kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Adam Niedzielski w maseczce
Grzegorz Banaszak/REPORTER
Newsy

Po wakacjach dzieci będą mogły normalnie rozpocząć rok szkolny? Adam Niedzielski komentuje! Kiedy zaczniemy wychodzić z obostrzeń? 

Minister zdrowia w najnowszym wywiadzie daje nadzieję, że już wkrótce zaczniemy wracać do normalności. Czy czeka nas jeszcze czwarta fala pandemii koronawirusa?

Adam Niedzielski w najnowszym wywiadzie poinformował, jak we wrześniu ma wyglądać rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Czy dzieci będą mogły normalnie wrócić do szkoły? Jest komentarz szefa Ministerstwa Zdrowia. Adam Niedzielski w rozmowie z magazynem "Sieci" zdradził również, czego możemy spodziewać się w nadchodzące wakacje. Czy latem znikną obostrzenia w Polsce? Jak w naszym kraju może wyglądać czwarta fala pandemii koronawirusa?

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Latem zakończą się obostrzenia w Polsce?

Lockdown w Polsce ma obowiązywać do 18 kwietnia. Do tego czasu nie zrobimy zakupów w galeriach handlowych, nie wejdziemy do kina, teatru czy do muzeum, nie wyślemy naszych dzieci do szkół (z placówek opiekuńczych mogą korzystać jedynie rodzice, którzy zostali wymienieni w Dzienniku Ustaw) i nie wybierzemy się do fryzjera.  

Teraz chyba wszyscy zadają sobie pytanie, czy w nadchodzące wakacje będziemy mogli zapomnieć o wszystkich obostrzeniach i czy zaczniemy wracać do "normalności". Najnowszy komentarz Adama Niedzielskiego brzmi bardzo optymistycznie!

Myślę, że w wakacje będziemy wracali do normalnego funkcjonowania- minister zdrowia powiedział w wywiadzie dla tygodnika "Sieci". Nowy rok szkolny powinien się rozpocząć normalnie od września- dodał. 

Szef MZ dodaje, że naszym kraju może pojawić się kolejna fala pandemii koronawirusa, ale nie powinna być tak groźna jak poprzednie.

Czwarta fala, jeżeli się pojawi, to ze względu na zbudowaną odporność oraz dzięki programowi szczepień nie będzie już miała takich rozmiarów jak fale poprzednie. Wojna trwa, ale jesteśmy już po lądowaniu w Normandii- dodał szef Ministerstwa Zdrowia.

Mamy ogromną nadzieję, że spełnią się słowa ministra zdrowia i już wkrótce zaczniemy wracać do "normalności"!

Zobacz także: Prof. Simon jest twarzą walki z Covid-19. Sam przeżył wielką tragedię, śmierć córki: "Wyszedłem przed budynek. Nie byłem w stanie"

Adam Niedzielski w najnowszym wywiadzie zdradził, jak mogą wyglądać nadchodzące wakacje.

Adam Niedzielski
East News


 

 

Wojciech Andrusiewicz
East News/ JACEK DOMINSKI/REPORTER
Newsy
Będą obostrzenia dla osób niezaszczepionych?! Rzecznik Ministerstwa Zdrowia zdradził plany władz
Wojciech Andrusiewicz w najnowszym wywiadzie zdradził, że rząd już szykuje się na czwartą falę koronawirusa. Co ciekawe, plan zakłada, że niektóre osoby będą bardziej uprzywilejowane od innych. Poznajcie szczegóły!

