La Roche Posay RETINOL B3 SERUM
Chcę testować
żel myjący Pure On
Chcę testować
kosmetyki CeraVe
Szukamy
zestaw kosmetyków Eveline
Chcę testować
serum neutrogena
Wyniki testu
Suplement diety ShineMe
Chcę testować
Bioderma Sébium Kerato+
Chcę testować
prostownica BaByliss
Wyniki testu
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Chcę testować
Zestaw kosmetyków Samarite
Chcę testować
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Chcę testować
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Laureaci
kosmetyki garnier
Wyniki testu
produkty z linii Chlorofil od marki Soraya
Chcę testować
Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0
Chcę testować
żele intymne Unimil
Wyniki testu
dermokosmetyki Eucerin
Wyniki testu
Colgate® Max White Ultra Active Foam
Chcę testować
tołpa dermo enzyme
Chcę testować
suplement diety FeMe Complex Health Labs Care
Chcę testować
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela w sukni ślubnej oraz Kamil w garniturze
Instagram @kamil.wegrzyn
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil komentuje relację z Izą: "Ma ona swoją kontynuację!"

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie skomentował małżeństwo z Izą. Co miał na myśli pisząc o "kontynuacji"?! Chce coś przekazać widzom?

Kamil w końcu zabrał głos po finale "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Opublikował wzruszający wpis, w którym opisał relację z Izą. Napisał o "kontynuacji, która jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian"! Co miał na myśli pisząc te słowa?! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pokazali pierwsze wspólne zdjęcie po programie. Już nie muszą się ukrywać!

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil komentuje relację z Izą po finale

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to niekwestionowani ulubieńcy piątej edycji show. Chociaż widzowie początkowo nie dawali szans ich relacji, oni udowodnili, że nie zawsze pierwsze wrażenie jest właściwe. Przez cały czas trwania programu, skupili się na tym, aby poznać nie tylko swoje dobre ale również te słabsze strony. Nie ukrywali, że dopadł ich kryzys ale również bardzo mocno pracowali nad tym, aby go zażegnać. I udało się! Kamil i Iza to jedyna para, która postanowiła pozostać w małżeństwie po eksperymentalnym miesiącu w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Teraz, gdy emisja programu już się zakończyła, wreszcie nie muszą ukrywać swojego uczucia. 

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie dzisiaj podsumował swój udział w programie. I wygląda na to, że ma dla fanów kolejne dobre wieści! 

To była dobra, czy dobra decyzja? Zdecydowanie była ona DOBRA! Ma ona swoją kontynuacje, i jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian teraz już nie tylko w moim życiu! - napisał na Instagramie 

Internauci długo czekali na wpis, w którym w końcu będą mogli przeczytać o prawdziwych uczuciach swoich ulubieńców. Kamil jest z Izą przeszczęśliwy! 

Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą osobę, mimo tego, że momentami nie było łatwo, teraz wiem, że na pewno było warto. To dopiero początek, a już jest zajebiście, co będzie potem?! Potem, tylko lepiej!

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał, że początki budowania relacji nie były łatwe, ale nie można się poddawać. 

Czasami będzie wiele przeszkód, ale jeśli jest w relacji wartość, to walcz, próbuj, nie poddawaj się! A będzie dobrze! 🥰🥰🥰. Aaa i jeszcze jedno, bądź sobą i doceniaj to, co masz każdego dnia! Życzę Wam tak dobrej osoby, na jaką ja trafiłem 🙂. Było warto walczyć, a my tej walki włożyliśmy ogrom! Sorry… OGROM!!! I włożymy jeszcze wiele 😍

Cudownie czytać takie słowa! Trzymamy kciuki za ich szczęście! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil chwali się szczęśliwą nowiną! Pęka z dumy

Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wreszcie skomentował swoje małżeństwo z Izą. Uczestnik zabrał głos po raz pierwszy od finału. We wpisie znalazło się wiele wzruszających słów na temat żony. Pięknie napisał o trudnych chwilach, które dzięki ich wzajemnemu zaangażowaniu udało się pokonać.  

Kamil i Iza to jedyna para, której udało się przetrwać w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W dodatku ich miłość wciąż trwa i z dnia na dzień jest coraz mocniejsza! Kamil opisując żonę użył pięknego sformułowania: 

Życzę Wam tak dobrej osoby, na jaką ja trafiłem 🙂

Iza i Kamil podczas finału
mat. prasowe

Kamil i Iza tuż przed finałem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznali, że przechodzili ogromny kryzys. Na szczęście uczucie, które się pomiędzy nimi rodziło przez pierwszy miesiąc znajomości mocno zweryfikowało priorytety. Małżonkowie już wówczas mogli na siebie liczyć zarówno w dobrych, jak i w gorszych chwilach. Kamil i Iza początkowo zdecydowanie nie byli ulubieńcami widzów. Fani programu nie dawali im szans, jednak z odcinka na odcinek Kamil i Iza zdobywali sympatię widzów wzajemnym szacunkiem do siebie oraz zaangażowaniem w związek, który dostali szansę tworzyć. 

