Reklama

Walka z trądzikiem i zaskórnikami nie jest łatwa. Kupując kosmetyki do skóry problematycznej, warto wybierać te naturalne i bezpieczne. Produkt, który został doceniony przez Wizażanki to serum Miya z kwasem azaleinowym. Regeneruje skórę, redukuje zaskórniki i zmniejsza produkcję sebum. To hit, który wspomaga walkę z trądzikiem.

Reklama

Spis treści:

  1. Serum Miya z prebiotykami – zastosowanie
  2. Serum prebiotyczne Miya – opinie

Serum Miya z prebiotykami – zastosowanie

Serum z prebiotykami Miya jest naturalne, poprawia stan skóry oraz zapewnia odpowiednie nawilżenie. To produkt o kwiatowym zapachu i przyjemnej, wodnistej konsystencji. Według obserwacji testerek, serum szybko się wchłania i współgra z kremem nawilżającym. Nie obciąża skóry, prezentuje się lekko, można zaobserwować satynowe wykończenie.

    Serum Miya można stosować dwa razy dziennie – rano i wieczorem podczas pielęgnacji. Wystarczy zaaplikować 3-4 krople na skórę twarzy oraz dekolt. Kosmetyk można również nakładać punktowo na problematyczne obszary.

    Materiały prasowe

    Serum w swoim składzie ma mnóstwo dobroczynnych składników, które działają na trądzik, zaskórniki oraz blizny:

    • Kwas azelainowy — pomaga złuszczać martwe komórki skóry, wpływając na redukcję zaskórników i wągrów. Kwas jest również uważany za antyoksydant, który pomaga w ochronie skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.
    • Glicyna — jest aminokwasem. Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu nawilżenia skóry i zapobiega przesuszeniu. Glicyna pomaga w redukcji stanów zapalnych, co może być korzystne w leczeniu trądziku.
    • Prebiotyki 2% — to rodzaj składników odżywczych, stanowiących pożywkę dla pozytywnych bakterii. Prebiotyki przeciwdziałają procesom starzenia się skóry, wspomagają zachowanie zdrowej mikroflory cery.
    • Niacynamid czyli witamina B3. Składnik, który jest uważany za skuteczny w leczeniu trądziku. Redukcje produkcji sebum. Zwiększa produkcję wytwarzania ceramidów, zapobiegając zatykaniu się porów.

    Zobacz także: Tonik z 5% kwasem glikolowym i inuliną niszczy zaskórniki i trądzik. Efekt gładkiej buzi już po pierwszym użyciu

    Serum prebiotyczne Miya – opinie

    Posiadaczki cery trądzikowej są zadowolone z jakości serum prebiotycznego. Pierwsze rezultaty są widoczne bardzo szybko. Kosmetyk może sprawić, że cera będzie się szybciej regenerować, a zmiany trądzikowe staną się mniej widoczne. Dużo użytkowniczek na portalu KWC, zauważyło zniknięcie zaskórników. To produkt, który jest godny uwagi i warto go przetestować!

    - krolowa_kosmosu

    - Applepie34

    Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych miałam duże problemy z cerą. Nie potrafiłam sobie z tym poradzić, aż znalazłam to serum. Polecam z całego serca osobom, które mają cerę problematyczną.
    Reklama

    - Katarzynaa_a

    Reklama
    Reklama
    Reklama

    Nasze akcje

    Polecane