klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opowiedział o szczegółach związku z Laurą
Instagram @karol.maciesz, mat. prasowe
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia: Karol zdradził, kiedy poznał się z Laurą! "Planujemy przyszłość"

Karol po raz pierwszy zdradził tyle szczegółów na temat związku z Laurą. Odniósł się do domysłów fanów i przyznał, że skłamał w jednym z wywiadów! Dlaczego?!
Natalia Brzostowska
lipiec 01, 2021

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradził mnóstwo szczegółów na temat swojego związku z Laurą. Opowiedział o tym, kiedy się poznali. Czy jeszcze w czasie trwania programu? A może podczas emisji już trzymali się za ręce? Odniósł się także do domysłów fanów, na temat ich związku, które pojawiały się w mediach i przyznał, że skłamał w jednym z wywiadów, by utrzymać tajemnicę o związku! Zobaczcie, co o sobie i Laurze zdradził Karol! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol pokazał rozczulające zdjęcie w sieci! Tak działa miłość

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zdradza tajemnice związku z Laurą

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niedawno potwierdził związek z Laurą. Niedługo później Laura zdecydowała się nieśmiało potwierdzić, że jest z Karolem. To pierwsza taka sytuacja w historii polskiej edycji programu, gdzie uczestnicy z tego samego sezonu, lecz z różnych par, decydują się na związek. Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" byli rzadko aktywni na Instagramie, a mimo to fani dopatrzyli się kilku wpadek, które dały im do myślenia, że pomiędzy nimi może być coś więcej. 

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po raz pierwszy obszernie komentuje swoją znajomość z Laurą. Na jego Instagramie pojawiło się długie Instastories, w którym opowiada o wydanym właśnie przez siebie e-booku, a także nawiązuje do związku z Laurą. Zdradził, że poznali się na początku marca:  

Druga sprawa to mój związek z Laurą. Chciałbym tutaj przedstawić wam niektóre informacje, które sprostują spiskowe teorie. Ja z Laurą poznałem się dopiero po nagraniach wszystkich odcinków. Nasz pierwszy kontakt nastąpił na początku marca, potem relacja się rozwinęła.

Laura i Karol ze
Instagram @karol.maciesz @lori.label.love

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz znowu jest szczęśliwy: "To najlepszy tydzień ostatnich miesięcy"

Karol skomentował również pojawiające się plotki na temat jego zażyłości z Laurą. Zdementował domysły, że poznali się w trakcie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" lub wcześniej: 

Nie było żadnej możliwości poznania się wcześniej bądź w trakcie nagrywania odcinków. Mój ślub z Igą był dwa tygodnie wcześniej niż Laura zrobiła tatuaż taki sam jak mój czy nie wiem, jej pomysły w mieszkaniu to moje pomysły to są po prostu bzdurą.

Karol i Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż podtrzymują, że nie będą zbyt wylewni w sieci, ale nie wykluczają, że będą się dzielić czasami wspólnymi zdjęciami. Karol przyznał, że wraz z Laurą planują przyszłość: 

Nasza relacja jest bardzo fajną relacją, czujemy się ze sobą bardzo dobrze i jest to szczęście, że mogliśmy się poznać po programie i wspierać w czasie emisji programu. W tym momencie jesteśmy na etapie planowania przyszłości razem. Nie chcemy się dzielić tym w mediach. Mamy ją i nie musimy się tym dzielić, to dla nas istotne. To nie znaczy, że zamykamy się na media, bo będą pojawiać się nasze zdjęcia, ponieważ ja i Laura prowadziliśmy wcześniej Instagrama i Facebooka. Fajnie, że większość z Was przyjęła naszą relację pozytywnie, bardzo dziękujemy. Ja jestem szczęśliwy w tym momencie, że poznałem osobę, którą chciałem poznać w programie.

Laura i Karol ze
Instagram @lori.label.love

Odniósł się również do swojego nieudanego małżeństwa z Igą i podkreślił, że nie chowa urazy względem ekspertów ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", że od razu nie sparowali go z Laurą, która jest spełnieniem jego marzeń: 

Nie mam żalu do ekspertów, ponieważ i takie rzeczy się pojawiają. Tutaj ani ja ani Laura nie mamy pretensji do nich. To dużo bardziej pewniejsza relacja, że poznaliśmy się po,  nie ma stresu czy emocji, które były w czasie nagrywania. To bardzo pozytywne.

W kwestii niefortunnego dopasowania wypowiadała się niedawno Magdalena Chorzewska. Eksperci dobierali pary w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" na podstawie ankiet oraz badań psychologicznych i antropologicznych. Oczekiwania, które uczestnicy opisali w ankietach sugerowały, że nie pasowali do siebie. Magdalena Chorzewska przyznała jednocześnie, że cieszy się, że Karol i Laura mieli okazję się poznać i są dziś ze sobą szczęśliwi. 

mat. prasowe

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol zainteresował się... Anitą! Co na to Laura?

W czasie trwania programu fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szukali wskazówek, które mogłyby ich nakierować na to, jak potoczyły się losy bohaterów. Pojawiły się m. in. domysły, że na jednym ze zdjęć Laury na Instageamie, Karol odbija się w jej telewizorze. To spostrzeżenie okazało się strzałem w 10!

Jeżeli chodzi o odbicie w telewizorze, tak to byłem ja, tutaj się przyznaje.

Karol i Laura ze
Instagram @karol.maciesz, mat. prasowe

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał się także, że skłamał w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". W czasie kiedy go udzielał, nie chciał sugerować, że może utrzymywać kontakty z kimkolwiek z uczestników 5. sezonu, z obawy, że fani domyślą się, że chodzi o Laurę. 

Jeśli chodzi o wywiad w "Dzień Dobry TVN" tam akurat muszę się przyznać, że skłamałem, że powiedziałem, że nie miałem kontaktu z żadną osobą z programu, w sensie spotkania. Byliśmy już na takim etapie związku, że traktowałem Laurę jako osobę na prawdę bardzo bliską i taką z którą chcę budować przyszłość i nie chcieliśmy się afiszować od początku, że jesteśmy parą i mogę w tym przypadku was przeprosić, że zataiłem tę sprawę, nie czuję się z tym dobrze. Życzcie nam szczęścia, bo to się przyda. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: ekspertka show komentuje rozwód Asi i Adama
Styl życia Ekspertka z „ŚOPW” skomentowała zachowanie Adama i jego relację z Asią
Choć finał 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” za nami, emocje związane z ostatnim odcinkiem show i skandalicznym zachowaniem Adama jeszcze nie opadły. Teraz głos w sprawie zabrała ekspertka programu, Magdalena Chorzewska. Takich słów nikt się nie spodziewał.

Tuż po wielkim finale 4. edycji kontrowersyjnego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” na jednego z uczestników spłynęła fala hejtu. Mowa o Adamie Maciaku, który ze względu na tajemnicze zmiany w swoim życiu zdecydował się na rozwód  ze swoją telewizyjną małżonką Asią. By tego było mało, nie tylko oszukał kobietę, ale również nie podał powodu, dla którego przez cały czas dystansował się wobec niej. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 4, 2020 o 11:08 PDT Kontrowersje wokół związku Asi i Adama ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” W 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, podobnie jak w poprzednich odsłonach show, poznaliśmy szóstkę zupełnie obcych sobie osób, które na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych zostali dopasowani przez ekspertów i wzięli ze sobą aranżowany ślub na oczach milionów widzów. I o ile w związku Agnieszki i Wojtka , jak również Oliwii i Łukasza od początku zaiskrzyło, o tyle w relacje Asi i Adama od pierwszej chwili były napięte. Mężczyzna nie akceptował wieku małżonki , ale również od początku trzymał ją na dystans. Z kolei Asia nie miała wsparcia w rodzinie , przez co nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia i odnalezieniem się w nowej roli, jako żona. Brak rozmów, dystans oraz chłód, jaki okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa . Okłamał Asię, żądał rozwodu i nawet nie uargumentował swojej decyzji. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Maj 22, 2020 o 11:33 PDT To jednak nie...

Przeczytaj
Oliwia i Łukasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram@modrafrelka
Newsy Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się - "nie ma szans na naprawę naszego małżeństwa"
Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" potwierdzili rozstanie. Rodzice małego Franka postanowili rozejść się w przyjaźni. Ich małżeństwo należy już do przeszłości.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 27, 2020

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta poznali się w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para już na początku była zachwycona tym, kogo oboje zobaczyli na ślubnym kobiercu. W finale zgodnie podjęli decyzję o tym, że chcą kontynuować swój związek, a niedługo po zakończeniu emisji programu na świecie pojawiło się dziecko - Franek. Miłość wydawała się kwitnąć, zwłaszcza, że na Instagramie obojga uczestników show pojawiały się zdjęcia świadczące o pielęgnacji uczucia, jakie zrodziło się u nich na antenie TVN7. Teraz okazało się, że Oliwia i Łukasz od dawna przechodzili kryzys. Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozstali się Od dłuższego czasu fani Oliwii i Łukasza z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" martwili się o losy swoich ulubionych bohaterów show. Na ich profilach pojawiało się coraz mniej wspólnych zdjęć i wzmianek o sobie nawzajem. Obserwatorzy wróżyli kłopoty w związku, jednak nikt nie spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Oliwia umieściła na Instagramie informację o tym, że razem z Łukaszem podjęli decyzję o rozstaniu. Moi Drodzy, kilka miesięcy temu stanęliśmy z Łukaszem w obliczu zupełnie nowej sytuacji życiowej. Nie jest to dla mnie łatwe, by pisać o tym w Sieci, ale chcę zapobiec rozprzestrzenianiu się nieprawdziwych informacji dotyczących naszego małżeństwa - zaczęła uczestniczka show. Dalej kontynuowała, wyjaśniając, że nie jest to spontaniczna decyzja podyktowana emocjami. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się. Pozwoliło to na spojrzenie na całą sytuację w bardziej krytyczny, ale równocześnie obiektywny...

