serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Skandal w rodzinie królewskiej. Siostra Elżbiety II miała nieślubnego syna?!
East News/ONS.pl
Newsy

Skandal w rodzinie królewskiej. Siostra Elżbiety II miała nieślubnego syna?!

Brytyjska rodzina królewska od lat kojarzona jest z wieloma skandalami. Hulaszcze życie bliskich królowej, liczne skandale i głośne romanse, to tematy numer jeden zagranicznych tabloidów. Teraz media obiegły kolejne niepokojące wieści. Księżniczka Małgorzata, siostra Elżbiety II, ma nieślubnego syna? Mężczyzna żąda przeprowadzenia testów DNA.

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów, bacznie śledzących nie tylko tradycje i dworską etykietę najbliższych królowej, ich wymyślne stylizacje, ale przede wszystkim sympatie i animozje pomiędzy Windsorami, a także liczne skandale z ich udziałem. Co więcej, popularność głośnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego szczegóły dworskiego życia, jak również rychła premiera filmu „Spencer” o dramacie księżej Diany i jej wahaniach przez ślubem z księciem Karolem sprawiły, że oczy całego świata są teraz skupione na royalsach. Dodatkowo budząca kontrowersje rezygnacja Meghan i Harry’ego  z książęcych obowiązków, ich przeprowadzka do Stanów Zjednoczonych i konflikt z koroną, pedofilska afera Epsteina z udziałem księcia Andrzeja czy nowe fakty ze związku i romansów księcia Karola i księżnej Diany jeszcze bardziej napędzają spiralę plotek. Co ciekawe, teraz o związki pozamałżeńskie oskarżani są nie tylko najstarsi synowie Jej Królewskiej Mości czy mąż królowej, który w przeszłości był łączony z wieloma kobietami, ale też młodsza siostra Elżbiety II. W kuluarach aż huczy, że księżniczka Małgorzata miała nieślubnego syna!

Marietta z „Hotel Paradise” wyznała, dlaczego tak naprawdę pokłóciła się z Lexi

Siostra królowej Elżbiety II miała nieślubnego syna?

Wraz z ogromną popularnością serialu „The Crown” po latach odżyła sprawa rzekomego nieślubnego syna siostry królowej Elżbiety II, który przyszedł na świat w 1955 roku. Księżniczka Małgorzata wstydząc się romansu z Robinem Douglasem-Homem, miała potajemnie pozbyć się dziecka z dworu i wysłać je do Kenii. Niemowlę miała zaadoptować była modelka, Cynthia Brown (która pracowała dla ulubionego domu mody księżniczki Małgorzaty - Hardy Amies) oraz jej mąż Douglas. Rzeczywiście, para w 1955 roku zaadoptowała chłopca, któremu dała na imię Robert. 

Choć księżniczka Małgorzata nie żyje od dwunastu lat, mężczyzna nie ma wątpliwości, że jest jej dzieckiem. Robert Brown przez wiele lat zbierał dowody oraz argumenty na poparcie swojej tezy, a także postanowił wejść na drogę prawną, by udowodnić swoje roszczenia. Co więcej, mężczyzna wszedł w układ z Simonem Dorante-Day’em, podającym się za nieślubnego syna księcia Karola i księżnej Camilli, wraz z którym ma zamiar wystąpić o przeprowadzenie testów DNA mających udowodnić ich koligacje z Windsorami.

Nie mam pewności, że moja wersja wydarzeń jest na pewno prawdziwa, ale czuję, że coś jest na rzeczy i chcę to sprawdzić - wyznał Brown w jednym z wywiadów.

Mężczyzna pragnie nie tylko potwierdzenia swojej tezy, jakoby Elżbieta II było jego cioteczną ciotką, ale również dąży do tego, by przejąć część majątku po księżniczce Małgorzacie.

