Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała nowe urocze zdjęcie z córeczką. Mała Zosia skończyła już trzy miesiące, a wyjątkowe zdjęcie z mamą skradło serca internautów:

Reklama
Najsłodsze zdjęcie dzisiejszego przedpołudnia ❤️????

Musicie to zobaczyć!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała wyjątkowe zdjęcie z córką

Na początku roku Joanna Lazar ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została mamą. Ulubienica widzów z 4. edycji zdecydowała, że nie chce korzystać z popularności, jaką dał jej program i rzadko dzieli się swoją prywatnością. Miłość swojego życia poznała po programie, jednak do tej pory nie pokazała partnera. Ukochany Joanny chce pozostać anonimowy. Joanna jednak utrzymuje kontakt z obserwującymi, którzy kibicowali jej w programie i od czasu do czasu zdradza, co u niej słychać. Teraz ma mały powód do świętowania, ponieważ jej ukochana córeczka skończyła już trzy miesiące. Z tej okazji pokazała urocze zdjęcie z rodzinnego albumu:

- Córeczka mamusi ❤️- Cudownie ❤️ - skomentowała Agnieszka z tej samej edycji, która w podobnym czasie również została mamą.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wiadomo dlaczego Agata nie utrzymuje kontaktu z Anitą i Adrianem

Urocze zdjęcie, na którym Joanna całuje stópki ukochanej córeczki, roztopiło serca fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia":

Zobacz także
- Najsłodsze zdjęcie dzisiejszego przedpołudnia ❤️????- Nic słodszego dziś nie zobaczę ????- Ale słodka bułeczka ❤️❤️❤️- Ja też mam takie stópki do całowania ???? - pisali internauci.

Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jest naprawdę szczęśliwa, a uśmiech córeczki wynagradza jej wszystkie trudy codzienności.

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Joanna Lazar pokazała ciężki poranek młodej mamy

Instagram @asia_lazar33
Reklama
Reklama
Reklama