Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" poinformowała fanów o zmianach, które zadziały się w życiu Patrycji. W przeciwieństwie do koleżanki Patrycja wycofała się z aktywności w sieci już w trakcie emisji 4. edycji ślubnego show w TVN7. Teraz okazuje się, że powitała w rodzinie nowego członka. Jej programowa przyjaciółka pokazała zdjęcia maleństwa.

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Rodzina Patrycji powiększyła się

W zeszłym roku Patrycja, Agnieszka i Dorota ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętowały rozwody w sukniach ślubnych. Patrycja nie ukrywała, że nie ma dobrych wspomnień związanych z programowym mężem. Niedługo później okazało się, że nie mieszka sama, a jej współlokatorem jest znajomy Agnieszki. Uczestniczki mocno się zaprzyjaźniły i uwielbiają spędzać czas w swoim towarzystwie. Patrycja jednak nigdy nie wyjaśniła fanom czy z mężczyzną, z którym zamieszkała łączy ją coś więcej. Teraz Agnieszka zaskoczyła fanów, że rodzina Patrycji właśnie się powiększyła:

Poznajcie Pepsi, nowa członkini rodziny

To uroczy szczeniaczek.

Instagram @malamizii

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Adam jest nie do poznania: "Teraz to z Ciebie taki Zenek Martyniuk"

Na zdjęciu psa Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oznaczyła profile Patrycji oraz swojego znajomego Sebastiana, z którym mieszka jej koleżanka z programu. On sam o szczeniaczku napisał: "Nowy Rok więc czas na powiększenie rodziny! Poznajcie moją córeczkę, Pepsi". Myślicie, że kupno psa to ich wspólna decyzja a Patrycja i znajomy Agnieszki są w związku? W wielkim dniu, kiedy jechali po małą Pepsi, towarzyszyła im również Agnieszka, co relacjonowała na Instagramie. Jedno jest pewne, po doświadczeniach w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" Patrycja nie chce wystawiać swojej relacji ani prywatnego życia na widok publiczny.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Kamil w końcu oficjalnie pokazał swoją partnerkę! Tak spędzili Sylwestra

Instagram @malamizii
Reklama
Reklama
Reklama