Skandal w rodzinie królewskiej. Siostra Elżbiety II miała nieślubnego syna?!
East News

Zobacz także: Książę Harry nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska, by Harry zrobił testy DNA
Skąd pewność, że księżniczka Małgorzata mogła mieć nieślubne dziecko? Siostra Jej Królewskiej mości od zawsze prowadziła hulaszcze życie i była uwikłana w liczne skandale. Podobno kobieta miała aż 20 kochanków. Wśród nich miał być ojciec chrzestny jej córki, Anthony Barton, czy brytyjski dziennikarz Sir Roderic Llewellyn. Siostra Elżbiety II miała również romansować z Mickiem Jaggerem, czy Robinem Douglasem-Homem, który rzekomo ma być ojcem jej nieślubnego syna. Szkocki arystokrata i pisarz darzył księżniczkę prawdziwym uczuciem, jednak ta traktowała go jak jednego ze swoich licznych kochanków. Zakochany w księżniczce mężczyzna nie wytrzymał bólu, jaki wiązał się z chłodem i odrzuceniem ze strony Małgorzaty i 18 miesięcy po rozstaniu z księżniczką popełnił samobójstwo.

Czy faktycznie księżniczka Małgorzata zaszła w ciążę z Robinem Douglasem-Homem? Tego nie wiadomo, ale ich romans z pewnością miał miejsce. Jeśli sąd pozytywnie rozpatrzy roszczenia Roberta Browna o wykonanie testów DNA, a i te potwierdzą jego przypuszczenia, to byłby to jeden z największych skandali, jakie miały miejsce na brytyjskim dworze. 

Książę Karol został wyrzucony z pałacu
ONS.pl
Newsy
Książę Karol został wyrzucony z pałacu! Co się stało?
Czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Następca brytyjskiego tronu, książę Karol wraz z małżonką Camillą zostali zmuszeni do opuszczenia pałacu, który na co dzień zamieszkiwali. Skąd taka decyzja?

Brytyjska rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów. Sympatyków royalsów fascynują nie tylko restrykcyjne dworskie zakazy i nakazy, relacje pomiędzy poszczególnymi członkami rodu Windsorów, a przede wszystkim ich wpadki i skandale. Ostatnio bliscy królowej Elżbiety II są jeszcze bardziej narażeni na światła reflektorów, po pierwsze ze względu na niedawne dramatyczne wyznanie ukochanej żony księcia Harry’ego w wywiadzie dla „New York Times”, w którym Meghan Markle wyznała, że poroniła swoje drugie dziecko , ale również z powodu domniemanej bliźniaczej ciąży Księżnej Kate . By tego było mało, pikanterii dodał fakt, że ostatnio Kate i William nie dzielą wspólnej sypialni , a także to, że chrześnica księcia Karola, która była jego druhną na jego ślubie z lady Dianą,  nie zamierza zaprosić go na swoje własne wesele. Sprawy nie ułatwia również głośnia produkcja Netflixa – „The Crown” obnażająca największe dramaty na brytyjskim dworze.  By tego było mało, media właśnie obiegły kolejne niepokojące doniesienia dotyczące Windsorów. Jak podaje magazyn „Woman’s Day”, książę Karol i jego małżonka Camilla właśnie zostali wyrzuceni z pałacu Clarence House, w którym do tej pory mieszkali. Książę Karol został wyrzucony z pałacu Kultowy serial „The Crown” wywiera coraz większe piętno na członkach brytyjskiej rodziny królewskiej, szczególnie, że w najnowszym, czwartym sezonie produkcji został poruszony głośny romans księcia Karola z Camillą, gdy ten pozostawał jeszcze w związku małżeńskim z księżną Dianą. Kontrowersyjny hit Netflixa doprowadził nawet do tego, iż brytyjski minister kultury - Oliver Dowden - zaapelował do twórców, by...

