Sylwetka Jennifer Lopez zachwyca z dwóch powodów - gwiazda mimo upływu lat może pochwalić się idealnie zgrabną figurą, a po drugie - jej ciało zawsze przepięknie błyszczy. Jennifer jest w pewnym sensie królową rozświetlania - na czerwonym dywanie zawsze pozuje z dużą ilością rozświetlacza nie tylko na twarzy, ale i na całym ciele. Co ciekawe, jej makijażysta Scott Barnes zazwyczaj tworzy zjawiskowy efekt glow bardzo zaskakującym kosmetykiem. Wcale nie chodzi tu o rozświetlacz...

Reklama

Scott Barnes współpracuje z Jennifer już od lat i to on odpowiada za jej najbardziej zjawiskowe makijaże. Wizażysta ma własną markę kosmetyczną, napisał dwie książki i jest jednym z najbardziej znanych w branży. Ostatnio Scott wystąpił w odcinku jednej z najpopularniejszych amerykańskich blogerek urodwych - Tati (Glam Life Guru). Scott wykonywał blogerce makijaż i jednocześnie podzielił się wieloma trikami. Nas najbardziej zaskoczyło to, jakiego kosmetyku makijażysta używa do rozświetlenia dekoltu oraz ramion. Nie robi tego ani rozświetlaczem, ani balsamem z drobinkami, ale... spray'em do ochrony przeciwsłonecznej!

SPF jako rozświetlacz

W filmie Scott Barnes rozświetla ciało przy użyciu mgiełki przeciwsłonecznej Neutrogena Ultra Sheer Lightweight Sunscreen Spray SPF 30. Makijażysta używa jej jako pierwszego kroku w rozświetlaniu ciała - produkt tworzy mokrą, świetlistą taflę na dekolcie i trzeba przyznać, że daje unikatowy efekt rozświetlenia. Dopiero po tym kroku Scott używa tradycyjnych, prasowanych rozświetlaczy.

Spray Neutrogeny kosztuje około 11 dolarów (ok. 50 złotych), ale niestety nie jest dostępny w Polsce. Pozostaje więc jedynie sprowadzenie go ze Stanów lub szukanie zamienników. Na polskim rynku znajdziemy mgiełki z SPF takich marek jak Vichy, La Rose Posay czy Sesderma. Trik makijażysty zapisujemy na listę do wypróbowania. Skóra po użyciu nie tylko wygląda pięknie, ale także chronimy ją przed słońcem!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Trener Jennifer Lopez zdradził sekret jej sexy figury! Odstawiła kawę, ale je dużo...Makijaż najlepszym przyjacielem kobiety! Odkryj kosmetyczny must have na stronie Elnino Parfum promocje.

Reklama
Reklama
Reklama