Roxie Węgiel i Kevin Mglej poznali się jesienią 2022 roku. W styczniu br. wokalistka potwierdziła, że jest w związku a niedługo po 18-stych urodzinach Roksana Węgiel wyznała, że jest zaręczona. Fani spekulowali, że wielki dzień musiał mieć miejsce podczas ich wspólnych wakacji na Malediwach. Młodzi myślą już o ślubie.

Reklama

Roksana Węgiel zdradziła Party.pl, o jakiej ceremonii marzy i czy zaczęła już przygotowania do ślubu.

Planujemy, zbieramy inspiracje, działamy - komentowała w rozmowie z reporterem Party.pl, Bartkiem Sekleckim.

Co jest najważniejsze dla przyszłej panny młodej?

Roksana Węgiel o ślubie z Kevinem Mglejem

Roksana Węgiel w białej sukni świętowała premierę "Mavka i strażnicy lasu", w którym dubbingowała główną postać. Kreacja, w której wyglądała jak księżniczka sprawiła, że postanowiliśmy zapytać ją o przygotowania do najpiękniejszego dnia w życiu, jakim dla wielu jest dzień ślubu.

Zapytana przez Party.pl o to, jaki element przygotowań do ślubu jest dla niej najistotniejszy, Roksana Węgiel odpowiedziała w czarujący sposób.

Zobacz także
Ciężko wybrać jeden, ale myślę, że miejsce. Marzy nam się, aby to był taki nasz dzień, totalnie nasz, chcemy zrobić wszystko po swojemu, ale nie chcę medialnie tego roztrząsać. To bardzo prywatne.

Niektóre z gwiazd mocno podkreślają aspekt intymności ślubu. Co sądzi o tym Roksana Węgiel i kogo zamierza zaprosić na wesele? Tego dowiecie się, słuchając wywiadu Party.pl z wokalistką.

Reklama

Zobacz także: Roksana Węgiel chwali się radosną informacją! Na ten dzień czekała długo

Paweł Wodzynski/ EastNews
Reklama
Reklama
Reklama