Przeczytaj
Maciej Dowbor wspomina, jak poznał Joannę Koroniewską
Instagram @joannakoroniewska
Newsy Maciej Dowbor o pierwszym spotkaniu z Joanną Koroniewską: „siedziała tam taka naburmuszona wieśniara"
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska wspominali początki swojego związku podczas ostatniej „Domówki u Dowborów”. Czy od razu między nimi zaiskrzyło?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
listopad 06, 2020

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pomimo dawnego poważnego kryzysu, a nawet rozstania, dziś zarówno na czerwonym dywanie, jak i w mediach społecznościowych zarażają wszystkich swoim humorem, energią oraz optymizmem, na każdym kroku wspierając się i okazując sobie wiele uczuć. Nic więc dziwnego, że małżeństwo uznawane jest za jedną z najgorętszych par polskiego show biznesu .  W najnowszym odcinku swojego show, „Domówka u Dowborów”, para postanowiła wreszcie odpowiedzieć na nurtujące fanów pytania i zdradzić, w jakich okolicznościach się poznała i jak na początku wyglądał ich związek. Maciej Dowbor wspomina, jak poznał Joannę Koroniewską Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor należą do tych gwiazd, które uwielbiają dzielić się z fanami swoją prywatnością. Na instagramowych kontach artystów regularnie pojawiają się więc kolejne zapowiedzi nowych projektów zawodowych, a także urocze sceny z życia rodzinnego, w którym pierwsze skrzypce odgrywają ich córeczki, Janinka i Helenka. Małżeństwo wspólnie prowadzi również internetowe show „Domówka u Dowborów”, gdzie często gości zaprzyjaźnionych celebrytów. Tym razem to jednak Joasia i Maciek stali się głównymi bohaterami swojego programu. Zakochani w odpowiedzi na liczne pytania fanów zdecydowali się zdradzić, jak wyglądały początki ich zażyłości.  Okazuje się, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska poznali się na planie „M jak miłość”. W związku z tym, że kultowy serial świętował właśnie 20. urodziny, para postanowiła wrócić pamięcią do dawnych czasów z początków swojej znajomości. Koroniewska wcielała się wówczas w postać Małgosi Mostowiak, zaś Dowbor znalazł się na planie hitu TVP, by przeprowadzić wywiady z...

Przeczytaj
Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poznali płeć drugiego dziecka
Newsy Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już znają płeć drugiego dziecka
Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poznali płeć swojego drugiego dziecka. Mały Jerzyk będzie miał braciszka czy siostrzyczkę?

Anita i Adrian Szydłowscy to niezaprzeczalnie jedni z cieszących się największą popularnością uczestników hitowego programu TVN- „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Zakochani nie tylko odnaleźli w nieznanej osobie swoją bratnią duszę, ale po programie poszli o krok dalej i wzięli ślub kościelny . Para doczekała się też pierworodnego synka Jerzego , który ma już trzynaście miesięcy. Teraz małżonkowie po raz kolejny zostaną rodzicami, czym pochwalili się za pomocą Instagrama. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” zdradzili, dlaczego zdecydowali się na rodzeństwo dla synka , oraz to, że już znają płeć maleństwa . Co jeszcze powiedzieli? Anita i Adrian ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poznali płeć drugiego dziecka Anita i Adrian poznali się w trzeciej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show TVN , „Ślub od pierwszego wejrzenia” , który na podstawie badań psychologicznych, anatomicznych i antropologicznych ma za zadanie idealne dopasowanie do siebie zupełnie obcych osób. Pomiędzy uczestnikami od razu zaiskrzyło, a zaaranżowane przez TVN małżeństwo okazało się strzałem w dziesiątkę. Zaledwie kilka dni temu zakochani świętowali drugą rocznicę ślubu i to właśnie wtedy pochwalili się radosną nowiną. Dziś nasza druga rocznica ślubu. Jest dla nas wyjątkowa, ponieważ pierwsza, którą spędzamy z naszym synkiem i podwójnie - ponieważ spodziewamy się drugiego maleństwa!!!  - napisała na Instagramie Anita. Jak będzie? Nie idealnie, ciężko, ale ta niesamowita i nieskończona miłość znów się pomnoży. Kocham moją rodzinę, jestem szczęśliwa i gotowa na życiowy armagedon - dodała. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anita Szydłowska (@anitaczylija) Mar 17, 2020 o 9:50 PDT We wtorek, 31. marca, małżonkowie w rozmowie z „Dzień...

Przeczytaj