Księżna Diana i Książę Karol
ONS.pl
Newsy
Księżna Diana miała przezwisko na kochankę męża. Było zabawne czy przerażające?
Na światło dzienne wychodzą kolejne smaczki z zażyłości pomiędzy księżną Dianą a księciem Karolem. Wiadomo już, że „królowa ludzkich serc” doskonale wiedziała o romansie męża z Camillą Parker Bowles, co więcej teraz wyszło na jaw, że Diana miała specjale przezwisko na kochankę Karola! Będziecie zaskoczeni.

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród mediów. Wielkie emocje wzbudzają nie tylko spektakularne kreacje najbliższych królowej Elżbiety II , które wyznaczają najnowsze trendy w klasycznej elegancji, ale przede wszystkim liczne dworskie konflikty, sympatie i animozje, a szczególnie skandale z udziałem royalsów. Co więcej, od czasu premiery kontrowersyjnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego dotąd nieznane życie brytyjskiej monarchii, emocje związane z relacją między księżną Dianą, a księciem Karolem na nowo ożyły. By tego było mało, w najnowszym sezonie serii, poruszany jest wątek romansu Karola z jego kochanką Camillą, która napsuła krwi „królowej ludzkich serc”. Czułam się jak zwierzę prowadzone na rzeź. Byłam nieszczęśliwa. Choć nie próbowałam odwołać ślubu, to był to najgorszy dzień mojego życia. Krocząc do ołtarza, zauważyłam Camillę – te słowa, jakie Diana Spencer wypowiedziała podczas kręcenia dokumentu o sobie, świat zapamiętał na zawsze. Księżna Diana przez lata była upokarzana przez swojego męża , o którego romansie huczało nie tylko w kuluarach, ale także mediach na całym świecie. Okazuje się, że by odgryźć się fałszywej przyjaciółce mama księcia Williama i księcia Harry’ego znalazła dla nałożnicy męża zabawne, choć niezwykle kąśliwe i zatrważające przezwisko! Księżna Diana miała specjalne przezwisko na kochankę męża – Camlillę Parker Bowles Camilla i książę Karol poznali się na meczu polo w 1970 roku. Już w tedy między nimi zaiskrzyło, a kobieta miała poderwać przyszłego monarchę na bardzo wymowny tekst: Moja prababcia i twój prapradziadek byli kochankami – miała powiedzieć wtedy Karolowi Camilla. Od tego...

Ostre imprezy i narkotyki – tak księżna Diana miała się zabawiać będąc żoną Karola. Tylko zobaczcie TO ZDJĘCIE
ONS.pl
Newsy
Ostre imprezy i narkotyki – tak księżna Diana miała się zabawiać będąc żoną Karola. Tylko zobaczcie TO ZDJĘCIE
Na jaw wychodzą kolejne szczegóły rzucające cień na małżeństwo księżnej Diany i księcia Karola. Jak wynika z najnowszego dokumentu, „królowa ludzkich serc” nie stroniła od imprez, na których rządziły alkohol i narkotyki, co więcej… brała w nich udział będąc jeszcze żoną kandydata na przyszłego monarchę Wielkiej Brytanii. Dowodem ma być to zdjęcie!

Relacja pomiędzy księciem Karolem, a lady Dianą od zawsze była w centrum uwagi mediów. Emocje wzbudzała nie tylko różnica wieku pomiędzy małżonkami, która wynosiła 13 lat, widoczny dystans pomiędzy nimi, ale także liczne plotki o romansie księcia Karola z zamężną Camillą Parker Bowles, który przez lata niszczył „królową ludzkich serc”. Co więcej, w kuluarach huczało również od doniesień, że także blondwłosa piękność nie była wierna swojemu małżonkowi, a jej młodszy syn Harry tak naprawdę nie ma w swoich żyłach błękitnej krwi Windsorów.  Zobacz także: Książę Harry nie jest synem księcia Karola?! Meghan Markle naciska, by Harry zrobił testy DNA By tego było mało, wraz ze wzrostem popularności oryginalnego serialu Netflixa „The Crown”, ukazującego dotąd nieznane dworskie życie, poruszenie związane z zażyłością między księżną Dianą, a księciem Karolem na nowo ożyło. Na jaw wyszły nie tylko listy przyszłego monarchy do jego pokojówki , w których zwierzał się z romansu z Camillą, ale także to, że tak naprawdę to nie Karol miał zostać mężem Diany , lecz jego młodszy brat – Andrzej. Teraz światło dzienne ujrzały kolejne smaczki z relacji Lady Di i jej męża. W niedawno opublikowanym serialu dokumentalnym o klubie komediowym The Comedy Store przy Sunset Boulevard poruszono wątek księżnej Diany, która w towarzystwie celebrytów ochoczo bawiła się w osławionym lokalu znanym w środowisku nie tylko z zakrapianych alkoholem głośnych imprez, ale też narkotyków. Co ciekawe, „królowa ludzkich serc” bywała w nim będąc żoną syna królowej Elżbiety II. Księżna Diana do późna balowała w znanym z narkotyków klubie? W sieci pojawił się niedawno serial dokumentalny „The Comedy Store”...

Kucharz królowej Elżbiety II zdradził, jak wyglądają jej posiłki. Ten składnik to sekret jej długowieczności
ONS.pl
Newsy
Kucharz królowej Elżbiety II zdradził, jak wyglądają jej posiłki. Ten składnik to sekret jej długowieczności
Królowa Elżbieta II, pomimo iż niebawem będzie świętować swoje 95. urodziny, charakteryzuje się ogromną charyzmą i energicznością. Jak się okazuje, to zasługa przede wszystkim jej diety, a głównie pewnego składnika, bez którego monarchinie nie wyobraża sobie życia. To on jest sekretem jej długowieczności!

Brytyjska rodzina królewska od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Media nie tylko z zapartym tchem śledzą kolejne wystąpienie royalsów i skandale z nimi związane, jak np.: rezygnacja księcia Harry’ego i Meghan Markle z dworskich obowiązków , konflikt pomiędzy księciem Williamem i jego młodszym bratem, pedofilska afera Epsteina z udziałem młodszego brata księcia Karola – Andrzeja – który podejrzewany jest o zmuszanie do czynności seksualnych nieletnich dziewczyn, czy dawny romans jeszcze zamężnego z księżną Dianą, księcia Karola i Camilii Parker-Bowles, o którym na nowo zrobiło się głośno za sprawią hitowego serialu Netflixa „The Crown”. Co więcej, sympatycy Windsorów nie tylko specjalizują się w odkrywaniu ich awantur, kompromitacji, sympatii czy animozji, ale również pilnie analizują ich kreacje, gesty, a także przyzwyczajenia. Niedawno ujawniono jaką matką jest królowa Elżbieta II i do którego ze swoich wnucząt monarchini czuje najmniejszą sympatię . Dowiedzieliśmy się również, dlaczego królowa zawsze zakłada jaskrawe ubrania , a także ile waży korona Jej Królewskiej Mości. Teraz były nadworny szef kuchni, Darren McGrady, zdradził, jak wyglądają codzienne posiłki matki księcia Karola, a także bez jakiego składnika sędziwa monarchini nie wyobraża sobie życia. Będziecie zaskoczeni! To jedzenie jest sekretem długowieczności królowej Elżbiety II Królowa Elżbieta II ma prawie 95 lat i zdrowie jej nie opuszcza. Okazuje się, że to nie tylko zasługa medyków, czy dobrych genów [przypominamy, że jej matka,  Elżbieta Bowes-Lyon, przeżyła 102 lata], ale również zbilansowanej diety, o którą dba sztab profesjonalistów. Jak przyznaje Darren McGrady, czyli były osobisty szef kuchni królowej,...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Co może zrobić dla włosów keratyna?
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
akademia sysoss
fryzury
Jak wykonywać olejowanie, a jak myć włosy metodą OMO?
Partner