy przecież zostali dopasowani przez ekspertów do innych partnerów! Zakochani poznali się w marcu, już po nagraniach 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , a niedługo potem zostali parą. - Ja z Laurą poznałem się dopiero po nagraniach wszystkich odcinków. Nasz pierwszy kontakt nastąpił na początku marca, potem relacja się rozwinęła - mówił jakiś czas temu Karol.  Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku ukrywali swój związek przed mediami i internautami. Teraz jednak, zwłaszcza Karol, coraz śmielej mówi o swojej relacji z Laurą i kto wie, może już niedługo w końcu zobaczymy pierwsze wspólne zdjęcie zakochanych. Na razie jednak pozostają domysły fanów, dotyczące tego, na...

Laura i Karol - Ślub od pierwszego wejrzenia
Instagram@lori.label.love/ karol.maciesz
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol dodał pierwsze zdjęcie Laury. Ale oni są zakochani!
Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już nie ukrywają swojego związku! Na instagramowym profilu bohatera hitu TVN7, w końcu pojawiło się piękne zdjęcie ukochanej.

Choć w matrymonialnym show TVN 7 - "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Laura i Karol nie zostali dopasowani do siebie przez ekspertów, to po zakończeniu programu między tą dwójką zaiskrzyło. I choć zarówno Laura jak i Karol oficjalnie potwierdzili, że są w związku, do tej pory unikali publikowania wspólnych zdjęć. Teraz Karol jednak postanowił pochwalić się swoją ukochaną. Za pośrednictwem InstaStories celebryta opublikował relację z ich romantycznej wyprawy. Zobaczcie sami! Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał pierwsze zdjęcie Laury  Kontrowersyjne show TVN 7 "Ślub od pierwszego wejrzenia" , już od pięciu sezonów bawi i wzrusza do łez miliony widzów, którzy z zapartym tchem śledzą losy kolejnych bohaterów, którzy stają na ślubnym kobiercu u boku zupełnie obcej sobie osoby, dopasowanej do nich za pomocą szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. I choć dla wielu tak zaaranżowanych małżeństw udział w programie okazał się być strzałem w dziesiątkę, to niestety większość par dobranych przez ekspertów TVN 7 rozstała się. Ku zaskoczeniu wszystkich, pierwszy raz w historii polskiej edycji show, dwójka bohaterów tego samego sezonu, pomimo iż nie została do siebie dopasowana przez specjalistów "Ślubu od pierwszego wejrzenia", stworzyła związek po zakończeniu programu. Mowa o Laurze i Karolu z 5. edycji hitu TVN 7, którzy na początku swojej relacji skrzętnie ukrywali swoją zażyłość. Wszystko wskazuje jednak na to, że ogromna miłość, jaka połączyła tę dwójkę sprawia, że zakochani nie zamierzają już dłużej nie pokazywać po sobie swoich uczuć.  Jakiś czas temu Karol zdradził, jak poznał się Laurą oraz wyznał, że mają wspólne plany na przyszłość....

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram @karol.maciesz, mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka show skomentowała związek Laury i Karola
Mimo iż eksperci „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie dobrali ich w parę, niedawno Karol potwierdził, że spotyka się z Laurą. Jak Magdalena Chorzewska komentuje ich związek?

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudzała kontrowersje niemalże od samego początku. Ogromne emocje budził nie tylko wygląd bohaterek społecznego eksperymentu TVN 7, które przez hejterów były wyzywane od najgorszych, ale przede wszystkim dobór partnerów. Gdy tylko stacja wyemitowała odcinek zdradzający, że zdaniem ekspertów to Laura i Maciej, Iza i Kamil i Iga i Karol staną na ślubnym kobiercu, w sieci zawrzało, a internauci nie zostawili suchej nitki na specjalistach "Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Co więcej, gdy po zakończeniu emisji matrymonialnego show okazało się, że jedynie Iza i Kamil pozostali w małżeństwie , sympatycy programu nie szczędzili ekspertom show gorzkich słów krytyki. By tego było mało, niedawno na jaw wyszło, że po raz pierwszy w polskiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doszło do sytuacji, w której dwójka uczestników tego samego sezonu dobrała się w parę inaczej niż przewidzieli to eksperci. Laura i Karol ogłosili, że są parą . Dlaczego produkcja nie dopasowała ich wcześniej? Ekspertka show, Magdalena Chorzewska, odpowiada na zarzuty i komentuje relację Laury i Karola. Zobacz także:  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" załamana hejtem! Wylicza wyzwiska: "Paszteciara, brzydka, meliniara". Szokujące...  Ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje związek Laury i Karola Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Niedługo po zakończeniu emisji 5. sezonu "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazało się, że pierwszy raz w historii show, dwójka bohaterów z tej samej edycji stworzyła związek, pomimo iż eksperci programu uznali, że nie są do siebie dopasowani. Na przekór nauce i szeroko zakrojonym eksperymentom psychologicznym i antropologicznym, Laura i Karol...

Karol i Laura pokazali pierwsze wspólne zdjęcie z wakacji na morzem, dłonie układają w serduszko
karol.maciesz/Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia" Karol i Laura wzięli ślub?! Chodzi o jeden szczegół... 
Związek Karola i Laury ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nabiera powagi. Uczestnik opublikował zaskakujące zdjęcie! Specjalnie czy przypadkiem?

Karol i Laura to pierwszy taki przypadek w historii "Ślubu od pierwszego wejrzenia", kiedy dwójka uczestników, którzy nie zostali sparowni przez ekspertów, tworzą parę po programie. Co więcej, odkąd ulubieńcu widzów przestali kryć się ze swoim związkiem, coraz chętniej pokazują w sieci wspólne nagrania i zdjęcia - a te niekiedy bywają naprawdę romantyczne! Niedawno okazało się też, że Karol przeprowadził się do Laury i zakochani już wiją wspólne gniazdko, jednak czyżby uczestnicy miłosnego eksperymentu ukrywali przez fanami jeden, bardzo ważny fakt? Zjęcie, które ukazało się w mediach społecznościowych Karola z pewnością wzbudzi lawinę spekulacji. Czyżby ta dwójka była już po ślubie? Wszystko przez jeden szczegół! Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał zaskakujące zdjęcie! Wziął ślub z Laurą? Związek Karola i Laury ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odbił się szerokim echem, tym bardziej, że wielu fanów show już od pierwszych odcinków 5. edycji uważało, że to właśnie tych dwoje powinno zostać dobranych w parę. Choć decyzją ekspertów miłosnego eksperymentu stało się inaczej, wygląda na to, że nic nie jest w stanie stanąć na drodze prawdziwej miłości. Uczestnicy hitowego show TVN 7 niedawno razem zamieszkali, a ich fani mogli nawet zobaczyć, jak Karol i Laura dzielą się obowiązkami , czy wybierają na romantyczne randki.  Miłość tej dwójki dosłownie kwitnie i -uwaga, niektórzy mogą być naprawdę zaskoczeni! - na palcu Karola pojawiła się nawet obrączka! Co więcej, wygląda na to, że uczestnik miłosnego eksperymentu podzielił się tym faktem zupełnie... przypadkowo! Karol opublikował na swoim InstaStory krótkie nagranie z samochodu, na którym możemy zobaczyć pierścionek na jego palcu....

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner