Pomada do brwi od Eveline sprawdzi się idealnie na wakacje, bo pozostaje w miejscu przez cały dzień! Jeśli jeszcze nie mieliście okazji jej testować, to teraz w drogeriach Rossmann zapłacicie za nią 19,49 zł zamiast 29,99 zł. Okazja potrwa do 15 lipca i obowiązuje w sklepach stacjonarnych oraz drogerii internetowej. Świetnie się sprawdzi, jeśli lubicie precyzyjny makijaż!

Reklama

Jaki efekt dale pomadą do brwi od Eveline?

Pomada do brwi Eveline Cosmetics jest wodoodporna, ma kremową, dość gęstą konsystencję, która sprawia, że brwi zyskują intensywny kolor. Tym samym są bardziej wyraziste, pełniejsze i wydają się być bardziej gęste. Pomada nie daje jednak przerysowanego efektu. Makijaż jest naturalny, a tym samym łatwiej jest operować produktem, nawet jeśli jest się osobą zaczynającą swoją przygodę z tego typu kosmetykami. Co więcej, produkt nie rozmazuje się i nie ściera. Jest długotrwały i wydajny.

mat. prasowe

W zestawie znajdziemy aplikator, który ułatwia nam makijaż i pozwala używać pomady nie tylko przy domowej toaletce. Dla precyzyjniejszego efektu polecamy jednak użyć skośnego pędzelka o dłuższej rączce, który z pewnością okaże się wygodniejszy. Pomada jest dostępna w trzech odcieniach - Blonde, Soft Brown i Dark Brown.

Zobacz także: Pomady do brwi z Rossmanna - TOP 5 produktów

Opinie Wizażanek o pomadzie do brwi Eveline

Wizażanki bardzo polubiły się z tą pomadą. W naszym katalogu KWC została oceniona 49 razy, a jej średnia to 4,4/5. Co więcej, ponad 80% recenzujących zapewnia, że kolejne opakowanie kosmetyku trafi do ich sklepowego koszyka!

Zobacz także
Bardzo dobra pomada. Ma fajną konsystencję, która nie jest zbyt zbita, ani za rzadka. Kolor soft brown, który posiadam, jest idealny dla ciemnych blondynek. Produkt jest bardzo trwały, trzyma się na brwiach przez cały dzień. Pomadą tą można mocniej wyrysować brwi, jak i uzyskać naturalny efekt. Lubię używać jej również w duecie z kredką Eveline w tym samym kolorze i wtedy uzyskuję mój ulubiony, precyzyjny, choć naturalny efekt. Opakowanie produktu jest proste i wykonane dość solidnie

- napisała o produkcie z Rossmanna fishlover

Zobacz także: Pomada do brwi – sprawdź, jak jej używać

Reklama

Używacie jeszcze pomad do brwi czy stawiacie na naturalny efekt?

Reklama
Reklama
Reklama