kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Newsy

Rossmann całkowicie zmienia zasady promocji na makijaż. Przeczytajcie, aby nie rozczarować się przy kasie!

Nie jedna, a cały szereg zmian! Promocji na kolorówkę w Rossmannie nie możemy nazwać już "-55 procent na makijaż", bo drogeria wprowadza inne obniżki. Czym jeszcze zaskakuje Rossmann? Przeczytajcie, aby dobrze zaplanować zakupy.

Promocja na kosmetyki kolorowe -55 procent w Rossmannie to prawdziwe święto dla makijażoholiczek. Drogeria zazwyczaj organizowała ją dwa razy w roku - na wiosnę oraz na jesień. Zazwyczaj Rossmann przyciągał klientów do swoich sklepów w październiku, ale w tym roku promocja wystartuje zdecydowanie wcześniej, bo już we wrześniu. Kosmetyki do makijażu będą objęte promocją od 16 do 30 września 2019 roku. Okazuje się, że zmianie nie ulga tylko data oferty promocyjnej, ale przede wszystkim jej zasady!

Urodzinowy box Sephora Polska to uczta dla fanek makijażu!

Nowe zasady promocji w Rossmannie - wrzesień 2019

W ubiegłych latach promocja na makijaż w Rossmannie miała dość jasne zasady - posiadacze karty Klubu Rossmann mogli kupić kosmetyki kolorowe wszystkich marek ze zniżką - 55 procent (należało wybrać trzy różne produkty). Tym razem Rossmann całkowicie zmienia reguły gry - niektóre kosmetyki będą objęte zniżkami, które będą sięgać nawet 70 procent, a inne będzie można zakupić w ofercie 1+1. Na ten moment Rossmann nie ujawnia, jakimi rabatami będą objęte poszczególne produkty.

W odróżnieniu od dotychczasowych akcji nie będzie obowiązywał stały rabat, lecz mnóstwo indywidualnych promocji na produkty oraz marki makijażowe. Możecie się spodziewać zniżek w wysokości 40, 50, 60, a nawet 70 procent, a także ofert opartych na zasadzie 1+1 gratis. W każdej szafie znajdziecie coś fajnego - czytamy w komunikacie na stronie internetowej drogerii.

rossmann sklep promocje

Jak skorzystać z promocji na kolorówkę w Rossmannie?

Procentowa zmiana obniżki to dopiero początek wielkich zmian. Dotychczas warunkiem skorzystania z promocji było wybranie minimum trzech kosmetyków kolorowych. Tym razem nie ma żadnych ograniczeń dotyczących ilość kosmetyków. Zniżkę otrzymacie zarówno jeśli do kasy udacie się tylko z jednym produktem lub jeśli zdecydujecie się na kilkanaście.

Co bardzo ważne - możecie kupić także kilka sztuk tego samego kosmetyku (do tej pory trzeba było wybierać różne produkty). To zdecydowanie zmiana na duży plus, bo w niższych cenach będziecie mogły kupić ulubione kosmetyki na zapas.

Zobacz także: Kultowy podkład zmienia swoją formułę. Stara wersja znika z Rossmanna!

makijaż rpomocja rossmann

Promocja na makijaż a karta Klubu Rossmann

Kolejna zmiana dotyczy karty Klubu Rossmann. W poprzednich latach promocja obowiązywała tylko dla klientów, którzy ściągnęli aplikację drogerii i byli członkami Klubu Rossmann. Teraz się to zmieni. Od 16 do 30 września zakupy w niższych cenach będą mogli zrobić wszyscy, nawet osoby, które nie należą do Klubu.

Wrześniowa akcja makijażowa wiąże się z jeszcze jedną ważną zmianą – mogą z niej skorzystać nie tylko członkowie Klubu Rossmann, ale absolutnie wszyscy nasi Klienci. Mimo wszystko warto skanować swoją kartę, ponieważ zebrane punkty pozwalają wspierać organizacje charytatywne. Dodatkowo Klubowiczów, którzy najszybciej skorzystają z promocji na makijaż czeka przy kasie niespodzianka - informuje Rossmann.

Wrześniowa promocja na makijaż w Rossmannie będzie miała zupełnie nowe zasady, ale wydaje nam się, że są to zmiany na lepsze. Nie musimy ściągać aplikacji oraz ograniczać się podczas wyboru ilości kosmetyków. Dodatkowo akcja będzie obowiązywać aż przez dwa tygodnie. Jedyny minus, który dostrzegamy to różne obniżki na poszczególne produkty - zakupów w Rossmannie nie będzie można zaplanować wcześniej.

A co wy myślicie o nowych zasadach promocji w Rossmannie?

Zobacz także: Kultowe pomadki Bourjois doczekały się nowej wersji! Teraz możecie je kupić w formie... kredki

Zdjęcia: iStock, materiały prasowe

promocja - 55 procent w rossmannie na makijaż maj 2020 zasady oraz data
iStock
Newsy
Rossmann jednak rusza z promocją -55 procent na kolorówkę! Znamy datę i NOWE zasady
Rossmann początkowo odwołał promocję na kosmetyki kolorowe, ale okazuje się, że nie rezygnuje z niej całkowicie. Wyznaczono nową datę akcji - 55 procent na kosmetyki do makijażu - startuje jeszcze w maju!

Promocja - 55 procent na kosmetyki do makijażu w Rossmannie zawsze odbywa się dwa razy w roku - wiosną oraz jesienią. W tym roku miała się ona odbyć w marcu, ale ostatecznie akcja - 55 proc. na makijaż została odwołana ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. Wtedy drogeria zachęcała do pozostania w domach i robienia tylko niezbędnych zakupów. Obecnie jednak zluzowano wiele obostrzeń, a ludzie częściej wychodzą z domu, więc Rossmann zdecydował się na zorganizowanie sławnej promocji - 55 proc. na kosmetyki kolorowe. Rozpocznie się ona jeszcze w maju i będą objęte nią wszystkie kosmetyki kolorowe.  Promocja - 55 procent Rossmann w maju 2020 Rossmann oficjalnie nie potwierdził jeszcze daty startu promocji, ale często mówi się o terminie od 16 do 31 maja 2020 roku . Autorki bloga "Bless The Mess" opisały NOWE zasady promocji - 55 procent na kosmetyki. Okazuje się, że czeka nas sporo zmian na lepsze.  Zobacz także: Tanie kosmetyki z Rossmanna - 10 perełek, które warto przetestować! Oto najważniejsze zasady promocji - 55 procent w Rossmannie od 16 do 31 maja: promocja obowiązuje dla wszystkich klientów , a nie tylko dla członków Klubu Rossmann,  zniżka - 55 proc. będzie naliczana już od pierwszego produktu z kategorii kosmetyków kolorowych, w czasie akcji -55 proc. możemy kupić trzy identyczne kosmetyki do makijażu (tym razem nie muszą być różne),  promocja obowiązuje zarówno online, jak i stacjonarnie.  Nowa edycja promocji - 55 proc. na kolorówkę ma zdecydowanie prostsze zasady - nie musimy należeć do Klubu Rossmann, ani na siłę wybierać trzech różnych produktów. Czekamy aż Rossmann w szczegółach opisze zasady nowej promocji oraz na oficjalne potwierdzenie jej daty. Wszystko jednak wskazuje na to, że niebawem będzie można zrobić duże zapasy kosmetyków do makijażu za grosze, bo w sieci dostępna jest już nowa gazetka, w której zobaczymy...

Newsy
To już pewne! Znamy oficjalną datę promocji -55 procent na kolorówkę w Rossmannie
Znamy oficjalną datę promocji -55 procent w Rossmannie! Święto zakupów dla makijażoholiczek rozpocznie się w zaskakującym terminie, bo tuż przed Wielkanocą.

Nieoficjalna data promocji -55 procent na kolorówkę w Rossmannie pojawiała się w sieci już od kilku tygodni, a teraz została oficjalnie potwierdzona! Zgodnie z przypuszczeniami, start akcji -55 procent na kosmetyki do makijażu przewidziany jest już na piątek 19 kwietnia (czyli bezpośrednio przed Wielkanocą). Kosmetyki w promocyjnych cenach będziemy mogły kupić aż do 30 kwietnia. Data promocji pojawiła się na oficjalnym profilu na Instagramie drogerii Rossmann. Najbliższa akcja promocyjna -55% na minimum 3 różne produkty do makijażu będzie obowiązywać w dniach od 19 do 30 kwietnia , a jej szczegóły udostępnimy już wkrótce - czytamy na profilu Rossmanna na Instagramie. Oficjalna data promocji -55 procent na kolorówkę w Rossmannie Rossmann na Instagramie oficjalnie podaje, że promocja będzie obowiązywać w dniach 19-30 kwietnia dla wszystkich klientów. Nadal pytania budzi start promocji dla klientów ze statusem VIP - prawdopodobnie oni zakupy ze zniżką - 55 procent będą mogli zrobić już 16 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że zasady promocji -55 procent będą zbliżone do tych z poprzedniej edycji akcji. Aby z niej skorzystać należy posiadać aplikację mobilną Klubu Rossmann i wybrać minimum trzy różne produkty do makijażu.Pewne jest natomiast, że promocja będzie obowiązywać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i na stronie internetowej Rossmanna. Oczywiście online również - odpowiedział Rossmann na pytanie klientki na Instagramie. Drogeria Rossmann na Instagramie zapewnia, że więcej szczegółów poda wkrótce, a niebawem na stronie pojawi się regulamin dotyczący akcji promocyjnej. My również będziemy podawać wszelkie informacje dotyczące promocji -55 procent na bieżąco. Przed startem promocji zapraszamy was na nasze zestawienia najlepszych produktów marek dostępnych w Rossmannie. Ostatnio pod lupę wzięłyśmy kosmetyki marki Maybelline oraz Rimmel ....

iStock
Newsy
Komu przysługują gratisy do zakupów w promocji Rossmanna? Niestety nie wszyscy je dostaną
Nowe zasady promocji na makijaż w Rossmannie budzą mieszane uczucia u klientów. Pytania budzi przede wszystkich wydawanie gratisów do zakupów. Rossmann wyjaśnia, na jakich zasadach niektórzy klienci otrzymywali niespodzianki.

