klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
robert lewandowski Sportowcem Roku 2020
newspix.pl
Newsy

Robert Lewandowski został Sportowcem Roku 2020! Jego przemowa wszystkich wzruszyła: "Żałuję, że mój tata nie mógł nigdy zobaczyć mojego meczu"

Robert Lewandowski zwyciężył 86. plebiscyt "Przeglądu sportowego" i Telewizji Polsat! Po odbiorze statuetki wygłosił bardzo wzruszającą przemowę, w której wspomniał swojego ojca.
Redakcja Wizaz.pl
styczeń 09, 2021

Za nami Gala Mistrzów Sportu 2021. Wśród największych faworytów tegorocznego plebiscytu była Iga Świątek, Kamil Stoch i Robert Lewandowski. Tak też wyglądało podium. Pierwsze miejsce zajął Robert Lewandowski, Iga Świątek była na drugim miejscu, a zwycięską trójkę zamknął Kamil Stoch, którego na gali reprezentowała żona, Ewa Bilan-Stoch

Nie mogło się oczywiście obyć bez przemowy Najlepszego Sportowca 2020. Piłkarz jest bardzo emocjonalny, a jego słowa na pewno wzruszyły niejedną osobę. 

robert lewandowski i iga świątek na gali mistrzów sportu 2021
newspix.pl

Nie tylko Doda i Sykut-Jeżyna! Zobacz, jak polscy celebryci sami obcinają i farbują swoje włosy

Przemówienie Roberta Lewandowskiego na Gali Mistrzów Sportu 2021

Robert Lewandowski został laureatem nagrody na Najlepszego Sportowca 2020 roku. Piłkarz odbierając swoją statuetkę wygłosił kilka zdań. Najbardziej wzruszyły jego słowa odnośnie rodziców. Podziękował im m.in. za wysiłek, jaki włożyli w jego sportową karierę. Odniósł się szczególnie do swojego ojca. Wymawiając te słowa aż trudno było mu powstrzymać łzy.

Chciałbym podziękować swoim rodzicom. (...) Żałuje, że mój tata nie mógł nigdy zobaczyć mojego meczu na  żywo - mówił Robert Lewandowski. 

Piłkarz podkreślił, że ten rok dla wszystkich był trudny, również dla niego, ale wie, że nie można się poddawać. Zaowocowało to jego wieloma sukcesami, m.in. w 2020 roku.  Zaznaczył też, jak wiele dla niego znaczy żona i rodzina. Podkreślił również, jak wielkie znaczenie mają dla niego fani.

Spotkało mnie wiele ciężkich chwil, ale wiedziałem, że nie mogę się poddać. Spotykałem dobrych ludzi, w pewnym momencie spotkałem moją żonę, pomogła mi wejść na kolejny szczyt. (...) Dla każdego z nas był to ciężki rok, ale trzeba doceniać to się ma. Chciałem podziękować kibicom, rzadko o tym mówię, ale jestem bardzo emocjonalną osobą - wyznał szczerze Robert Lewandowski.. 

Robert Lewandowski i Iga Świątek w trakcie ogłoszenia wyników na gali mistrzów sportu 2021
newspix.pl

Niemniej od Roberta Lewandowskiego emocjonalna jest jego żona, Ania Lewandowska, która na gali pięknie się prezentowała w mocno wyciętej sukience. Trenerka podczas przemowy swojego męża również ocierała łzy wzruszenia. 

Anna i Robert Lewandowscy na Gali Mistrzów Sportu 2021
newspix.pl

Robertowi Lewandowskiemu gratulujemy wygranej!

Komentarze
Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu 2020
Styl życia Anna Lewandowska zachwyciła wszystkich na Gali Mistrzów Sportu 2020
Gala Mistrzów Sportu 2020 przyciągnęła tłum gwiazd. Wśród nich znaleźli się między innymi Anna i Robert Lewandowscy. Widać, że ciąża jej służy.
Urszula Jagłowska
styczeń 04, 2020

Nie da się ukryć, że Nagroda w Plebiscycie Przeglądu Sportowego, to jedno z najważniejszych uhonorowań. 85. Gala na Najlepszego Sportowca Polski w 2019 roku, podobnie jak w poprzednich latach przyciągnęła wiele znamienitości. W tym roku wśród nominowanych znaleźli się m. in. piłkarz Robert Lewandowski , żużlowiec Bartosz Zmarzlik, skoczkowie  narciarscy Kamil Stoch i Dawid Kubacki , a także lekkoatleci Piotr Lisek i Marcin Lewandowski, biegaczki Patrycja Wyciszkiewicz-Zawadzka, Małgorzata Holub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic czy siatkarz Wilfredo Leon. I choć reflektory były skupione na gwiazdach sportu, musimy przyznać, że ich partnerki tego wieczoru prezentowały się naprawdę wyjątkowo. Wśród gości nie zabrakło Andrzeja Wrony i Zosi Zborowskiej , czy Marcina Gortata z partnerką, jednak oczy wszystkich tego wieczoru były skupione na  Ani Lewandowskiej , która pomimo piątego miesiąca ciąży postanowiła towarzyszyć ukochanemu mężowi w tak ważnym wydarzeniu. Anna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu Pomimo iż Anna Lewandowska już niebawem przywita na świecie swoje drugie dziecko , nadal jest niezwykle aktywna. Niedawno przyszła mama przywitała Nowy Rok na rajskiej plaży , a już teraz pokazała się na wielkiej Gali Mistrzów Polski. Zdjęcie: ONS Z tej okazji trenerka wybrała długą czerwoną suknię z głębokim dekoltem i rozcięciem do połowy uda. Trzeba przyznać, że kreacja pięknie uwydatniła jej ciążowy brzuszek, który rośnie z dnia na dzień. Szczególnie widoczny jest on z boku i to właśnie takie zdjęcia najbardziej nas zelektryzowały. Zdjęcie: EastNews Musimy przyznać, że ciąża naprawdę służy Ani. Zdjęcie: ONS

Przeczytaj
Siostra Roberta Lewandowskiego pokazała swoją suknię ślubną
Styl życia Siostra Roberta Lewandowskiego z okazji szóstej rocznicy ślubu pokazała suknię ślubną
Milena Lewandowska i jej mąż Radosław Miros niedawno świętowali szóstą rocznicę ślubu. Z tej okazji siostra Roberta Lewandowskiego pokazała romantyczną sesję zdjęciową na której w całej okazałości widać jej zjawiskową suknię ślubną. Jest obłędna!
Urszula Jagłowska
czerwiec 08, 2020

Milena Lewandowska należy do tych gwiazd, które bardzo cenią sobie prywatność . Starsza siostra Roberta Lewandowskiego , pomimo urody, charyzmy, osiągnięć sportowych, koligacji i statusu materialnego, unika show biznesowego splendoru i blasku fleszy, a przede wszystkim bardzo oszczędnie dzieli się z fanami informacjami na swój temat w mediach społecznościowych. Ostatnio bratowa Anny Lewandowskiej postanowiła jednak zrobić wyjątek i zaskoczyła wszystkich ciążową sesją zdjęciową , ogłaszając za pośrednictwem Instagrama, że już  niebawem zostanie mamą . Teraz Milena po raz kolejny wprawiła swoich fanów w osłupienie i  z okazji szóstej rocznicy ślubu pokazała swoją suknię ślubną . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7) Cze 14, 2019 o 12:51 PDT Milena, siostra Roberta Lewandowskiego pokazała swoją suknię ślubną Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym profilu Mileny Lewandowskiej-Miros zawrzało. Siostra Roberta Lewandowskiego opublikowała romantyczną fotografię ze ślubnej sesji zdjęciowej , upamiętniającą szóstą rocznicę jej wielkiego dnia. Całość dopełniły wymowne hastagi wskazujące na to, że małżeństwo ze znanym biznesmenem i właścicielem marki odzieżowej Signor Leone jest dla niej przygodą życia. „6 rocznica”, „razem lepiej”, „przygoda życia”, „czas płynie”, właśnie takimi tagami Milena oznaczyła swój post. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7) Cze 7, 2020 o 3:06 PDT Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, zachwyconych ślubną kreacją siostry Roberta Lewandowskiego. Milena wybrała suknię o klasycznym...

