Takiej Agnieszki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeszcze nie widzieliśmy! Uczestniczka w nowym wydaniu wygląda naprawdę pięknie i intrygująco. Czyżby zmiana wizerunku miała związek z emisją finałowego odcinka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w telewizji? Fani są zgodni, że metamorfoza zdecydowanie przysłużyła się Agnieszce, jednak poruszyły ich rzęsy uczestniczki... O co chodzi?

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Agnieszka całkowicie zmienia wizerunek. Chodzi o Kamila?

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 7" szybko zyskała sympatię widzów programu. Od samego początku to właśnie jej małżeństwo budziło duże emocje, ale także pewność, że właśnie ta relacja zakończy się happy endem. Tak się jednak nie stało Agnieszka i Kamil rozstali się i to niedługo zakończeniu zdjęć do programu. Fani są bardzo ciekawi jak potoczyły się losy uczestników, a nawet podejrzewają, że Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nową partnerkę!

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jak dotąd milczy konsekwentnie i nie odpowiada na pytania fanów, za to pochwaliła się zachwycającą metamorfozą! Internauci już zastanawiają się czym spowodowana jest zmiana, czy Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" chciałaby odciąć się od dawnego rozdziału a może w jej życiu ktoś się pojawił? Uczestniczka pokazała swoją metamorfozę przed i po. Okazuje się, że tuż przed przemianą Agnieszka miała naprawdę długie włosy! Jednak skróciła je bez żalu!

pamelalaskovska/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta dzieli się swoim szczęściem na Instagramie "Mam dwa dzieciaczki"

Agnieszka postawiła na zupełnie nowy odcień blondu, a nawet na kilka odcieni! Piękne pasemka w chłodnym kolorze świetnie podkreślają urodę uczestniczki! Oprócz zmiany włosów Agnieszka zaprezentowała się w pięknym makijażu. Takiej widzowie jej jeszcze nie widzieli!

Zobacz także
pamelalaskovska/Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci krytykują rzęsy Agnieszki

Agnieszka w programie malowała się bardzo delikatnie, nic więc dziwnego, że w pełnym makijażu zrobiła naprawdę duże wrażenie. Niektórzy nawet sugerowali, że zbyt bujne, doklejane rzęsy nie pasują do delikatnej urody uczestniczki!

- Rzęsy są w porządku mogłyby być rzadsze, ale po prostu dziwnie wyglądają przy tak delikatnych bladych brwiach. Zdecydowanie brwi proszą się o hennę pudrową lub makijaż permanentny i będzie super - Aga jest piękną kobietą, ale te rzęsy, według mnie, nie pasują do jej głęboko osadzonych oczu. Nie powinny być tak gęste, bardzo przytłoczyły i tak już ukryte oczy. Delikatniejsze, dłuższe, rzadsze lepiej by się wpasowały. Ale robota super ???????????? - Włosy super❤️, ale rzęsami to skrzywdzili Cię Agnieszka ???? przy tak jasnej karnacji robi się BRĄZOWE rzęsy o mniejszej objętości - krytykują fani.
pamelalaskovska/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga znów poprawia swój wygląd. "Trzymajcie kciuki za chirurga"

Kwestia makijażu jest jednak zawsze dyskusyjna a fani nie są po prostu przyzwyczajeni do tak wyrazistego wizerunku uczestniczki "Ślubu od pierwszego wejrzenia". O ile makijaż wywołał różne komentarze tak zmiana fryzury zachwyciła wszystkich jednogłośnie!

- Sztos! ????- Przepiękna ❤️- Ale ładnie, od razu pewniejsza siebie osoba! - rozpisują się zachwyceni fani.

Też Wam się podoba Agnieszka w nowym wydaniu?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama