Maska proteinowa z serii Hair 2 Love jest wegańska, a w jej składzie znajdziemy wiele wyciągów roślinnych i składników odżywczych. Dzięki nim włosy będą zdrowe i lśniące, ale nie obciążone. Maska wykorzystuje działanie aż pięciu rodzajów protein i nie tylko pielęgnuje, ale także otacza włosy ochronną powłoką. W ofercie ważnej do 22 stycznia, maskę o pojemności 250 ml kupimy w Biedronce w ofercie 1+1 gratis.

Reklama

Proteinowa maska z Biedronki Eveline Hair 2 Love

Maska proteinowa Hair 2 Love sprawdzi się szczególnie dla włosów cienkich, wysokoporowatych, zniszczonych, farbowanych lub rozjaśnianych. Odżywka została stworzona przy współpracy z trychologiem i pomaga zachować równowagę PEH, czyli balans pomiędzy trzema głównymi grupami składników aktywnych: proteinami, emolientami i humektantami. Maska proteinowa Eveline odbudowuje zniszczone partie włosów, wygładza i nadaje połysk. Włosy są pogrubione, nie puszą się ani nie elektryzują, cała fryzura po myciu nabiera objętości.

mat. prasowe/Eveline
(…) wygląd oraz kondycja włosów jest znacznie lepsza włosy są mocniejsze nie łamią i rozdwojone końcówki są odbudowane włosy są błyszczące i grubsze są dobrze nawilżone dobrze się układają lepiej się rozczesują nie elektryzują się i są fajnie wygładzone

– pisze 69696987

Wizażanki świetnie oceniają maskę w KWC – uzyskała ocenę 4,6 gwiazdek na możliwych 5. Dziewczyny potwierdzają jej działanie odbudowujące i nabłyszczające, podkreślają też objętość i niezwykły zapach gumy balonowej.

Zobacz także: TOP 8 najlepszych odżywek PEH według KWC. Za te cuda nie zapłacicie więcej niż 50 zł

Zobacz także

Skład odżywki proteinowej Eveline Hair 2 Love

Proteinowa Odżywka Odbudowująca Eveline Hair 2 Love zawiera oczywiście tytułowe proteiny, ale ich działanie uzupełniają także inne składniki aktywne, wszystkie w 100% wegańskie:

  • proteiny soi i pszenicy – odbudowują zniszczenia w strukturze włosów, pogrubiają i regenerują, nadają blask i ograniczają puszenie,
  • proteiny jarmużu, marchwi i cytryny – poprawiają odporność włosów, zapobiegają uszkodzeniom,
  • fitokeratyna – utrzymuje nawilżenie włosów, odbudowuje je,
  • kolagen roślinny – wygładza i wzmacnia włosy, nadaje połysk.

Jak używać Maski Proteinowej Eveline Hair 2 Love?

Niebieska maska Eveline należy do masek typowo proteinowych. Oznacza to, że o ile twoje włosy nie są super zniszczone, odżywkę najlepiej stosować np. co drugie mycie. Producent zaleca pozostawienie odżywki na włosach przez 3-5 minut, ale jeśli masz czas, 20 minut pozwoli „zacementować” uszkodzenia włosów. Odżywka proteinowa Hair 2 Love idealnie sprawdzi się w systemie pielęgnacji OMO – odżywka, mycie, odżywka.

Reklama

Jeśli chcesz wypróbować maskę proteinową Eveline z Biedronki w promocji, nie czekaj, znikają z półek szybko!

Reklama
Reklama
Reklama