klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Rafał z „Królowych życia” pierwszy raz szczerze opowiedział o kryzysie w swoim związku z Gabrielem

O tym rozstaniu mówiła cała Polska! Wieloletni partnerzy, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn z „Królowych życia”, wymownymi postami zasugerowali, że nie są już razem. Okazuje się, że wpływ na ich związek miała… osoba trzecia.
Urszula Jagłowska
czerwiec 22, 2020

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn od wielu lat bawią i wzruszają do łez fanów „Królowych życia”, pokazując na antenie TTV nawet najbardziej intymne szczegóły ze swojego związku. Widzieliśmy już wzloty i upadki zakochanych, ich kłótnie, namiętne sytuacje, romantyczne zaręczyny do których doszło w 2018 roku, a nawet  medialne rozstanie i jeszcze głośniejszy powrót do siebie. To właśnie praca nad związkiem i danie sobie drugiej szansy sprawiło, że panowie nie tylko wspólnie wystąpili w budzącej wiele skrajnych emocji ekranizacji „365 dni” na podstawie bestsellerowej erotycznej sagi Blanki Lipińskiej, ale też na dobre zamieszkali w Warszawie, która do tej pory stanowiła największy przedmiot sporu pomiędzy partnerami. Co więcej, wiele wskazuje na to, że mężczyźni w trakcie kwarantanny powiedzieli sobie sakramentalne „tak”o czym poinformował Rafał na początku maja, publikując zdjęcie ze ślubną obrączką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GabrielSeweryn (@gabriel_seweryn)

Gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, na instagramowych kontach kochanków pojawiły się wymowne posty sugerujące, że mężczyźni rozstali się, a powodem była zdrada Gabriela. Jaka jest prawda? Rafał postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości.

Rafał i Gabriel z „Królowych życia” nadal są razem?

Niespełna tydzień temu fani „Królowych życia” zadrżeli ze strachu. Na instagramowych profilach jednej z najbardziej kontrowersyjnych par polskiego show biznesu pojawiły się dosadne posty, sugerujące, że Rafał i Gabriel nie są już razem. Jak dotąd panowie nie komentowali tych plotek, jednak Rafał postanowił wreszcie przerwać milczenie. Czy Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się? Nic bardziej mylnego!

To niezwykle radosna wiadomość dla fanów Rafała i Gabriela z „Królowych życia”. Wieloletni partnerzy nadal są razem, jednak jak sami przyznają, ostatnio w ich związku nie działo się zbyt dobrze, a wszystko przez… osobę trzecią. Okazuje się, że mężczyźni są napastowani przez psychofana Gabriela, który zakochał się w celebrycie.

Pojawiła się osoba wyjątkowo uciążliwa u boku mojego partnera, ponieważ nie daje nam od pewnego czasu spokoju – mówi w rozmowie z „Party.pl” Rafał Grabias. Osoba ta nachodzi nas w miejscu zamieszkania, w miejscu pracy. Stało się to do tego stopnia nieciekawe, że postanowiłem z Gabrielem dać sobie troszeczkę luzu – dodaje.

Czy mężczyźni rozstaną się na jakiś czas, by nie kusić losu i nie prowokować psychofana? A może podjęli już jakieś środki zapobiegawcze, mające uchronić ich przed natarczywym mężczyznom? Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze