produkty pierre fabre oral care
Chcę testować
produkty latopic
Chcę testować
kosmetyki sylveco
Chcę testować
kosmetyki miya cosmetics
Chcę testować
krem nivea
Chcę testować
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
Maskara AA
Laureaci
Pomadki Lip Me Up
Laureaci
pogrzeb Żory Korolyova
East News
Newsy

Pogrzeb Żory Korolyova: przyjaciele żegnają 34-letniego tancerza

We wtorek, 5 stycznia 2021, odbyło się ostatnie pożegnanie Żory Korolyova, który zmarł tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Na jego pogrzebie pojawiło się wiele bliskich mu osób: Olga Kalicka, Rafał Maserak, Agustin Egurola.

Wiadomość o nagłej śmierci tancerza Żory Korolyova obiegła media 21 grudnia 2021. Dziś, 5 stycznia 2022, odbył się jego pogrzeb. Zgromadzeni pożegnali go w kościele pw. Antoniego z Padwy. Ciało tancerza spocznie na Cmentarzu Północnym w Warszawie. Wśród osób obecnych na pogrzebie nie zabrakło jego przyjaciół: Olgi Kalickiej, Ewy Szabatin, czy Agustina Eguroli.

O takim sposobie na utrwalenie makijażu jeszcze nie słyszałaś! To bajecznie proste

Pogrzeb Żory Korolyova

Żora Korolyova zmarł w wieku 34 lat. Do tej pory nieznane są do końca okoliczności jego śmierci, wiadomo jedynie, że podejrzewano zapalenie mięśnia sercowego, ale dokładne dane z sekcji zwłok nie zostały upublicznione. Tancerz tego dnia miał spotkać się z córką, niestety nie dotarł na spotkanie. Zmarł w domu, gdzie znalazła go jego narzeczona, Ewelina Bator, z którą byli parą od 5 lat. Osierocił córkę Sonię,  która niedługo po jego śmierci skończyła jedenaście lat. 

Zobacz także: 11-letnia córka o śmierci Żory Korolyova: "Dziękuję tato za najlepsze chwile"

Na pogrzebie tancerza zgromadziło się wiele znanych osobistości, z którymi Żora prywatnie się przyjaźnił. Na ostatnie pożegnanie kolegi jako jedna z pierwszych przybyła Olga Kalicka.

Olga Kalicka na ostatnim pożegnaniu Żory Korolyova
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Na pogrzebie Żory Korolyova nie zabrakło także jego serdecznej przyjaciółki - Ewy Szabatin.

Ewa Szabatin  na ostatnim pożegnaniu Żory Korolyova
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Także programowy kolega tancerza z "Tańca z Gwiazdami -  Agustin Egurola - postanowił uczcić pamięć zmarłego przyjaciela.

Agustin Egurola na pogrzebie Żory Korolyova
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Pojawił się także Rafał Maserak, Jan Kliment oraz Lenka Klimentowa - wszyscy związani blisko z Żorą przez środowisko tancerzy i uczestnictwo w "Tańcu z Gwiazdami".

Rafał Maserak na pogrzebie Żory Korolyova
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Jan Kliment i Lenka Klimentowa na pogrzebie Żory Korolyova
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Produkcja Tańca z Gwiazdami o śmierci Żory Korolyova
VIPHOTO/East News, Rafal MESZKA
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć"
Żora Korolyov nie żyje. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" żegna go poruszającym wpisem. Z programem był związany od 2007 roku...

Nagła śmierć Żory Korolyova z "Tańca z Gwiazdami" wstrząsnęła światem mediów. Zaledwie 34-letni tancerz zmarł nagle w swoim domu, gdzie według informacji podanych przez Super Express, już nieprzytomnego znalazła go partnerka Ewelina Bator. Śmierć Żory Korolyova skomentowała produkcja "Tańca z Gwiazdami". Pamięć utalentowanego tancerza uczcili wyjątkowym wpisem: Żora, nie możemy w to uwierzyć...  Zobaczcie pełen wpis pogrążonej w żałobie produkcji programu.  "Taniec z Gwiazdami": Produkcja żegna Żorę Korolyova Żora Korolyov tańczył od dzieciństwa. Już w wieku 9 lat otrzymywał pierwsze tytuły mistrza Ukrainy juniorów w stylach standardowym czy latynoamerykańskim. Po przeprowadzce do Polski dalej kontynuował naukę, zdobywając zaszczytne tytuły,  także reprezentując Polskę na mistrzostwach świata. Medialną popularność przyniósł mu udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie w latach 2007-2008 na antenie TVN tańczył i trenował m. in. Kasię Cerekwicką, Isis Gee i Agnieszkę Cegielską.  W późniejszych edycjach "Tańca z Gwiazdami" emitowanych już na antenie Polsatu, trenował Karolinę Gorczycę, Dominikę Gwit czy Martynę Kupczyk.  Informacja o śmierci Żory Korolyova pogrążyła w żałobie świat mediów.  Hello from the other side Żora .. 😭 To był nasz ostatni ziemski taniec... Zatańczymy jeszcze piękniej... Po drugiej stronie... - napisała Karolina Gorczyca, żegnając Żorę.  Pamięć tancerza uczciły również inne jego taneczne partnerki z "Tańca z Gwiazdami". Wzruszający wpis po śmierci 34-letniego uczestnika "Tańca z Gwiazdami" opublikowała również produkcja programu:  Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Wczoraj, 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i...

Żora Korolyov z Tańca z Gwiazdami nie żyje. Dlaczego zmarł
Instagram @zorakorolyov,Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Nie żyje Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami". Co było przyczyną śmierci?
Nagłą śmierć Żory Korolyova potwierdziła jego partnerka. Tancerz "Tańca z Gwiazdami" osierocił 10-letnią córkę. " Nasze serca pękły". Co się stało?

Nie żyje Żora Korolyov. Tancerz znany z "Tańca z Gwiazdami" zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku. Miał zaledwie 34 lata. Jego śmierć potwierdziła ukochana Ewelina Bator:  Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca - napisała na Instagramie.  Jej wpis łamie serce. Jakie były przyczyny śmierci Żory Korolyova?  "Taniec z Gwiazdami": Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami" nie żyje - ta wiadomość wstrząsnęła światem mediów wieczorem 21 grudnia 2021 roku. Jako pierwszy informację o śmierci tancerza podał Czadoman. Muzyk pożegnał Żorę, wspominając jego ostatnią wiadomość, jaką do niego wysłał:  (...) Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. 🖤 Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie... ⌛ Wieści o śmierci Żory Korolyova chwilę później potwierdziła jego partnerka Ewelina Bator. W łamiącym serce wpisie po raz ostatni zwróciła się do ukochanego:  Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️ Wierzcie mi - też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała na Instagramie Ewelina Bator  Żora Korolyov i Ewelina Bator byli parą od ponad 3 lat. Od pięciu wspólnie współpracowali m. in. w  Akademii Arte, którą założył z myślą o uzdolnionych dzieciach. Ona była jedną z nauczycielek, która zajmowała się nauką aktorstwa. Przyczyny śmierci...

Ewelina Bator o przyczynach śmierci Żory Korolyova
Instagram @zorakorolyov
Newsy
Partnerka Żory Korolyova o śmierci ukochanego: "Nie spekulujcie, proszę..."
Ewelina Bator podała pierwsze szczegóły pogrzebu Żory Korolyova i zwróciła się z prośbą do internautów. Pokazała też łamiące serce zdjęcie.

Śmierć Żory Korolyova to wielki cios nie tylko dla jego fanów, ale przede wszystkim rodzinna tragedia. Utalentowany tancerz zostawił partnerkę oraz 11-letnią córkę, którą miał z byłą żoną. Fala kondolencji, która zalała w ostatnich dniach media społecznościowe, pokazuje, jak wiele osób uwielbiało pochodzącego z Ukrainy artystę. Nadal trudno uwierzyć, że uczestnik "Tańca z gwiazdami" zmarł w wieku zaledwie 34 lat. Od momentu, w którym potwierdzono, że doniesienia o śmierci Żory Korolyova są prawdziwe, na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, wyrażających żal po stracie tancerza. Gwiazdę pożegnała już partnerka Ewelina Bator. Niedawno postanowiła opublikować kolejne oświadczenie, w którym opowiedziała o szczegółach odejścia Ukraińca. Ewelina Bator o przyczynie śmierci Żory Korolyova: "Nie wciągajmy w to politycznych tematów" Ewelina Bator była jedną z pierwszych osób, które potwierdziły informacje o śmierci Żory Korolyova. Najpierw dramatyczna wiadomość pojawiła się na profilu Czadomena. Partnerka urodzonego w Odessie tancerza pożegnała ukochanego na Instagramie, dziękując mu za wspólnie przeżyte lata. Według nieoficjalnych doniesień, które przekazała redakcja "Super Expressu" to właśnie ona znalazła ciało uczestnika "Tańca z gwiazdami". Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć"         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez ŻORA KOROLYOV (@zorakorolyov) Niedawno Ewelina...

Żora Korolyov z byłą żoną
EastNews
Newsy
Była żona Żory Korolyova wspomina tancerza i mówi o ich córce: "Ta tragedia dotknęła..."
Żora Korolyov nie żyje. Tancerz zmarł w wieku 34 lat, osierocił 10-letnią córkę, Sonię. Jego była żona wspomina tancerza.

Żora Korolyov zmarł w wieku 34 lat. Jako przyczyny śmierci tancerza nieoficjalnie podaje się zapalenie mięśnia sercowego. Znany z "Tańca z Gwiazdami" choreograf osierocił 10-letnią córkę Sonię z małżeństwa z Anną Kuznetsovą, która w sieci zamieściła poruszający wpis.  Żora Korolyov nie żyje. "Ta tragedia [...] w szczególności zdruzgotała Sonię" Nagła śmierć Żory Korolyova mocno poruszyła jego rodzinę, bliskich, przyjaciół i fanów tancerza. Artysta zdobył sławę w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie partnerował m.in. Kasi Cerekwickiej, Dominice Gwit, Isis Gee czy Martynie Kupczyk z "Nasz nowy dom". Szybko zdobył sławę i popularność, pojawiał się więc w innych programach, a nawet serialach - miał na swoim koncie udział w takich hitach jak "Egzamin z życia", "Niania" czy "Tylko miłość".  Zobacz także:  Żora Korolyov nie żyje. Pamiętacie partnerki taneczne gwiazdora "Tańca z gwiazdami"? W latach 2010-2017 był mężem Anny Kuznetsovej doczekali się córki, Soni, która przyszła na świat w 2010 roku. Była małżonka Żory zamieściła w sieci poruszający wpis.  Ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu, ale Żora i Anna zostawali w ciągłym kontakcie ze względu na córkę, Sonię.  Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia... Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć" 10-letnia córka Żory jest wstrząśnięta śmiercią taty: Odejście każdego...

Nasze akcje
pielęgnacja włosów
FRYZURY

„Mam nowe baby hair”. To zasługa produktów NEBOA!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!