Trwająca od 16 do 30 września promocja na kosmetyki do makijażu w Rossmannie ma zupełnie nowe zasady. Tym razem drogeria zamiast stałej obniżki "-55 proc. na wszystko" oferuje różne rabaty na poszczególne produkty. Z promocji można skorzystać wiele razy i kupić kilka takich samych kosmetyków, co wcześniej było niemożliwe. Co jeszcze się zmieniło? Otóż tym razem promocja działa dla wszystkich klientów drogerii, a nie tylko dla tych, którzy posiadają kartę Klubu Rossmann. Zupełną nowością jest także wydawanie gratisów przy kasie za dokonanie zakupów podczas promocji. Niespodzianka kosmetyczna niestety budzi mieszane emocje. Powód jest prosty - nie obowiązuje ona dla wszystkich klientów drogerii. Zobacz także: Promocja w Rossmannie ruszyła! Znalazłyśmy najlepsze okazje Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Rossmann Polska (@rossmannpl) Wrz 16, 2019 o 1:17 PDT Promocja na makijaż w Rossmannie - jak dostać gratis? Pod ostatnim postem Rossmanna na Instagramie wiele klientek wyraziło swoje  rozczarowanie dotyczące zagadkowego wydawania gratisów . Niektóre z nich pytały, dlaczego nie otrzymały kosmetyku za symboliczny grosz przy kasie. Rossmann nie pozostawiał ich komentarzy bez odpowiedzi i podkreślał, że o nowych zasadach informował już wcześniej. Poniżej cytujemy niektóre odpowiedzi drogerii na pytania klientów pod postem na Instagramie. Wyjaśniamy, że informowaliśmy jeszcze przed startem akcji, że nie gwarantujemy stałej dostępności gratisowych produktów i że ich dostępność w poszczególnych sklepach może być różna.  Gratisy są przydzielane losowo Klubowiczom, którzy jako jedni z pierwszych korzystali z promocji. Liczba wspomnianych gratisowych produktów jest ograniczona i wyłącznie 50 tysięcy pierwszych, losowo wybranych Klubowiczów mogło je...

Newsy
Kiedy rozpocznie się promocja na kolorówkę w Rossmannie? Znamy nieoficjalną datę
To nieoficjalne informacje, ale warto być czujnym. Promocja na kolorówkę w Rossmannie prawdopodobnie rozpocznie się niedługo!

Drogerie Rossmann regularnie przygotowują ciekawe promocje na kosmetyki, z których mogą skorzystać w szczególności członkowie Klubu Rossmann. Choć ciekawe oferty pojawiają się regularnie, to i tak największe emocje wzbudza promocja - 55 procent na kolorówkę. Zazwyczaj taką promocję Rossmann oferuje dwa razy w roku: na jesień oraz na wiosnę. Wiosną zeszłego roku obowiązywała ona w dniach 9-18 kwietnia. Na ten moment Rossmann nie ogłosił jeszcze oficjalnie, kiedy ruszy tegoroczna promocja na kolorówkę, ale w sieci pojawiły się pierwsze domysły. Na Instagramie zaczęły krążyć nieoficjalne informacje o dacie startu promocji. Ma ona rozpocząć się dla klientów VIP prawdopodobnie 16 kwietnia, a dla wszystkich klientów - 19 kwietnia 2019 roku. Promocja - 55 procent w drogeriach Rossmann  Warto zaznaczyć, że członkowie Klubu Rossmann, którzy posiadają status VIP prawdopodobnie będą mogli skorzystać z promocji wcześniej. Takie rozwiązanie sieć drogerii zaproponowała już rok temu i wtedy wzbudziło ono kontrowersje . W zeszłym roku Rossmann zmienił także zasady promocji na kolorówkę - 55 procent . Aby rabat został naliczony, należało wybrać trzy produkty do makijażu o różnych kodach kreskowych lub numerach katalogowych w drogerii internetowej. Dodatkowo w regulaminie dodano napis mówiący o tym, że każdy członek Klubu Rossmann może skorzystać z promocji tylko 3 razy. Na ten moment nie wiemy, czy w tym roku będą obowiązywać takie same zasady i czy podawane na Instagramie daty rzeczywiście są prawdziwe. Mimo wszystko już teraz zapraszamy na ciągle aktualne zestawienie najlepszych kosmetyków drogeryjnych z kategorii tusze do rzęs oraz matowe pomadki , które przygotowałyśmy rok temu. Już teraz warto przygotować listę zakupów! Pierścionki, bransoletki, naszyjniki i kolczyki na każdą kieszeń! Skorzystaj z oferty na stronie YES kupony rabatowe . Zobacz także: Nie musisz...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner