kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza nie żałuje udziału w programie
Instagram @iziiija85
Newsy

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza odpowiedziała, czy żałuje udziału w programie! 

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" została również zapytana o rozwód z Kamilem. Czy dziś jest szczęśliwa? Jej odpowiedzi były wyjątkowo szczere!

Izabela pojawiła się programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Początkowo wydawało się, że znalazła w nim szczęście, a przede wszystkim miłość. Jednak czas pokazał, że drogi uczestniczki show i jej męża się rozeszły. Iza stara się być w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami, którzy zadają jej mnóstwo pytań. Teraz, chcieliby wiedzieć, czy z perspektywy czasu, Izabela żałuje swojego udziału w programie, szczególnie że czeka ją rozwód. 

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie? 

Iza i Kamil zostali dopasowani do siebie w kontrowersyjnym show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci uznali, że ta dwójka idealnie do siebie pasuje. Początkowo małżonkowie podeszli do siebie z ogromnym dystansem, ponieważ nie spodobali się sobie od pierwszego wejrzenia. Jednak postanowili dać sobie szansę i spróbować, jak się później okazało, ich dojrzałe podejście zaprocentowało. W finałowym odcinku para zdecydowała się na kontynuowanie małżeństwa. 

W mediach społecznościowych małżonków pojawiały się wspólne zdjęcia oraz relacje. Para postanowiła ze sobą zamieszkać, a nawet mówili o wspólnej przyszłości. Iza i Kamil w swoich mediach społecznościowych poinformowali, że marzą o dzieciach i ślubie kościelnym. Jednak niedługo później okazało się, że powtórnego wesela nie będzie, a małżonkowie zdecydowali się na rozwód. Oboje jednak postanowili nie komentować swojego rozstania. 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pokazała swoje zdjęcie z przeszłości! Jest nie do poznania

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza i Kamil
Instagram/Kamil Węgrzyn

Fani przez długi czas mieli nadzieję, że Iza i Kamil pogodzą się. Była uczestniczka show jednak zdecydowała się zabrać głos i stanowczo zdementowała plotki. 

Już od jakiegoś czasu się nam nie układało. To nie była decyzja podjęta z dnia na dzień. Zanim to nastąpiło, przeszliśmy wiele rozmów - poinformowała na Instagramie.  

Iza była łączona również z uczestnikiem innej edycji, Jackiem. Para jednak postanowiła poinformować, że łączy ich tylko przyjaźń i oboje nadal szukają swoich drugich połówek. 

- Czy jesteście parą z tym przystojniakiem? - zapytał jeden z fanów.

- Nie jesteśmy parą z Jackiem - odpowiedziała Iza.

- Para znajomych, już nie kłam - dodał Jacek.

Małżonkowie postanowili zamknąć przeszłość i zająć się swoimi pasjami. Kamil zaczął morsować, a Iza zadbała o swoją sylwetkę i zdrowie. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza o przyjaźni z Jackiem
Instagram @iziiija85

Fani są bardzo ciekawi, czy uczestniczka show żałuje swojego udziału w programie. Z jednej strony początkowo była szczęśliwa i zakochana, z drugiej czeka ją rozwód z mężem. Iza zdecydowała się odpowiedzieć na to pytania. 

- Czy żałujesz udziału w programie? - zapytał jeden z fanów.

- Niczego nie żałuję i nie żałowałam. Uważam, że udział w programie to było najwspanialsze przeżycie, jakie mogłam doświadczyć - powiedziała Izabela.  

Fani dopytywali również dlaczego mówi o rozstaniu z uśmiechem na ustach. 

- A czemu z uśmiechem odnośnie rozwodu? Czy było aż tak źle? 

- Zdecydowanie wolę się uśmiechać niż smucić - odpowiedziała Iza. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza o swoim udziale w programie
Instagram @iziiija85

Ślub od pierwszego wejrzenia wywiad dla DDTVN
Instagram/iziiij85
Newsy
Iza i Jacek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są parą? Postanowili skomentować sprawę! 
Iza i Jacek są uczestnikami poprzednich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich drogi od jakiegoś czasu się krzyżują, a fani dopytują czy są parą, w końcu zdecydowali się zabrać głos w tej sprawie.

Jacek Wojciechowski w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" pojawił się ponad 5 lat temu. Mężczyzna zdecydował się na udział w pierwszej edycji eksperymentalnego show. Niestety pomimo początkowego zachwytu Natalii, para nie dogadała się i ostatecznie wzięła rozwód. Izabela Juszczak, uczestniczka piątej odsłony show, co prawda po programie była żoną Kamila, ale niedługo później  ich drogi się rozeszły. Fani zauważyli, że Iza oraz Jacek często się ze sobą spotykają i zaczęli wypytywać, czy są parą. Uczestnicy show zdecydowali się odpowiedzieć na komentarze widzów.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza zdecydowała się odpowiedzieć, czy jest z Jackiem!  Izabela Juszczak w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" została dopasowana przez ekspertów do Kamila. Choć oboje początkowo podkreślali, że nie podobają się sobie wzajemnie, podeszli bardzo dojrzale do małżeństwa i chcieli się poznać, nie patrząc na wygląd. Podczas ostatecznej decyzji oboje stwierdzili, że chcą zostać w małżeństwie. Po czasie zdecydowali się jednak na rozwód , ale rozstali się w przyjaźni. Po rozstaniu fani spekulowali, że para do siebie wróciła . Okazało się jednak, że to tylko plotki.  Jacek Wojciechowski wziął udział w pierwszej edycji show. Został sparowany z Natalią Kobielą. Początkowo kobieta była nim zachwycona, a na weselu okazywała mu dużo czułości. Wszystko zmieniło się podczas podróży poślubnej oraz prób wspólnego życia. Para ostatecznie się rozwiodła. Jacek niedawno udzielił wywiadu, w którym zdradził jakie relacje łączą go z byłą żoną .  Można je określić jednym słowem "brak". Nasze drogi się rozeszły i myślę, że oboje nie czujemy potrzeby wysyłać sobie kartek na święta. - powiedział. ...

Ślub od pierwszego wejrzenia Kamil Węgrzyn
Instagram/kamil.wegrzyn
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pęka z dumy! Pokazał zdjęcie dziecka
Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwalił się swoim szczęściem. Na jego Instagramie pojawiło się urocze zdjęcie z maluszkiem. Ta fotografia skradnie uśmiech każdego!

Kamil Węgrzyn był uczestnikiem 5. edycji ślubnego eksperymentu TVN7, w którym został sparowany z Izą. Małżonkowie szybko zaskarbili sobie sympatię widzów. Dzięki udziałowi w programie para zdobyła ogromną popularność i mimo iż nie są już razem, fani wciąż ich uwielbiają. Ostatnio Kamil pochwalił się na Instagramie zdjęcie z dzieckiem. To był dla niego bardzo ważny dzień. Zobaczcie!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pochwalił się zdjęciem z dzieckiem Iza i Kamil zostali dobrani przez ekspertów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oboje początkowo podkreślali, że nie podobają się sobie wzajemnie. Jednak postanowili się poznać i nie skreślać na starcie tej relacji. Para wykazała się ogromną dojrzałością i otwartością. W programie oraz po nim udało im się stworzyć udany związek, tym większym zaskoczeniem dla fanów produkcji był fakt, że  małżeństwo nagle zdecydowało się na rozstanie , o czym poinformowało w swoich mediach społecznościowych. Para pozostała w przyjacielskiej relacji i z szacunku do drugiej strony nie wypowiada się na temat rozwodu.  Po ich rozstaniu fani plotkowali, że Iza i Kamil wrócili do siebie . Niestety wspólne zdjęcia oraz spotkania nie zwiastowały powrotu. Iza postanowiła skomentować sprawę , aby wyjaśnić swoją relację z byłym mężem. Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" bardzo zbliża do siebie uczestników, nie tylko tych, których eksperci sparowali. Iza dzięki udziałowi w eksperymencie poznała przyjaciół, z którymi cały czas utrzymuje kontakt. Kamil po rozstaniu zaczął pielęgnować swoje pasje i znajdować nowe hobby. Niedawno zaczął morsować, czym pochwalił się na swoim Instagramie. Teraz pokazał zdjęcie, jak sprawdza się w nowej roli. Kamil został...

Kamil i Iza podczas finału "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
mat. prasowe
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pokazali pierwsze wspólne zdjęcie po programie. Już nie muszą się ukrywać!
"Ślub od pierwszego wejrzenia" dobiegł końca a Iza i Kamil wreszcie mogą publicznie okazywać sobie czułość! Oto ich nowe zdjęcie. Zastanawiający jest tylko wpis Kamila... Co miał na myśli?

Iza i Kamil ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wreszcie pokazali swoje pierwsze wspólne zdjęcie po zakończeniu programu! Widzowie przez wiele tygodni śledzili losy swoich ulubieńców w sieci, zwracając uwagę na szczegóły, które mogłyby im potwierdzić czy małżeństwa uczestników przetrwały. Teraz na szczęście wszystko jest już jasne, a Kamil i Iza nie muszą już więcej ukrywać swojego uczucia. Ich pierwsze oficjalnie opublikowane wspólne zdjęcie po programie, jest naprawdę romantyczne! Zobaczcie też opis Kamila. Co miał na myśli pisząc te słowa?  Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia” finał: Kto wziął rozwód, a kto pozostał w małżeństwie? Nie obyło się bez zaskoczeń "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza i Kamil pokazali pierwsze romantyczne zdjęcie  Iza i Kamil nie od początku byli ulubieńcami widzów. Początkowo fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" krytykowali wybór ekspertów, twierdząc że pary zostały nieprawidłowo dobrane . Sami zainteresowani również nie kryli, że nie są dla siebie ideałami . Izabela, gdy pierwszy raz uświadomiła sobie, że jej mąż jest od niej młodszy nieco się przeraziła. Czas jednak udowodnił im, że różnica wieku nie ma znaczenia. Oboje dojrzale podeszli do swojej relacji i do szansy, jaką dał im program i okazało się, że nie tylko świetnie się dogadują ale mogą również liczyć na wzajemne wsparcie w trudnych chwilach.  Dziś już wiadomo, że Iza i Kamil to jedyne małżeństwo z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którym udało się przetrwać nie tylko eksperymentalny miesiąc ale również kilka kolejnych, ponieważ śluby odbywały się pod koniec wakacji w 2020 roku. Izabela i Kamil wciąż pozostają w małżeństwie i właśnie podzielili się...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w długich blond włosach
Instagram @iziiij85
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza schudła jeszcze bardziej?! Na najnowszych zdjęciach zachwyca swoją idealną sylwetką!
Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od momentu występu w programie bardzo się zmieniła. Uczestniczka pochwaliła się niedawno, że schudła ponad 8 kilogramów i planuje jeszcze więcej! Jej najnowsze zdjęcia tylko to potwierdzają.

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu programu postanowiła zadbać o siebie. Uczestniczka zdecydowała się na ten ruch dzięki swojej mamie, która namówiła córkę, by na stałe zmieniły się ich nawyki żywieniowe. Izabela postanowiła spróbować nowej diety, a wkrótce mogła zauważyć jej pierwsze efekty. Gdy internauci zobaczyli ogromną metamorfozę bohaterki, wypytywali Izę o szczegóły jej przemiany. Wtedy właśnie uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała, że jest zadowolona z tego, jak zmienia się jej ciało i że chce schudnąć jeszcze więcej. Wygląda na to, że uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" faktycznie wytrwała w swoich zdrowych nawykach i znów zgubiła kilka kilogramów! Zobaczcie sami jej najnowsze zdjęcia! Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła jeszcze więcej? Te zdjęcia są na to dowodem! Najnowsze zdjęcia ukochanej opublikował sam Kamil! Para mimo tego, że przeszła kryzys, wciąż jest razem i wygląda na szczęśliwą! Jeszcze w programie czasami niełatwo było im się dotrzeć i porozumieć na kilku płaszczyznach, jednak oboje mieli ogromne chęci, żeby walczyć o swoje małżeństwo. Być może to okazało się sukcesem ich związku, ponieważ oni, jako jedyna z trzech wybranych przez ekspertów par , postanowili pozostać w małżeństwie. Teraz oboje relacjonują na Instagramie swoją codzienność, pokazują, jak spędzają razem czas, a ostatnio nawet zachwycili fanów romantycznym zdjęciem z wesela.  Tym razem para wybrała się na romantyczny weekend nad malownicze jezioro Solina położone w Bieszczadach. Kamil i Iza wynajęli małą łódkę, którą pływali po ogromnym jeziorze. Kamil chwalił się na swoim Instagramie piękną żoną i wspólnym dniem wypoczynku. Nie...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner