Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już od jakiegoś czasu mówili fanom o nadchodzących w ich życiu zmianach. W końcu małżeństwo zdecydowało się ogłosić, że spodziewają się dziecka! Oboje nie kryli ogromnego wzruszenia, a Agnieszka opisywała swój stan pięknymi słowami:

Reklama
Tak będę matką, będziemy rodzicami, nosze pod swoim serduszkiem nasz kochany cud.I chodź droga do tego cudu nie była prosta:-Jestem wdzięczna, że mogę cieszyć się z bycia w ciąży i z przeżywania „plusów i minusów” 9 miesięcy.Ogromnie cieszymy się, że nasz bobas jest zdrowy i nie możemy się doczekać kiedy go wreszcie ujrzymy❤️

Pod tym cudownym oświadczeniem posypały się liczne gratulacje i pytania o samopoczucie przyszłej mamy, jak i o samego maluszka. Fanów najbardziej ciekawi, czy para spodziewa się chłopca, czy dziewczynki. Jak na razie Wojtek i Aga mówili, że nie poznali jeszcze płci dziecka, ale czyżby teraz Agnieszka przez przypadek się wygadała?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieli chłopca czy dziewczynkę?

Agnieszka i Wojtek to z pewnością najbardziej romantyczna para wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wciąż w sobie zakochani, wciąż patrzący na siebie z wielkim oddaniem, po prostu zachwycają fanów. Ostatnio para wciąż mówiła o wielkich zmianach, jakie szykują się w ich życiu. Najpierw fryzurę zmieniła Agnieszka, a potem Wojtek. Później udali się do tego samego pałacu ślubów, w którym pobrali się przed dwoma laty i tam odnowili przysięgę małżeńską. Wyglądało więc na to, że to o tę zmianę chodziło małżeństwu, jednak czujni fani wiedzieli swoje. Wielu z nich przeczuwało, że rodzina Agnieszki i Wojtka się powiększy i szybko okazało się, że mieli rację.

Odkąd Agnieszka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem, na Instagramie pojawia się coraz więcej pięknych zdjęć przyszłej mamy. Teraz także Aga mogła w końcu pochwalić się prezentem od przyjaciela pary, prezydenta Przasnysza, który udzielał małżeństwu ślubu, a potem odnowił ich przysięgę. Prezydent postanowił dać maleństwu prezent z lokalnym akcentem. Na zdjęciu, które pokazała Agnieszka widać, że na śpioszku jest napisane:

Jestem Przasnyszanką.

Czy to oznacza, że Aga i Wojtek będą mili córeczkę? Niestety, nie do końca. Przezorny przyjaciel małżeństwa podarował im śpioszki w dwóch wersjach, dla dziewczynki i chłopca, zaś Aga napisała dla jasności:

Zobacz także
Płci nadal nie znamy.

Wygląda więc na to, że będziemy jeszcze musieli poczekać, by dowiedzieć się, czy Agnieszka i Wojtek spodziewają się córki, czy synka.

Zobacz także: Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskakują kolejną zmianą w swoim życiu! To poważna decyzja

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otrzymali piękny prezydent od swojego przyjaciela, Prezydenta Miasta Przasnysz. Fani już byli pewni, że Agnieszka uchyliła rąbka tajemnicy, gdy okazało się, że śpioszki występują w dwóch wersjach, dla chłopca i dla dziewczynki.

agnieszka_lyczakowska/Instagram

Agnieszka i Wojtek przyznali, że są bardzo szczęśliwi. Odkąd ogłosili radosną nowinę, często publikują wspólne zdjęcia i podkreślają, że nie mogą się doczekać swojego maluszka.

agnieszka_lyczakowska/Instagram
Reklama

Para niedawno świętowała drugą rocznicę ślubu. Wtedy właśnie postanowili odnowić swoją przysięgę, a Agnieszka oficjalnie przyjęła już nazwisko męża.

Instagram/Agnieszka Łyczakowska
Reklama
Reklama
Reklama