klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Laura i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
karol.maciesz/Instagram
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol komentują swój związek? Nie wprost, ale...

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to najbardziej zaskakująca para programu. Oboje unikają mówienia o swoim związku, jednak robią się w tej kwestii coraz bardziej otwarci! Ich najnowszy komentarz zaskoczył fanów.

Piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z pewnością należała do najbardziej emocjonujących! Małżeństwo zdecydowała się kontynuować tylko jedna z par, a pozostałe dwie wzbudzały u widzów skrajne uczucia. Laura, która została sparowana z Maciejem, zawiodła widzów swoim odsuwaniem się od męża i zażądaniem definitywnego rozwodu. Z kolei Karol, który wziął ślub z Igą, był zmęczony tą relacją i miał swojej żonie mnóstwo do zarzucenia. Kiedy wydawało się, że program ani Karolowi, ani Laurze nie przyniósł miłości, okazało się, że... wcale tak nie jest! Para długo ukrywała swój związek, ale w końcu musiała przyznać, że jest razem! Choć Karol i Laura wciąż nie komentują zbyt chętnie swojej relacji, pomału zaczyna się to zmieniać. Fani wypatrzyli komentarz, który dokładnie oddaje relację tych dwojga. 

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" komentuje relację z Laurą

Miłość Laury i Karola wzbudziła wśród fanów mieszane emocje. Wielu widzów przypomniało ogromny żal do ekspertów, którym zarzucono na początku programu złe dobranie par. W komentarzach powtarzały się propozycje sparowania Laury i Karola. Eksperci odrzucali te zarzuty, twierdząc, że dobrali pary najlepiej, jak potrafili. Laura i Karol także przyznali, że nie mają żalu do ekspertów za to, że ich losy w programie potoczyły się w ten sposób.

Jak się okazuje, są widzowie, którzy wciąż mają żal do uczestników, że ich związki nie przetrwały eksperymentu! Gdy pod najnowszym postem Karola pojawiły się zaskakujące komentarze na ten temat, postanowiła je skwitować jedna z obserwatorek:

Trudno brać odpowiedzialność za to, z kim ktoś Cię połączy. KTOŚ - mam na myśli ekspertów w programie telewizyjnym. Kilka tygodni z obcą zupełnie osobą - pomimo podobieństw charakterów, oraz tych samych oczekiwań i potrzeb - nie jest żadnym gwarantem szczęścia i udanego związku. W przeciwnym razie znalezienie drugiej połówki byłoby dziecinnie proste. A małżeństwo przy pierwszym spotkaniu, a raczej wspólne podpisanie jednego dokumentu to eksperyment, który wszyscy z ciekawością śledziliśmy w telewizji. Odpowiedzialności można wymagać od ludzi, którzy ŚWIADOMIE są ze sobą, bo łączy ich UCZUCIE. Wtedy też są odpowiedzialni za siebie nawzajem, i za swój związek - zaznacza kolejna z fanek.

Karolowi bardzo ta wypowiedź przypadła do gustu. Skomentował ją wymownie:

👏👏👏

Fanka, która stanęła w obronie Laury i Karola postanowiła także pozdrowić "drugą połówkę" Karola, a na ten komentarz odpowiedziała już sama Laura, czego dotąd przecież nie robiła! Wygląda na to, że obserwatorka trafiła do serca zarówno Laury jak i Karola i zdefiniowała tym komentarzem ich związek!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura pierwszy raz odniosła się do związku z Maciejem?! 

Laura i Karol w końcu postanowili publicznie przyznać, że są razem. Para coraz chętniej mówi o swoim związku, zamieszcza komentarze pod zdjęciami, a nawet nagrali wspólne InstaStory. Zdaje się, że oboje coraz bardziej mają potrzebę mówić o swojej relacji i dzielić się swoim szczęściem!