Iza i Kamil z ŚOPW
Instagram@iziiij85

Kamil i Iza podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pokazali pierwsze wspólne zdjęcie po programie. Już nie muszą się ukrywać!
"Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegł końca a Iza i Kamil wreszcie mogą publicznie okazywać sobie czułość! Oto ich nowe zdjęcie. Zastanawiający jest tylko wpis Kamila... Co miał na myśli?

Iza i Kamil ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wreszcie pokazali swoje pierwsze wspólne zdjęcie po zakończeniu programu! Widzowie przez wiele tygodni śledzili losy swoich ulubieńców w sieci, zwracając uwagę na szczegóły, które mogłyby im potwierdzić czy małżeństwa uczestników przetrwały. Teraz na szczęście wszystko jest już jasne, a Kamil i Iza nie muszą już więcej ukrywać swojego uczucia. Ich pierwsze oficjalnie opublikowane wspólne zdjęcie po programie, jest naprawdę romantyczne! Zobaczcie też opis Kamila. Co miał na myśli pisząc te słowa?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pokazali pierwsze romantyczne zdjęcie  Iza i Kamil nie od początku byli ulubieńcami widzów. Początkowo fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykowali wybór ekspertów, twierdząc że pary zostały nieprawidłowo dobrane . Sami zainteresowani również nie kryli, że nie są dla siebie ideałami . Izabela, gdy pierwszy raz uświadomiła sobie, że jej mąż jest od niej młodszy nieco się przeraziła. Czas jednak udowodnił im, że różnica wieku nie ma znaczenia. Oboje dojrzale podeszli do swojej relacji i do szansy, jaką dał im program i okazało się, że nie tylko świetnie się dogadują ale mogą również liczyć na wzajemne wsparcie w trudnych chwilach.  Dziś już wiadomo, że Iza i Kamil to jedyne małżeństwo z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którym udało się przetrwać nie tylko eksperymentalny miesiąc ale również kilka kolejnych, ponieważ śluby odbywały się pod koniec wakacji w 2020 roku. Izabela i Kamil wciąż pozostają w małżeństwie i właśnie podzielili się...

Iza i Kamil z ŚOPW
Instagram@iziiij85
Newsy
Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaraził Izę swoją niebezpieczną pasją! Niesamowite, że się do tego przekonała!
Związek Izy i Kamila z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" kwitnie i wygląda na to, że 35-latka w pełni zaufała już mężowi, skoro przekonała się do jego pasji! Wygląda na to, że ona również zaczyna swoją przygodę w tym temacie.

Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  to jedyna para, której udało się pozostać w małżeństwie. Teraz ich losy możemy śledzić za pośrednictwem mediów społecznościowych - wygląda na to, że Kamil właśnie jest na urlopie, który spędza oczywiście razem ze swoją żoną. Co więcej, z ostatniego InstaStories Kamila dowiadujemy się, że Iza najwyraźniej przekonała się do jego pasji, której w programie nieco się obawiała. Zobaczcie sami! Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oni nie znaleźli miłości w programie. Co słychać u uczestników poprzednich edycji hitu TVN7?  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pochwalił się, do czego przekonał Izę! Na początku widzowie kompletnie przekreślili ich szanse na pozostanie w małżeństwie, jednak Iza i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko udowodnili, że są dla siebie stworzeni. Pomimo kilku kryzysów, udało im się wszystko przetrwać i dziś są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio na Instagramie Kamila pojawił się wpis, w którym przyznaje, że warto było wziąć udział w eksperymencie, bo naprawdę odnalazł w nim bratnią duszę! To była dobra, czy dobra decyzja? … Zdecydowanie była ona DOBRA! Ma ona swoją kontynuację i jest powodem kolejnych, pozytywnych zmian teraz już nie tylko w moim życiu! Z pewnością, mogę powiedzieć, że trafiłem w swoim życiu na wspaniałą osobę, mimo tego, że momentami nie było łatwo, teraz wiem, że na pewno było warto - napisał Kamil.  Widzowie mocno trzymają kciuki za tę parę i chętnie śledzą ich dalsze losy. Teraz z InstaStories Kamila dowiedzieliśmy się kolejnej ciekawostki z ich wspólnego życia. Chłopak zamieścił krótkie nagranie z Izą, na którym możemy zobaczyć, że jego żona...

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
kamil.wegrzyn/Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza skomentowała rozstanie z Kamilem! "Ta decyzja jest ostateczna"
Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła, dlaczego publicznie poinformowała o rozstaniu z mężem. Jak Iza znosi trudne chwile?

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania internautów o jej rozstanie z Kamilem. Fani chcieli dowiedzieć się, jak Iza znosi trudne chwile i czy decyzja o rozstaniu jest ostateczna. Iza odniosła się również do zarzutu, że publicznie ogłosiła, że nie jest już z mężem. Sprawdźcie, co napisała w sieci! Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szczerze o rozstaniu z mężem Iza i Kamil wzięli udział w  piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i wydawało się, że mają szansę stworzyć naprawdę szczęśliwy związek. W wielkim finale para ogłosiła, że chce być razem, a w sieci pojawiało się sporo ich wspólnych zdjęć i nagrań. Niestety, ponad tydzień temu Iza opublikowała na Instagramie wpis, który zszokował fanów hitu TVN7. Iza w krótkim oświadczeniu poinformowała, że jej związek z Kamilem to już przeszłość. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważne decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło - napisała na portalu społecznościowym. Pomimo oświadczenia, fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wciąż mają nadzieję, że Iza i Kamil przechodzą chwilowy kryzys, a decyzja o rozstaniu nie jest ostateczna. Internauci dopytywali ostatnio Izę, czy jest jeszcze szansa, że znów będzie z Kamilem. Jak zareagowała? Jak twoje samopoczucie? Czy wasza decyzja jest już ostateczna?- pytali internauci. - Ta decyzja jest ostateczna. Moje samopoczucie jest już dużo lepsze - odpisała Iza.  Co ciekawe, Iza podczas Q&A zdradziła, że nie mieszkała z Kamilem! Czy długo mieszkaliście razem? Nie mieszkaliśmy razem. Kamil się nie przeprowadził-...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil chwali się szczęśliwą nowiną!  Pęka z dumy 
Iza i Kamil z 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jako jedyna z par zdecydowała się nadal zostać razem. Teraz okazuje się, że Kamil pochwalił się kolejną radosną nowiną! O co chodzi?

Po finałowym odcinku „ Ślubu od pierwszego wejrzenia ” okazało się, że Iza i Kamil już nie muszą ukrywać się ze swoimi uczuciami i otwarcie mówą o tym, jak planują ułożyć swoje wspólne życie. Oboje są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, a ostatnio Kamil podzielił się zaskakującą informacją. O co chodzi? Czy można już gratulować? Kamil ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” chwali się szczęśliwą nowiną!  Kamil i Iza byli jedyną parą piątej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, która początkowo zdaniem widzów nie miała szans na udany związek, jednak z każdym kolejnym odcinkiem udowadniali, że potrafią się porozumieć i mimo różnic nadal są razem. Obecnie fani programu kibicują Izie i Kamilowi, a dzięki aktywności pary w mediach społecznoścowych na bieżąco mogę śledzić, co dzieje się w ich życiu. Niedawno Iza w „Dzień dobry TVN” zdradziła, że już niedługo chcą zamieszkać razem. Oboje są bardzo towarzyskimi i rodzinnymi osobami i z pewnością będą prowadzili otwarty dom pełen gości. Z kolei teraz to Kamil podzielił się szczęśliwą nowiną w relacji na Instastory i postanowił wesprzeć… swoją siostrę, która bierze udział w konkursie Miss Wdzięku Koła Gospodyń Wiejskich. Trzymamy kciuki za zwycięstwo! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura komentuje rozstanie z Maciejem. "Czasami potrzeba..."  Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo cenią sobie czas spędzony razem, ale uwielbiają też spotkania rodzinne. Dla obojga rodzina jest priorytetem! Wygląda na to, że są idealnie dobrani.   

Nasze akcje
Syoss, Keratin Boost
Fryzury
91% Wizażanek potwierdza, że kosmetyki Syoss Keratin zmniejszają łamliwość włosów! Sprawdźcie ich opinie
Partner
dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka, ekspert Dermedic
Pielęgnacja
Skuteczna pielęgnacja cery wrażliwej - radzi specjalista dermatolog dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Avon oceniany jako marka luksusowa
Pielęgnacja
Avon oceniany jako marka luksusowa!
Partner
Szczotka prostująca Philips
Fryzury
Podgrzewana szczotka prostująca z jonizacją BHB885/00 od Philips sprawdzona przez Top Recenzentki!
Partner
Babyliss
Fryzury
Redaktorki sprawdziły prostownicę BaByliss dodającą włosom połysk. Jak sprawdziła się na 3 różnych typach włosów?
Partner