#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Chcę testować
Samarité Divine Acid Peeling
Chcę testować
Hagi Korzenna Pomarańcza
Chcę testować
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Ochronny duet od Miya Cosmetics
Laureaci
Nawilżający duet Miya Cosmetics
Laureaci
sera Bielenda Skin Clinic Professional
Laureaci
serum NIVEA LUMINOUS630®
Laureaci
Zestaw kosmetyków Klorane
Laureaci
Zestaw produktów Seysso
Laureaci
Kosmetyki Max Factor
Laureaci
Ślub od pierwszego wejrzenia: dlaczego Asia i Adam mają kryzys
Newsy

Problemy w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”. To dlatego relacja Asi i Adama się nie układa?

W związku telewizyjnego małżeństwa z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie dzieje się najlepiej. Co sprawia, że para przechodzi kryzys?

Asia i Adam z najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” od początku programu nie kryli do siebie dystansu. Jak się okazuje, jest jeden poważny czynnik, który blokuje ich relację. Czy uda im się pokonać kryzys i w najnowszym odcinku show bardziej się na siebie otworzą tak, jak zrobiły to inne pary?

Kryzys w związku Asi i Adama ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Uczestnicy budzącego wiele kontrowersji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” od początku show nie mieli łatwo. Najpierw zostali poddani szeroko zakrojonym badaniom psychologicznym, biologicznym i antropologicznym, mającym na celu dobranie im najlepiej odpowiadającego partnera. Potem na oczach wszystkich weszli w związek małżeński z zupełnie obcymi sobie osobami i musieli zaznajomić się z ich najbliższymi. To jednak nie wszystko. Po romantycznym miodowym, zagranicznym wypadzie, telewizyjni małżonkowie powrócili do kraju, gdzie muszą zmierzyć się z prozą życia. Niestety nie wszystkim się to udaje, a nieznajomi mają liczne problemy z nawiązaniem bliższego kontaktu ze swoim współmałżonkiem. Milczący Łukasz i charyzmatyczna Oliwia mieli już ciche dni, energiczna Agnieszka ośmieszała Wojtka na wizji, żartując z jego zaniechań higienicznych w domu, z kolei Asia i Adam niemal zupełnie ze sobą nie rozmawiają.

Zdjęcie: Facebook

Niestety, o ile pomiędzy Łukaszem i Oliwią oraz Agnieszką i Wojtkiem wyczuwana jest chemia i chęć otworzenia się przed partnerem, o tyle Asia i Adam zupełnie nie potrafią odnaleźć wspólnego języka.

Nie było żadnej takiej bliższej jeszcze relacji, bynajmniej z mojej strony, ja chcę jeszcze takiego dystansu żeby nabrać do tego – mówił w ostatnim odcinku Adam. Tam gdzieś są jakieś znaki, że Asia może by chciała coś więcej […] mi się wydaje, że Asia się bardziej angażuje niż ja. Nie chciałbym takiej sytuacji, jakby się coś miało stać, że ja bym miał też wyrzuty sumienia – dodał.

Asia szybko odczytała niechęć małżonka, co bardzo negatywnie odbiło się na jej psychice.

Chyba czuję od Adama taki dystans, znaczy, ja też mam dystans, ale już widzę, że... no, że się zaczynam zamykać – mówiła w programie Asia.

Pomimo iż mężczyzna wielokrotnie przyznawał, że nie chciałby, aby jego żona poczuła się nieatrakcyjna, to jednak zamierza się trzymać swoich zasad, których nie chce łamać. Jedną z nich m. in. jest asekuracyjne podejście do swojej partnerki.

Zobacz także: Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest rozczarowany doborem żony?! „Asia nie jest kobietą z ankiet”

Okazuje się, że wycofanie Adama i skrytość Asi to nie jedyne czynniki, jakie blokują ich przed nawiązaniem bliższej relacji. Wygląda na to, że kobieta zmaga się nie tylko z odrzuceniem męża, ale też niechęcią swojej rodziny do jej udziału w show TVN.

Bliscy nie wspierają Asi ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

Joanna niestety, od początku programu nie mogła liczyć na wsparcie rodziny. Jej decyzja o udziale w eksperymencie nie spodobała się rodzicom, którzy nie chcieli uczestniczyć w uroczystości, a przede wszystkim jej mamie, która nawet stwierdziła, że Joanna "nie jest już jej córką". Smutek i świadomość, że najbliżsi się od niej odwrócili sprawiły, że dziewczyna jeszcze chwilę przed ślubem rozważała wycofanie się z programu. Ostatecznie zdecydowała się poradzić sobie sama, a ku zaskoczeniu wszystkich jej rodzina była obecna podczas ceremonii. Wygląda jednak na to, że mimo upływu czasu,  mama Joanny nie oswoiła się z nową sytuacją, przez co też dziewczyna może mieć poważny problem, aby otworzyć się na relację z Adamem.

Myślicie, że małżonkowie pokonają kryzys i powtórzą sukces Anity i Adriana, czy Pauliny i Krzysztofa udowadniając, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru?

My trzymamy kciuki za Asię i Adama i jednocześnie z zapartym tchem wyczekujemy kolejnych odcinków show, które są emitowanie w TVN 7 w każdy piątek o 20:30.

Zdjęcie: Facebook/Facebook

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
Philips badanie
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Poznaj sposób na piękny i zdrowy uśmiech
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa