Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się odnieść do ostatnich spekulacji na temat jej ślubu kościelnego z Kamilem. W sieci zawrzało po tym, jak na Instagramie pojawiła się relacja z ich wspólnego wyjazdu, na którym bawili się wspólnie z bliskimi. Internauci od razu spekulowali, że to wieczór panieński i kawalerski, mimo że Iza ogłosiła rozstanie z Kamilem, w które ich fani nie do końca wierzyli. Teraz Iza potwierdziła, że jej małżeństwo z Kamilem zakończyło się i mówi wprost: "To nie fake"!

Reklama

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" potwierdza rozstanie!

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikowała na Instagramie obszerną relację, w której mówi wprost, że fala spekulacji i plotek na temat ich ślubu sprawiła, że musiała odnieść się do tych komentarzy. Uczestniczka potwierdziła, że się rozstali i "nie będzie żadnego ślubu kościelnego"!

Witam Was wszystkich, ja tylko na taką małą chwilkę. Chciałabym zabrać głos w pewnej kwestii, ponieważ widząc te Wasze komentarze i widząc to co w ogóle wypisujecie, aczkolwiek nie mówię, że wszyscy, ale co niektórzy, to po prostu stwierdziłam, że nie mogę tego zostawić bez tego bez komentarza. Nie będzie żadnego ślubu kościelnego, to nie był żaden wieczór panieński. - powiedziała wprost Iza w relacji na Instastory.

Okazuje się, że ostatnie zdjęcia nie były z wieczoru panieńskiego pary, jak sugerowali niektórzy Internauci, ale był to wyjazd z okazji rocznicy ślubu, który mieli już od dawna zaplanowany. Iza wyznała, że mimo rozstania postanowili nie odwoływać wydarzenia:

To był po prostu nasz wyjazd zaplanowany od dłuższego czasu. Był to wyjazd zaplanowany z okazji naszej rocznicy ślubu, która już się po prostu nie odbędzie. Zaplanowaliśmy to wspólnie z naszymi rodzinami, naszymi przyjaciółmi, ponieważ chcieliśmy przeżyć to jeszcze raz, ale że stało się między nami tak jak się stało, że się rozstaliśmy i to nie jest żaden fake. - dodała
mat. prasowe

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil trzymają kciuki za Macieja! Dziś wielki dzień

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówi wprost, że razem z Kamilem podjęli taką decyzję, ale rozstali się w przyjacielskiej atmosferze i nie burzą za sobą mostów.

Zobacz także
Podjęliśmy po prostu decyzje, że jak normalni ludzie pojedziemy ten ostatni raz i po prostu spotkamy się ze wszystkimi. Dlatego pojechaliśmy wspólnie i postanowiliśmy po tym wyjeździe ogłosić już, że się rozstajemy. Rozstaliśmy się w normalnych relacjach, jak dwoje normalnych ludzi, nie palimy za sobą mostów, bo nie jesteśmy takimi ludźmi, że rozstajemy się w kłótni.
Instagram/iziiij85

Na koniec relacji Iza zwróciła się bezpośrednio do swoich fanów i poprosiła o bardziej wywarzone komentarze, bo niektóre z nich mogą komuś sprawić wiele przykrości:

Jeżeli tak bardzo jesteście naszymi fanami, to proszę się czasami zastanowić nad tym co piszecie. Bo to co piszecie, może komuś sprawić przykrość.
iziiij85/Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama