Reklama

Garnier Miracle Cream Noc jest inspirowany azjatyckimi „sleeping packs” tzw. „całonocnymi maseczkami” – posiada regeneracyjną moc maski zawartą w lekkiej konsystencji kremu. Dzięki innowacyjnej strukturze krem otula twarz niczym niewidzialna maseczka, zatrzymując składniki aktywne w skórze oraz intensyfikując ich działanie. Garnier Miracle Cream Noc sprawia, że twarz jest widocznie wypoczęta natychmiast po przebudzeniu, a skóra każdej kolejnej nocy odzyskuje młody wygląd.

Po tygodniu testowania 90%* użytkowniczek biorących udział w teście jest zdania, że Garnier Miracle Cream Noc to prawdziwy przełom w pielęgnacji na noc!

Tyle samo testerek zauważyło zredukowanie oznak zmęczenia już po pierwszej nocy od nałożenia produktu. 8 na 10 użytkowniczek deklaruje, że po użyciu kremu zauważyło na swojej skórze mniej odcisków od poduszki.Zdecydowana większość Wizażanek biorących udział w teście oceniła, że Garnier Miracle Cream Noc odmładza ich skórę jak dobry sen. 97%* testerek zgadza się też ze stwierdzeniem, że krem regeneruje skórę. Aż 96%* naszych testerek zauważyło poprawę jakości skóry po zastosowaniu produktu. Tyle samo dziewczyn jest zdania, że Garnier Miracle Cream Noc intensywnie nawilża skórę.

Natychmiast zauważyłam, że moja skóra jest bardziej niż dotychczas nawilżona. – RenizSkóra twarzy stała się pełna blasku, bez oznak szarości, zmęczenia, od razu po przebudzeniu się stała się świeża, piękniejsza, bez oznak zmęczenia. - cherry1977Po stosowaniu Miracle Cream Noc zauważyłam, że moja twarz stała się elastyczna, gładka, a zmarszczki jakby się zmniejszyły. Teraz moja twarz jest promienista, wypoczęta i piękna! - szaloncia2

Po 4 tygodniach stosowania 97%** testerek zgadza się ze stwierdzeniem, że Garnier Miracle Cream Noc wygładza skórę i sprawia, że jest wypoczęta!

Niemal tyle samo dziewczyn uważa, że krem ujędrnia i uelastycznia skórę. Prawie wszystkie użytkowniczki biorące udział w teście wskazują też na redukcję zmarszczek jako efekt stosowania produktu. Garnier Miracle Cream Noc działa noc po nocy i poprawia jakość skóry – potwierdza to 96%** naszych testerek. Ponadto aż 9 na 10 dziewczyn jest zdania, że Garnier Miracle Cream Noc redukuje zmarszczki i sprawia, że skóra jest bardziej odporna na zmęczenie. Aż 91%** Wizażanek testujących Garnier Miracle Cream Noc uważa, że dzięki stosowaniu kremu skóra budzi się młodsza.

Cera idealnie wygładzona, mniej zmęczona. Idealne nawilżenie, jakiego nie mogłam znaleźć w innych produktach, bez zbędnych tłustych plam.agichoKrem jest świetny - ma wspaniały zapach i konsystencję, łatwo się wchłania. Bardzo ładnie wygładza zmarszczki, skóra wygląda na młodszą i bardziej promienną.dorotadeRano skóra jest zdecydowanie bardziej wypoczęta i wygląda młodziej.- Ola Paliszewska

Mamy do czynienia z prawdziwym hitem!

Aż 98%* testerek deklaruje, że po stosowaniu Garnier Miracle Cream Noc ich skóra wygląda na mniej zmęczoną. Prawie tyle samo dziewczyn twierdzi, że Garnier Miracle Cream Noc sprawia, że czują się piękniejsze i bardziej wypoczęte. Zdecydowana większość testerek deklaruje, że krem spełnił ich oczekiwania.

Reklama

Dzięki regularnemu stosowaniu Miracle Cream Noc zauważyłam, że moja skóra na nowo odżyła, znów jest promienna, elastyczna i dużo jędrniejsza. Zmarszczki znacznie się zmniejszyły, a moja twarz odmłodniała. Nie widać już na niej oznak zmęczenia, nawet po ciężkiej nocy. Skóra jest pięknie zregenerowana. - edyta215Krem Miracle Noc przyniósł mi wiele miłych chwil odprężenia. Moja skóra po oczyszczeniu wieczorem jest w wielkiej potrzebie, całkiem sucha i napięta. Miracle jest idealnym opatrunkiem, odpręża, koi i nawilża dzień po dniu. Całą noc jest ze mną i otula mnie aby zadbać o mój wygląd o poranku. Rano wyczuwam na skórze jego działanie, kiedy myję twarz czuję, że był ze mną - mój Miracle. Cera o poranku jest gładka, wypoczęta i przygotowana na nowe wyzwania. Nawilżenie i odżywienie jest wyczuwalne a twarz nabiera blasku i wigoru z każdym porankiem. - Magi100*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 159 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 11.03 – 29.03.2015r.**Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 140 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 11.03 – 19.04.2015r.Więcej produktów od Garniera znajdziesz na garnier.plmateriał sponsorowany

Reklama
Reklama
Reklama