klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Recenzentka marca 2017 wybrana! Sprawdź, kto przetestuje pudło pełne nowości

Znamy już Wizażankę, która dzięki imponującej aktywności w katalogu kosmetyków KWC zdobywa tytuł recenzentki marca 2017 i zgarnia pudło pełne kosmetycznych nowości!
Katarzyna Brasiak
kwiecień 03, 2017

To był bardzo aktywny miesiąc w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Po raz ósmy w imieniu społeczności Wizaz.pl przyznaliśmy tytuły Kosmetyków Wszech Czasów – zobaczcie relację z Gali i sprawdźcie nagrodzone kosmetyki. W marcu dodałyście ponad 1300 nowych produktów i napisałyście ponad 7300 recenzji!

Gratulujemy ev6, która jest z nami od 2009 roku, napisała 188 recenzji i dodała 75 nowych produktów.

ev6 recenzentka marca

Jury przede wszystkim jednak doceniło jakość napisanych przez ev6 recenzji – są rozbudowane, szczegółowe, rzetelne i niezwykle pomocne! Do recenzentki marca trafi pudło pełne kosmetycznych nowości. Życzymy miłego testowania!

WizazBox testowanie nowosci
KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Ranking kwietnia już działa!

Jeśli chcesz zgarnąć WizażBoxa wypełnionego po brzegi kosmetykami, bądź aktywna na KWC – oceniaj, recenzuj, dodawaj nowe produkty. Pamiętaj, że Kosmetyk Wszech Czasów to katalog z prawdziwymi i wiarygodnymi recenzjami. Rzetelność ocen i ich wartość dla całej społeczności jest jego najważniejszą cechą i ma decydujące znaczenie przy wyborze laureatki miesiąca.

Doceniaj dobre recenzje

Widzisz pomocną recenzję w Kosmetyku wszech Czasów, doceniasz informacje, które zwiera i łatwiej na jej podstawie podjęłaś decyzję o zakupie? Kliknij kciuk w górę i daj znać innym, ze warto przeczytać tę konkretna recenzję. Twoja opinia ma znaczenie!

Polecamy:  Poznaj najgorętsze trendy beauty

Komentarze
Newsy Recenzentka marca 2017 wybrana! Sprawdź, kto przetestuje pudło pełne nowości
Znamy już Wizażankę, która dzięki imponującej aktywności w katalogu kosmetyków KWC zdobywa tytuł recenzentki marca 2017 i zgarnia pudło pełne kosmetycznych nowości!
Katarzyna Brasiak
kwiecień 03, 2017

To był bardzo aktywny miesiąc w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Po raz ósmy w imieniu społeczności Wizaz.pl przyznaliśmy tytuły Kosmetyków Wszech Czasów – zobaczcie relację z Gali i sprawdźcie nagrodzone kosmetyki . W marcu dodałyście ponad 1300 nowych produktów i napisałyście ponad 7300 recenzji! Gratulujemy  ev6 , która jest z nami od 2009 roku, napisała 188 recenzji i dodała 75 nowych produktów . Jury przede wszystkim jednak doceniło jakość napisanych przez ev6 recenzji – są rozbudowane, szczegółowe, rzetelne i niezwykle pomocne! Do recenzentki marca trafi pudło pełne kosmetycznych nowości. Życzymy miłego testowania! Ranking kwietnia już działa! Jeśli chcesz zgarnąć WizażBoxa wypełnionego po brzegi kosmetykami, bądź aktywna na KWC – oceniaj, recenzuj, dodawaj nowe produkty. Pamiętaj, że Kosmetyk Wszech Czasów to katalog z prawdziwymi i wiarygodnymi recenzjami. Rzetelność ocen i ich wartość dla całej społeczności jest jego najważniejszą cechą i ma decydujące znaczenie przy wyborze laureatki miesiąca. Doceniaj dobre recenzje Widzisz pomocną recenzję w Kosmetyku wszech Czasów , doceniasz informacje, które zwiera i łatwiej na jej podstawie podjęłaś decyzję o zakupie? Kliknij kciuk w górę i daj znać innym, ze warto przeczytać tę konkretna recenzję. Twoja opinia ma znaczenie! Polecamy:   Poznaj najgorętsze trendy beauty

Przeczytaj
Styl życia Milionowa recenzja w katalogu KWC! Dziękujemy i... nagradzamy milionową recenzję! A kto ją napisał?
Tak! W katalogu Kosmetyk Wszech Czasów mamy już 1 MILION recenzji! Z tej okazji postanowiliśmy również nagrodzić recenzentkę, która napisała w KWC milionową opinię. Świętujemy!
Ela Żywiczyńska
listopad 03, 2016

Ponad 280 recenzji dziennie dodawanych do stale rosnącej bazy produktów kosmetycznych - tak niezmiennie od lat wygląda codzienność w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. KWC to ponad 90 tysięcy recenzentek i recenzentów, którzy dzielą się swoją opinią na temat kosmetyków i akcesoriów kosmetycznych. To prawie 65 tysięcy produktów , do których codziennie dołącza średnio 20 nowości kosmetycznych . Pierwsza recenzja w katalogu KWC została dodana niemal 15 lat temu, 14 grudnia 2001 roku do popularnego podkładu marki Max Factor. Dzisiaj świętujemy już milionową recenzję! Jak ten czas leci! Dziękujemy! Każdej i każdemu z Was, Recenzentkom i Recenzentom! To Wasza pasja do kosmetyków, zaangażowanie i chęć dzielenia się opinią stoją za tak ogromnym sukcesem katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Milion recenzji w katalogu KWC oznacza, że nie tylko nie słabnie Wasz zapał do dzielenia się opinią i wiedzą , ale wręcz, że przybieracie na sile. KWC ma coraz więcej nowych i niezwykle aktywnych recenzentek, coraz więcej recenzji i nowych produktów. Milionowa recenzja, comiesięczny konkurs na Najaktywniejszą Recenzentkę , Wasza kreatywność w katalogu oraz hojnie rozdawane pochwały dla ulubionych recenzentek, tylko utwierdzają Nas w przekonaniu, że Wizażanki chcą dzielić się swoimi przemyśleniami na temat testowanych kosmetyków i akcesoriów oraz  nieustannie szukają swojego kosmetycznego Graala .  Kto zatem "zrobił pierwszy milion" w KWC? Uwaga, uwaga... Milionową recenzję w katalogu KWC otrzymał długotrwały podkład do twarzy Lasting Finish Nude 25HR Foundation marki Rimmel.     A autorką milionowej recenzji w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów jest:  sandi708 .  Sprawdź treść recenzji - KLIKNIJ TUTAJ .  Gratulujemy i życzymy miliona kosmetycznych nowości, miliarda pochwał recenzji w KWC i przede wszystkim nieustającej weny do pisania recenzji !...

Przeczytaj
Laptop, jesienne liście i kosmetyki
Styl życia Znamy już Recenzentkę Września!
Kto zdobył tytuł i zgarnia WizażBox wypełniony po brzegi kosmetykami? Sprawdźcie!
Ela Żywiczyńska
październik 01, 2016

6138 napisanych recenzji i 740 nowych produktów – tak w ogromnym skrócie wyglądał wrzesień w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Ranking Najaktywniejszych Recenzentek co chwila się zmieniał – do ostatnich minut września nie byłyśmy pewne, kto wygra. Dzisiaj już wszystko stało się jasne! Tytuł Recenzentki Września zdobywa: badromance1992 ! badromance1992 jest z nami już ponad sześć lat. Swoją pierwszą recenzję dodała 29 sierpnia 2010 roku. We wrześniu napisała aż 262 recenzje i dodała 13 produktów . Za najbardziej pomocną recenzję Recenzentki Września uznałyście opinię na temat transparentnego pudru sypkiego My Secret . W sferze kosmetycznych zainteresowań naszej Recenzentki Września jest… relaks (czyżby wieczorny?). W podkategorii Kąpiel i prysznic  badromance1992 dodała we wrześniu aż 40 recenzji. Imponujący wynik! Jesteście ciekawe, co przygotowałyśmy dla Recenzentki Września? Nowości, bestsellery kosmetyczne i gadżety Wizażowe ! Paczucha będzie w drodze już w przyszłym tygodniu. Sprawdźcie same na poniższym zdjęciu, co otrzyma Recenzentka! Tymczasem jest mi niezmiernie miło poinformować, że od północy działa już ranking Najaktywniejszych Recenzentek Października . Jeśli udało Wam się upolować ulubione kosmetyki na drogeryjnych wyprzedażach , pamiętajcie, aby po bardziej lub mniej udanych testach, zostawić recenzje w KWC!

Przeczytaj
Styl życia Znamy już Recenzentkę grudnia!
Sprawdź, kim jest Recenzentka grudnia i jakie HITy trafią w jej ręce.
Agata Dudar
styczeń 07, 2019

Grudzień zaobfitował 8824 recenzjami i 826 nowymi produktami w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Sporo działo się też w Rankingu Najaktywniejszych Recenzentek - dużo zmian do ostatnich chwil miesiąca. Dzisiaj już wszystko jest jasne! Tytuł Recenzentki grudnia zdobywa: Hotaru90   ! Hotaru90  mimo krótkiego stażu na wizaz.pl ma już na swoim koncie ponad 370 napisanych recenzji i 19 dodanych produktów. Jej opinie są bardzo szczegółowe, często wzbogacone zdjęciem. To, co w nich zawiera jest bardzo pomocne dla społeczności, która do tej pory nagrodziła ją 1725 pochwałami. Ponadto jest Recenzentką, która chętnie wyraża swoją opinię o różnych produktach, dlatego też zawartość pudełka, które do niej trafi jest bardzo różnorodna. Zobaczcie same! Gratulujemy Hotaru90 , a wszystkim Recenzentkom bardzo dziękujemy za aktywne tworzenie katalogu Kosmetyk Wszech Czasów! Ty też kochasz kosmetyki i lubisz o nich pisać, a przy okazji chcesz zgarnąć pudło pełne wyjątkowych produktów? Oto przepis na Recenzentkę Miesiąca:  Dużo aktywności na KWC Ogrom ciekawych i rzetelnych recenzji, dzięki którym społeczność dowie się, co sądzisz o wypróbowanych przez siebie produktach  Sporo pochwał recenzji innych użytkowników - daj znać, że doceniasz ich pracę Nieskończenie wiele zdjęć dołączanych do recenzji 100% uczciwości - sztuczne podbijanie miejsca w rankingu nie pomoże, bo takich kont nie bierzemy pod uwagę.

Przeczytaj