klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
konkurs dakar
materiały PR
Newsy

Rozwiazanie konkursu: sprawdź czy wygrałaś zestaw nagród na Dzień Mężczyny

Sprawdźcie, czy wygrałyście zestaw nagród dla bliskiego Waszemu sercu mężczyzny!
Katarzyna Mordalska
luty 26, 2016
dakar konkurs

NAGRODY

2 nagrody główne: zestaw bluza, książka, gra

  • Agnieszka P., Wiązów
  • Mariola N., Staszów

2 nagrody pocieszenia: zestaw T-shirt, książka, gra

  • Marta K., Warszawa
  • Karina K., Dębowa Kłoda

GRATULUJEMY!

dakar

Dakar to najdłuższy i najbardziej niebezpieczny rajd terenowy na świecie, w którym biorą udział: ciężarówki, samochody, motory i quady. Gra rozpoczyna się w Limie, prowadzi przez Peru i Chile, a kończy się w Buenos Aires. Po drodze na zawodników czeka wiele przygód, bo na Dakarze zdarzyć się może wszystko i nigdy nie wiadomo, co czeka za pustynną wydmą. Zwycięża ten, kto pierwszy dojedzie do mety. Gra została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Klienci mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

dakar marzyciel

MarZYCIEl to książka o dążeniu do spełnienia marzeń i… spełnianiu ich. Pasjonująca historia Jarka Kazberuka, rajdowca, dżudoki i poszukiwacza przygód o realizacji jego dziecięcych pragnień. Obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy wątpią, że „chcieć to móc”!

Co wspólnego mają Rajd Dakar i rekord przez Atlantyk pod żaglami? Otóż mają! To PRZYGODA, PASJA, wyścig z czasem, zmagania z żywiołem. I bohater, który spina te żywioły  ̶  Jarek Kazberuk. Jarku, jesteś niesamowity.

Jacek Bonecki, znany fotograf, artysta i podróżnik

Gra i książka dostępne są także na stronie www.hitsalonik.pl

Komentarze
Newsy Wyniki konkursu: zobacz przedpremierowy pokaz filmu "Praktykant" w Multikinie!
Czy życie na emeryturze musi być nudne? Przekonaj się o tym razem z Robertem De Niro i Anne Hathaway w przezabawnej komedii "Praktykant" – weź udział w konkursie i wygraj 1 z 6 podwójnych zaproszeń do Multikina!
Agata Kufel
wrzesień 21, 2015

W filmie "Praktykant" De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway). W wielopokoleniowej obsadzie znaleźli się także Rene Russo ("Thor"), Anders Holm (serial "Workaholics"), Andrew Rannells (serial "Dziewczyny"), Adam Devine ("Pitch Perfect"), Celia Weston ("Życie od kuchni"), Nat Wolff ("Gwiazd naszych wina"), Linda Lavin ("Raj na ziemi"), Zack Pearlman (serial "The Inbetweeners"), debiutujący Jason Orley i Christina Scherer ("Living with Uncle Charlie"). KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY! Gratulujemy Laureatom wygranych biletów na przedpremierowy pokaz filmu "Praktykant" w ramach cyklu "Kino na obcasach"! Balat edypa aniasta12 NulciaC clo adverse Kolejna odsłona projektu "Kino na obcasach" odbędzie się 28 września w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź. Czym jest "Kino na obcasach"? Cykl "Kino na obcasach" to sposób na łączenie spotkań z przyjaciółkami z wyjściem do kina. Seanse filmowe poprzedzają liczne atrakcje, animacje oraz prelekcje przygotowane z udziałem partnerów wspierających projekt. Repertuar to zazwyczaj przedpremierowe pokazy filmowe. Dzięki temu uczestniczące w projekcie kobiety jako pierwsze mają okazję, żeby obejrzeć film, który wejdzie do regularnego repertuaru kilka dni później.

Przeczytaj
Fotolia
Newsy Regulamin konkursu: Wygraj super zestaw kosmetyczny
Agnieszka Pulikowska
wrzesień 05, 2015

1.       POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1.      Organizatorem konkursu pod nazwą „Wygraj super zestaw kosmetyczny” (dalej zwanego „Konkursem”) jest Edipresse Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000111462, NIP 526-00-12-586, kapitał zakładowy w całości wpłacony 2.311.320,00 zł (dalej zwana „Organizatorem”). 1.2.      Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym„Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. 1.3.      Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora i na stronie internetowej wizaz.pl . 1.4.      Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 1.5.      W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy i inne osoby współpracujące przy organizacji i prowadzeniu Konkursu, jak również członkowie rodzin wyżej wymienionych osób i osoby pozostające z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym.   2.       CZAS TRWANIA KONKURSU 2.1.    Konkurs będzie przeprowadzony na portalu społecznościowym Facebook – na fanpage’u Wizaz.pl. Ogłoszenie o Konkursie ukaże się w dniu 10.10.2016 na stronie internetowej wizaz.pl 2.2.    Konkurs będzie trwał w dniach od 10.10.2016 do 16.10.2016 r. do godz. 23:59 i tylko w tym okresie można dokonywać zgłoszeń do Konkursu. 2.3     Rozwiązanie Konkursu nastąpi nie później jak do końca dnia 16.10.2016. Laureat zostanie powiadomiony o wygranej za pośrednictwem serwisu Facebook.   3.       PRZEBIEG KONKURSU 3.1.      W celu wzięcia udziału w Konkursie uczestnik powinien: Wstawcie w komentarzu...

Przeczytaj
materiały PR
Newsy Weź udział w konkursie i wygraj zestaw naturalnych mydeł z aktywnym węglem drzewnym!
Poniedziałek, a więc pora na kolejną odsłonę trendbookowego konkursu! W tym tygodniu Węgiel i nowe składniki! Zgłoś się, odpowiedz na trzy proste pytania i wygraj 1 z 3 zestawów Mydeł Węgiel od marki Ministerstwo Dobrego Mydła!
Marta Jankowska
maj 15, 2017

Węgiel - to, co najlepsze, pochodzi z natury Dobroczynne właściwości węgla nie są niczym nowym, ale dopiero teraz zaczyna się je stosować na dużą skalę w kosmetykach. Węgiel aktywny w swojej najczystszej postaci posiada niezwykle silne działanie absorbujące. Naturalnie przyciąga i pochłania zanieczyszczenia – wśród nich wszelkiego rodzaju toksyny oraz nadmiar sebum. Mówiąc o węglu w kontekście pielęgnacji, nie bez powodu najczęściej używa się więc przymiotnika „oczyszczający”. Więcej informacji na temat trendu dotyczącego wykorzystywania węgla w pielęgnacji znajdziesz w naszym Trendbooku .  Konkurs 1. Wejdź na stronę: @http_base@trendbook ; 2. Pobierz za darmo Trendbook Wizaz.pl 2017 (w całości lub tylko trend Węgiel i nowe składniki, którego dotyczy konkurs); 3. Odpowiedz na pytania zawarte w formularzu konkursowym ; 5. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. Uwaga! Szansę na wygraną będą miały tylko te osoby, które odpowiedzą poprawnie na dwa pierwsze pytania. Nagrody   3 x zestaw Mydeł Węgiel od marki Ministerstwo Dobrego Mydła Naturalne, wegańskie, ręcznie wytwarzane w niewielkich partiach w pracowni Ministerstwa Dobrego Mydła mydło z aktywnym węglem drzewnym działa antybakteryjnie i złuszczająco, delikatnie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum i martwe komórki naskórka.

Przeczytaj
materiały PR
Newsy Świętuj Dzień Matki z marką NeoNail! Ogłaszamy wyjątkowy konkurs!
Miłość ma wiele odcieni. Zdradź nam, z jakim kolorem z palety NeoNail kojarzy Ci się Twoja mama i wygraj zestaw do wykonywania manicure hybrydowego powiększony o unikatową bransoletkę z kolekcji Ani Kruk!
Materiał partnera
maj 26, 2017

Już dziś, 26 maja, wszystkie Mamy obchodzą swoje święto! Aby wyrazić naszym Mamom wdzięczność za okazaną miłość, staramy się zaskoczyć je wyjątkowymi życzeniami i podarunkami. Najlepszym prezentem dla każdej Mamy jest bez wątpienia czas spędzony wspólnie z jej dzieckiem. Weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw do manicure hybrydowego marki NeoNail, dzięki któremu ty i twoja Mama będziecie mogły poczuć się jak w prawdziwym salonie piękności – nie tylko od święta! Dodatkowo, na zwycięzców czeka bransoletka z kolekcji Ani Kruk – w końcu każda kobieta, niezależnie od wieku, uwielbia piękną biżuterię! KONKURS 1. Wykonaj zadanie konkursowe: Napisz, z jakim kolorem z palety NeoNail kojarzy Ci się Twoja mama i uzasadnij swoją odpowiedź.  Paletę kolorów NeoNail  znajdziesz TUTAJ . 2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie. 3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem. NAGRODY 5 x zestaw Starter Set Premium powiększony o unikatową bransoletkę od Ani Kruk Starter Set Premium W eleganckim, przewiązanym subtelną wstążką pudełku, odnajdziesz wszystko to, co niezbędne, aby rozpocząć przygodę z hybrydami. W zestawie znalazły się zarówno produkty do nakładania, jak i zdejmowania manicure hybrydowego. Nie zabrakło w nim również lakieru w ponadczasowym, pastelowym kolorze Natural Beauty. Bransoletka Ania Kruk Z okazji Dnia Matki zestaw powiększony został dodatkowo o bransoletkę z kolekcji Ani Kruk. Minimalistyczna biżuteria z pozłacanego srebra łączy 180 lat rodzinnej tradycji z energią i świeżością młodego pokolenia. Te z pozoru skrajne płaszczyzny przenikają się tworząc duet idealny – jak Matka z Córką.   Weź udział w konkursie! materiał sponsorowany

Przeczytaj