Laura i Karol ze
Instagram @lori.label.love

Jak na razie to Karol więcej mówi o swoim związku z Laurą, widać, że uczestnik jest po prostu bardzo szczęśliwy. Na bardzo długim InstaStory, które nagrał jakiś czas temu, mówił, że jest wdzięczny za to, jak potoczyły się losy jego i jego wybranki:

Nie mam żalu do ekspertów, ponieważ i takie rzeczy się pojawiają. Tutaj ani ja, ani Laura nie mamy pretensji do nich. To dużo pewniejsza relacja, że poznaliśmy się po,  nie ma stresu czy emocji, które były w czasie nagrywania. To bardzo pozytywne.

Karol i Laura ze
mat. prasowe, Instagram @karol.maciesz

Jak dziś wyglądają dzieci Camilli, żony księcia Karola?
ONS.pl
Styl życia Żona księcia Karola ma dwójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa. Jak dziś wyglądają potomkowie Camilli?
Camilla Parker Bowles zanim wyszła za mąż za księcia Karola, doczekała się dwójki dzieci – córki Laury i syna Toma. Sprawdźcie, jak dziś wyglądają.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
grudzień 11, 2020

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, szczególnie teraz, gdy coraz większą popularnością cieszy się kontrowersyjna produkcja „The Crown”, obnażająca największe dramaty na brytyjskim dworze. W ostatnim, czwartym sezonie serialu, twórcy poruszyli jeden z największych skandali Windsorów. Mowa o romansie księcia Karola i Camilli Parker Bowles , gdy syn królowej Elżbiety II pozostawał jeszcze mężem lady Diany. I choć od tych wydarzeń minęło już sporo czasu, a książę Karol i Camilla od 15 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo, to dopiero teraz na nowo spada na nich fala hejtu. To właśnie liczne tiktokowe i instagramowe wyzwania polegające na szykanowaniu Camilli, przy jednoczesnym gloryfikowaniu Diany, sprawiły, że książę Walii i jego małżonka zablokowali możliwość komentowania swoich postów w mediach społecznościowych. By tego było mało, książę Karol został zmuszony do opuszczenia pałacu , który do tej pory zamieszkiwał wraz z ukochaną żoną z obawy o swoje bezpieczeństwo. Co ciekawe, pomimo iż relacja Camilli i księcia Karola jest w centrum zainteresowania mediów, o dzieciach księżnej Kornwalii jest wyjątkowo cicho. Jak dziś wyglądają i czym się zajmują Laura i Tom, pociechy Camilli Parker Bowles? Jak dziś wyglądają dzieci Camilli, żony księcia Karola? Camilla Parker Bowles jeszcze będąc w poprzednim małżeństwie z Andrew Henrym Parkerem Bowlesem, doczekała się dwójki dzieci – syna Toma, który ma obecnie 46 lat oraz córki Laury, która w styczniu będzie świętowała swoje 43 urodziny.   Dzieci księżnej  zadebiutowały w mediach w 2005 roku, kiedy to ich matka wzięła medialny cywilny ślub z księciem Karolem na zamku Windsor.  Szczerze mówiąc, Laura i ja nie jesteśmy częścią rodziny...

Przeczytaj
Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram@modrafrelka
Newsy Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się - "nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa"
Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" potwierdzili rozstanie. Rodzice małego Franka postanowili rozejść się w przyjaźni. Ich małżeństwo należy już do przeszłości.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 27, 2020

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para już na początku była zachwycona tym, kogo oboje zobaczyli na ślubnym kobiercu. W finale zgodnie podjęli decyzję o tym, że chcą kontynuować swój związek, a niedługo po zakończeniu emisji programu na świecie pojawiło się dziecko - Franek. Miłość wydawała się kwitnąć, zwłaszcza, że na Instagramie obojga uczestników show pojawiały się zdjęcia świadczące o pielęgnacji uczucia, jakie zrodziło się u nich na antenie TVN7. Teraz okazało się, że Oliwia i Łukasz od dawna przechodzili kryzys. Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się Od dłuższego czasu fani Oliwii i Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" martwili się o losy swoich ulubionych bohaterów show. Na ich profilach pojawiało się coraz mniej wspólnych zdjęć i wzmianek o sobie nawzajem. Obserwatorzy wróżyli kłopoty w związku, jednak nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Oliwia umieściła na Instagramie informację o tym, że razem z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa - zaczęła uczestniczka show. Dalej kontynuowała, wyjaśniając, że nie jest to spontaniczna decyzja podyktowana emocjami. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!
Newsy "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!
Karolina Błaszkiewicz
grudzień 28, 2020

To już pewne- związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! W miniony weekend była uczestniczka hitowego programu TVN7 opublikowała na Instagramie zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem. Teraz z pewnością wszyscy fani pary zastanawiają się, co z ich dzieckiem. Oliwia w najnowszym wpisie poruszyła temat wychowywania małego Franka!  Oliwia i Łukasz będą razem wychowywać syna  Oliwia i Łukasz wzięli udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i od pierwszego spotkania byli sobą zachwyceni. Wszyscy fani programu mocno im kibicowali i wierzyli, że ich związek przetrwa próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVN7 Oliwia i Łukasz zdradzili, że chcą kontynuować swoje małżeństwo, a kilka dni po emisji finału na świecie pojawiło się ich dziecko- syn Franek. Od samego początku Oliwia zamieszkała u Łukasza i w jego mieszkaniu wspólnie wychowywali swoją pociechę. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że Oliwia i Łukasz przechodzą kryzys w swoim związku. Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego para nie pokazuje się razem. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali w wówczas plotek na swój temat i dopiero w ostatnią niedzielę Oliwia zdradziła, że rozstała się ze swoim mężem. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - poinformowała Oliwia. Teraz cześć fanów pary z pewnością zastanawia się, jak Oliwia i Łukasz podzielą się opieką nad synem. Oliwia w swoim wpisie nie zdradziła, czy wyprowadzi się z Katowic i czy wróci do Trójmiasta, ale zapewniła, że ze względu na dziecko...

Przeczytaj
Love Island Karol, Julia i Alicja
Instagram@loveislandwyspamilosci
Newsy Internauci oburzeni wyborem Karola z "Love Island". Podejrzewają, że chłopak... pomylił się!
Wczorajszy odcinek show "Love Island" na pewno niejedną osobę wprawił w osłupienie. Karol zmienił parę, czego nikt się nie spodziewał. Internauci nie kryją swojego oburzenia. Padły naprawdę mocne słowa.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 05, 2020

Karol z "Love Island" wszystkich wprawił w osłupienie swoją decyzją podczas wczorajszego przeparowania. Chłopak był w związku z Alicją i nic nie wskazywało na to, że dziewczyna musi się martwić o decyzję partnera. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, Karol nagle postanowił zmienić swój wybór.  Zobaczcie także:   Lektor z "Love Island" jest tak przystojny, że sam mógłby być uczestnikiem Karol z "Love Island" zmienił partnerkę? Program "Love Island" dopiero od tygodnia króluje na antenie stacji Polsat, a już rozgrzał do czerwoności swoich fanów. Wszystko przez Karola, który podczas ostatniego przeparowania zamiast swojej partnerki wybrał Julię, z którą do tej pory był Bartek. Przynajmniej na to wskazuje fragment wyemitowany w trakcie odcinka. Mój wybór jest pewnie logiczny i każdemu tutaj znany. Ta kobieta kusi mnie codziennie swoim pięknym uśmiechem. Jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Uwielbiam jej uśmiech, całą osobowość, taka jaka jest na co dzień. Jest osobą wydaje mi się szczerą. I tą osobą jest... Julia - powiedział Karol.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Wrz 4, 2020 o 2:16 PDT   Po emisji tego odcinka, atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca. Nie tylko twarze uczestników zdradzały szok. Równie (jeśli nawet nie mocniej) zaskoczeni byli fani programu. W komentarzach na Instagramie nie kryją zawodu zachowaniem Karola. Czy przez tę sytuację straci on symaptyków?...

Przeczytaj