Rzecznik Ministerstwa Zdrowia w rozmowie z mediami zapowiedział nowe obostrzenia i zdradził, kiedy władze ogłoszą decyzje w sprawie restrykcji. Wojciech Andrusiewicz nie ukrywa, że czeka nas czwarta fala koronawirusa, a w związku z tym Ministerstwo Zdrowia pracuje już nad rekomendacjami na najbliższe miesiące. Okazuje się, że obostrzenia będą dotyczyć osób, które m.in. nie są zaszczepione przeciwko koronawirusowi!  Obostrzenia dla osób niezaszczepionych Czwarta fala koronawirusa zbliża się do Polski. Niestety, jak ostrzegają specjaliści kolejna fala pandemii może do nas dotrzeć nawet w te wakacje. Przedstawiciele władz już od kilku tygodni ostrzegają, że jesienią znów zostaną wprowadzone obostrzenia. Teraz rzecznik Ministerstwa Zdrowia w rozmowie z Polsat News potwierdził to, o czym mówiło się w ostatnim czasie- wchodząc do różnych miejsc będziemy musieli  mieć przy sobie m.in. certyfikat po szczepieniu! Na pewno przy tych wzrostach, które się teraz realizują i przy tych niedługo występujących liczbach bezwzględnych, które jeżeli w pozytywnym przypadku mogą dojść do tysiąca, w negatywnej opcji, którą też przyjmujemy, że może wystąpić, do 15 tysięcy, na pewno obostrzenia wystąpią. Na pewno w jakiejś formie restrykcje się pojawią i na pewno będzie wymagane przedstawienie chociażby certyfikatu ze szczepieniem, czy też certyfikatu wykonanego testu czy certyfikatu, że jesteśmy ozdrowieńcem przy wejściu w różne miejsca. (...) Pewnie limity osób, które będą mogły wchodzić spadną, a co za tym idzie - uprzywilejowane będą te osoby, które będą posługiwały się certyfikatami- w rozmowie z reporterem Polsat News mówił Wojciech Andrusiewicz. Wojciech Andrusiewicz zapowiedział, że według Ministerstwa Zdrowia obostrzenia powinny być wprowadzane...

Adam Niedzielski w maseczce
Grzegorz Banaszak/REPORTER
Newsy
Komunie w maju zostaną odwołane? Jest komentarz ministra zdrowia. Odniósł się również do wesel! 
Przez pandemię koronawirusa komunie i wesela w maju nie odbędą się? Adam Niedzielski usłyszał trudne pytanie. Jak na nie odpowiedział?

Pierwsze komunie zostaną odwołane lub przesunięte w czasie? Czy władze planują wprowadzić dodatkowe obostrzenia, żeby w maju Polacy nie organizowali ważnych, rodzinnych uroczystości? Minister zdrowia na antenie RMF FM odpowiedział na pytanie o komunie i wesela. Adam Niedzielski zdradził również, jak może wyglądać znoszenie lockdownu po 18 kwietnia.  Co z komuniami i weselami? Maj zbliża się naprawdę wielkimi krokami. Dziś z pewnością wszyscy rodzice dzieci które przygotowują się do pierwszej komunii świętej, a wszystkie pary które szykują się do ślubu zastanawiają się, czy już za kilka tygodni będzie możliwość organizowania komunii i wesel. W związku z trzecią falą pandemii koronawirusa i nagłym wzrostem zachorowań w Polsce już od kilku tygodni trwa lockdown, który ostatnio został wydłużony do 18 kwietnia.  Teraz Adam Niedzielski na antenie RMF FM zdradził, że po 18 kwietnia wszystkie obostrzenia mogą być zdejmowane regionalnie.  W gruncie rzeczy teraz głównym wyznacznikiem podejmowania decyzji to nie jest nawet poziom zachorowań, ale sytuacja w szpitalach i dostępność respiratorów. To główny element, który różnicuje regiony. Są regiony, które same sobie nie radzą i pomagają im sąsiednie województwa - mówił minister zdrowia.  Szef Ministerstwa Zdrowia został również zapytany o możliwość organizowania komunii i wesel w maju . Jak zareagował? Adam Niedzielski nie udzielił niestety jednoznacznej odpowiedzi.  Tutaj priorytetem będzie zdecydowanie przywracanie edukacji, takie działania będziemy wykonywali w pierwszej kolejności . Jeżeli myślimy o takiej perspektywie miesięcznej, majowej, to jeżeli by się utrzymały te trendy, które teraz obserwujemy, czyli spadek liczby zachorowań i jednocześnie, mam nadzieję,...

Minister zdrowia ogłosił nowe obostrzenia od 27 lutego 2021. Co ze szkołami?
East News
Newsy
Szkoły, galerie, hotele znów zamknięte! Sprawdźcie gdzie!
Szkoły, galerie, hotele znów zamknięte! Sprawdźcie gdzie!

Od najbliższej soboty będą obowiązywać nowe obostrzenia. Minister zdrowia Adam Niedzielski już w środę rano, 24 lutego mówił, że nastąpił duży wzrost zachorowań na koronawirusa, dlatego władze poważnie zastanawiają się nad zamknięciem szkół i hoteli w niektórych regionach Polski. Na środowej konferencji Adam Niedzielski oficjalnie potwierdził, jakie obostrzenia będą nas obowiązywać od 27 lutego. Dotyczą zamknięcia szkół oraz hoteli a także nowych zasad zasłaniania ust i nosa. Czy wszystkie dzieci wrócą do nauki zdalnej? Czy hotele zostaną ponownie zamknięte? Oto szczegóły.  Koronawirus w Polsce. Nowe obostrzenia od soboty 27 lutego Minister zdrowia Adam Niedzielski na konferencji prasowej, która odbyła się 24 lutego, ogłosił nowe restrykcje. Wprowadzone obostrzenia będą obowiązywały już od soboty 27 lutego. Adam Niedzielski podczas konferencji przyznał, że trzecia fala pandemii niestety nabiera na sile, jednak jest zróżnicowana na poziomie regionów. Trzecia fala się rozpędza [...] Na poziomie regionów sytuacja jest zróżnicowana - powiedział Niedzielski i wymienił trzy województwa, w których sytuacja jest najgorsza, są to: województwa warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie - powiedział minister zdrowia.  Z tego też względu musimy zrobić "krok w tył", a szczególnie jedno województwo, warmińsko - mazurskie. To właśnie w tym regionie wraca wiele obostrzeń: - Restrykcje obowiązujące tylko w województwie warmińsko - mazurskim: nauka w klasach 1 - 3 znów w trybie zdalnym. Galerie, muzea, kina i miejsca użyteczności publicznej zostaną zamknięte. Obostrzenia dotyczą również hoteli, kortów tenisowych, czy basenów - tego typu obiekty znów będą zamknięte,...

Adam Niedzielski w maseczce
Grzegorz Banaszak/REPORTER
Newsy
Koronawirus w Polsce: obostrzenia zostaną przedłużone? Adam Niedzielski nie pozostawił wątpliwości
Podczas dzisiejszej konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski zabrał głos w sprawie panującym obostrzeń. Niestety, jak zapowiedział szef resortu, Polacy powinni przygotować się na ich przedłużenie.

Polska wciąż zmaga się ze światową pandemią, a eksperci ostrzegają przed jej kolejną falą. Aby jak najskuteczniej walczyć z COVID-19, rząd wprowadził szereg obostrzeń i zaleceń, które mają na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa. Choć wielu miało nadzieję, że po 27 grudnia zostaną one poluźnione, dzisiejsze słowa ministra zdrowia nie napawają optymizmem. Jak zapowiedział Adam Niedzielski podczas konferencji pasowej, będzie on rekomendował i przedłużenie conajmniej do drugiej połowy stycznia.  Widmo trzeciej fali jest bardzo realne. By uniknąć tego scenariusza rozmawialiśmy o tym, by obostrzenia zostały utrzymane Koronawirus w Polsce. Adam Niedzielski o przedłużeniu obostrzeń W poniedziałek 14 grudnia po spotkaniu Biura Bezpieczeństwa Narodowego, odbyła się kolejna konferencja prasowa, dotycząca sytuacji epidemiologicznej w kraju. Ta niestety wciąż jest bardzo dynamiczna, a w Polsce od początku epidemii odnotowano już 1 140 572 zakażeń koronawirusem. Tym samym do 27 grudnia wprowadzono tak zwany etap odpowiedzialności, który zakłada między innymi ograniczenia w przemieszczaniu się, obowiązek zasłania ust i nosa w miejscach publicznych, zawieszenie działaności placówek kultury, wprowadzenie nauczania zdalnego, czy także limity podczas zgromadzeń oraz spotkań w domu, w których od 28 listopada może uczestniczyć maksymalnie 5 osób spoza wspólnego domostwa. Niestety, wiele wskazuje na to, że panujące obostrzenia zostaną przedłużone.  Będę rekomendował przedłużenie obostrzeń co najmniej do 17 stycznia. Chodzi o to, żeby zostać na ferie w domach i uniknąć trzeciej fali pandemii - ogłosił szef resortu zdrowia. Adam Niedzielski swoją decyzję tłumaczy obawą, że w przypadku zniesienia obostrzeń mogłyby mieć miejsce liczne wyjazdami oraz...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner