Aneta i Robert zostali dopasowani do siebie przez ekspertów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mimo początkowego dystansu, ich relacja nabrała zawrotnego tempa i niedługo po zakończeniu show, para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Teraz zakochani tworzą szczęśliwą rodzinę, a ich synek Mieszko skończył pół roku. Aneta w swoich mediach społecznościowych zaledwie kilka tygodni po porodzie pochwaliła się szczupłą sylwetką, a przede wszystkich płaskim brzuchem. Teraz zdradziła, jak udało jej się tak szybko wrócić do formy!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta zdradza swój sposób na powrót do szczupłej figury

Miłość Anety i Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" rozwijała się na oczach tysięcy fanów, którzy kibicowali im od samego początku. Niedługo po zakończeniu show uczestnicy poinformowali, że ich uczucie nadal rozkwita i już niedługo zostaną rodzicami. Teraz Mieszko ma już pół roku, a rodzice zabierają go ze sobą w każdą daleką podróż.

Kilka tygodni po porodzie, Aneta opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie w stroju do ćwiczeń. Wówczas fanki nie mogły uwierzyć, że jej figura wygląda jak przed ciążą, a nawet lepiej. Teraz uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z reporterem Party.pl zdecydowała się zdradzić swój sposób na szczupłą sylwetkę.

- Wszystko jest do osiągnięcia. Każdy jeden cel, wystarczy tylko chcieć. (...) Ja tej sylwetki też nie zdobyłam ot tak, od małego jestem w sporcie. Lata ciężkiej pracy - powiedziała Aneta.

Aneta zdradziła również, co sądzi o restrykcyjnych dietach. Sprawdźcie w wideo powyżej!

Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura i Karol planują ślub i rozpoczęli przygotowania do uroczystości?!

Zobacz także
Instagram @anet.zuchowska
Reklama
Reklama
Reklama