Przeczytaj
Anna i Robert Lewandowski
Instagram@annalewandowskahpba
Newsy Anna i Robert Lewandowscy oskarżeni o oszustwo - dostali pozew na prawie 40 milionów
Anna i Robert Lewandowscy zostali oskarżeni przez Cezarego Kucharskiego o oszustwo. Mężczyzna domaga się 9 milionów euro odszkodowania.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 18, 2020

Anna i Robert Lewandowscy przeżywają ostatnio wzloty i upadki. Najpierw Anna Lewandowska musiała zmierzyć się z kryzysem wizerunkowym po opublikowaniu wideo, na którym udawała osobę z nadwagą, teraz Robert został oskarżony przez swojego byłego agenta, Cezarego Kucharskiego o oszustwo. Były doradca złożył zawiadomienie do urzędu skarbowego. Domaga się też wysokiego odszkodowania. Zobacz także:   Tak mieszkają Robert i Ania Lewandowscy. Ich dom jest pięknie urządzony! Anna i Robert Lewandowscy oskarżeni przez Cezarego Kucharskiego Cezary Kucharski chce od roberta Lewandowskiego odszkodowania w wysokości 39 milionów złotych. Niemiecki magazyn „Der Spiegel” podał, że Lewy miał przelać kilkukrotnie pieniądze z niemieckich kont na polskie, nie informując niemieckiego urzędu skarbowego. Dodatkowo, zdaniem Kucharskiego, Anna Lewandowska miała wziąć bezzwrotną pożyczkę od RL Management w wysokości 2,5 mln euro. Za pieniądze te rzekomo mieli kupować nieruchomości, meble i podróżować.  Zobacz także:  Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Anna Lewandowska pokazała twarz małej Laury Robert Lewandowski odrzuca oskarżenia i zaznacza, że chęć uzyskania odszkodowania przez Kucharskiego jest wynikiem rozgoryczenia po zakończonej współpracy. Jego rodzina wydała tez oświadczenie w sprawie, oskarżając tym samym byłego agenta o nękanie, szantaż i pomówienia. Z piłkarzem skontaktował się Onet. Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem. Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie -...

Przeczytaj
2. edycja "Hotelu Paradise" - znamy datę premiery
Instagram @hotelparadise.tvn7
Newsy Wybuchy złości, łzy i wyzwiska. Takiej „pandory” w historii „Hotelu Paradise” jeszcze nie było!
Za nami pierwsza „pandora” 2. edycji „Hotelu Paradise”, w której uczestnicy anonimowo zadawali sobie nawet najbardziej intymne pytania. Tak ostrych słów w pierwszym tygodniu show nikt się nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
wrzesień 03, 2020

Druga edycja kontrowersyjnego show „Hotel Paradise” z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych ledwo co wystartowała, a już budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów. W pierwszym odcinku poznaliśmy aż dziewięciu mieszkańców rajskiego hotelu: pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co się działo w pierwszych odcinkach 2. edycji „Hotelu Paradise”? W czasie premierowego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty jednego z uczestników . Mowa o Łukaszu, który z niepohamowaną pewnością siebie starał się obmacywać mieszkanki rajskiego hotelu. Niestety jego nachalne starania szybko zostały odrzucone, a chłopak już w drugim odcinku programu został pierwszym oficjalnym singlem.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sie 31, 2020 o 11:48 PDT W pary połączyli się wtedy: Kamil i Dominika, Bartek i Magda, Ivan i Anna oraz Robert i Monika. I choć ostatnie pary miały się ku sobie, te pierwsze nie były...

Przeczytaj