Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od razu nie spodobali się widzom, którzy uznali, że uczestniczka show nie jest gotowa na małżeństwo. 29-latka z Lublina przyznała, że nie była jeszcze w poważnym związku, jednak jest gotowa na stworzenie trwałej relacji. Początkowo wydawało się, że "programowi" małżonkowie są na dobrej drodze, jednak nie uniknęli konfliktów, które wciąż eskalują. Po ostatnim odcinku widzowie nie mieli dla Piotra litości, a w komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Zobaczcie sami!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr odpowiada na przykre komentarze od widzów!

Dorota i Piotr ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" początkowo zachwycili się sobą, choć widzowie wciąż nie byli do nich przekonani. Z każdym kolejnym dniem podziwiali jednak, jak uczestnik show zabiega o żonę, troszczy się o nią i obdarowuje prezentami. W pewnym momencie widzowie zaczęli porównywać Dorotę do Kasi z poprzedniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mówiąc, że ta nie przejawia zainteresowania Piotrem. Teraz wszyscy zmienili zdanie i to właśnie uczestnik show stał się obiektem przykrych komentarzy.

Wszystko zaczęło się od randki, która omal nie skończyła się wielką awanturą. Piotr po zaledwie kilku dniach znajomości z Dorotą zaczął naciskać na ustalenia dotyczące dziecka. Od tego czasu w związku tej dwójki nie układa się najlepiej, a fani dostrzegają, że blondynka zaczyna bać się męża.

Pod najnowszym wpisem Piotra pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów, którzy są przerażeni postawą uczestnika wobec żony.

- Po ostatnich dwóch odcinkach mogę tylko powiedzieć - jesteś toksycznym człowiekiem. Najpierw terapia, a później próbuj układać sobie życie z drugą osobą. Na podstawie scen z tobą można stworzyć poradnik wyjaśniający czym jest gaslighting (jest to termin używany w psychologii, który nazywa rodzaj przemocy psychicznej. Polega on na manipulowaniu drugą osobą, by stopniowo przejmować kontrolę. - przyp. red) i czego unikać w związku. Szkoda Doroty.

Piotr nie wytrzymał ilości negatywnych komentarzy i postanowił odpowiedzieć:

Zobacz także
- A moim zdaniem terapii powinny się poddawać osoby, którym się wydaje, że mogą tworzyć portrety psychologiczne na podstawie programów telewizyjnych - napisał wyraźnie zdenerwowany.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia opublikowała wymowny wpis. Jest już po rozwodzie z Pawłem?

Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"

29-letnia Dorota i 34-letni Piotr mają zupełnie inne temperamenty, które w rozmowach często się ścierają i nie potrafią dojść do porozumienia. Uczestnik show początkowo był bardzo wyrozumiały, jednak im bliżej do podjęcia decyzji, tym bardziej naciska na żonę, aby ustalić najważniejsze dla niego kwestie.

Finał zbliża się wielkimi krokami, myślicie, że w świetle tych wydarzeń Dorota i Piotr zdecydują się dać sobie szansę?

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil już nie jest zainteresowany Agnieszką? "On jej nie zauważa"

Player.pl/Screen z odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Reklama
Reklama
Reklama