Agnieszka z 4. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" na początku roku została mamą małej Antosi. Młodzi rodzice są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, a nawet prowadzą wspólnie kanał na YouTube. Byli uczestnicy show opublikowali niedawno film, na którym Agnieszka opowiedziała o trudnym porodzie, zdradziła również, że już udało jej się wrócić do wagi sprzed ciąży. Mama Antosi nie ukrywała radości z utraconych kilogramów!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Agnieszka wróciła do wagi sprzed ciąży. "Ucieszyłam się"!

Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. edycji miłosnego show TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oboje od razu poczuli, że trafili na idealną osobę dla siebie. W programie z tygodnia na tydzień byli w sobie coraz bardziej zakochani, a w wielkim finale podjęli decyzję o kontynuowaniu relacji. Inne małżeństwa przechodziły kryzysy, a nawet rozwodziły się, a Agnieszka i Wojtek nadal trwają w postanowieniu o wspólnym życiu.

W ostatnich miesiącach w życiu małżonków działo się bardzo wiele - najpierw przeprowadzili się do nowego, większego mieszkania, później na rocznicę ślubu odnowili przysięgę małżeńską, a 4 stycznia na świat przyszła Antosia. Dumni rodzice są bardzo szczęśliwi i dzielą się swoją radością z fanami, niedawno w ich mediach społecznościowych pojawiły się urocze zdjęcia córki.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Wojtek pokazał jak zajmuje się Antosią. Agnieszka pęka z dumy

Instagram/agnieszka łyczakowska

Agnieszka opublikowała na YouTubie nowy film, w którym opowiedziała o trudnym porodzie.

Zobacz także
Antosia się troszeczkę zablokowała w kanale rodnym. Trafiła już do kanału rodnego i jakby nie chciała dalej iść. Ja już po godzinie parcia miałam wszystkiego dosyć. Rodziłam na stojąco, siedząco, w klęczkach, kucająco, na piłce, w oparciu się na łóżko. W różnych pozycjach już mi wymyślano to. W pewnym momencie zaczęłam krzyczeć, że ja już nie dam rady - wspominała Agnieszka.

Była uczestniczka show zdradziła również, jak wielką radością jest dla niej macierzyństwo.

(...) cieszę się, że mogę być z nią w domu i cieszę się, że mogę patrzeć, jak się rozwija bo ona każdego dnia wygląda inaczej - wyznała.

Agnieszka jest bardzo szczera ze swoimi fanami, dlatego uznała, że może im powiedzieć, ile przytyła w czasie ciąży. Była uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznała również, że jest bardzo szczęśliwa, że udało jej się już wrócić do wagi sprzed ciąży.

Dzisiaj się bardzo ucieszyłam, bo weszłam na wagę i okazało się słuchajcie, że po trzech tygodniach mam już wagę sprzed ciąży, więc schudłam już swoje kilogramy, które przytyłam w trakcie ciąży. (...) Ja przytyłam w ciąży 12 kilo. Ostatnie 2-3 kilo przytyłam dosłownie tydzień-dwa przed porodem, co było dla mnie szokiem bo ja długo, długo nie tyłam, wręcz schudłam na początku ciąży, a potem bardzo delikatnie sobie przytyłam - mówiła szczęśliwa.
Reklama

Młoda mama w szybkim tempie zgubiła kilogramy, które przybrała w czasie ciąży.

Reklama
Reklama
Reklama