Pikowana torba w Sinsay jest dostępna w Sinsay za 49 zł, ale z kodem "SINSAY30PL" kupicie 30% taniej! To model, który do złudzenia przypomina ulubioną torbę Anny Lewandowskiej od znanego projektanta. Za torebkę gwiazdy Bottega Veneta trzeba jednak zapłacić ponad 300 razy więcej, bo jej średni koszt to około 12 tysięcy złotych.

Reklama

Anna Lewandowska nosi modną pikowaną torebkę

Anna Lewandowska nie raz pokazywała się z pikowaną torebką Bottega Veneta. Ten model listonoszki polubiło z resztą bardzo wiele gwiazd i Influencerek na Instagramie. Niedługo po jej pojawieniu się, takie modele można było kupić również w sieciówkach. Teraz zaopatrzymy się w podobny model także w Sinsay.

Mat. pras./Instagram

Ania ma w swojej szafie dwie pikowane listonoszki - czarną i czerwoną. Od początku 2020 roku pokazywała się w nich przynajmniej czterokrotnie na Instagramie. Wierne plecionej pikowanej torebce Bottega Veneta są także Natalia Siwiec i Julia Wieniawa.

Pikowana torebka w stylu gwiazd w Sinsay

Torebka z Sinsay również ma pikowaną dużą klapę i charakterystyczny prostokątny kształt. Wzbogaca ją długi pasek do przerzucenia przez ramię ze srebrnymi okuciami.

Mat. pras./Instagram

Ta torebka to ideał do wiosennych i letnich stylizacji. Możemy nosić ją do beżowego płaszcza w stylu paryżanek, klasycznych dżinsów i damskich sneakersów. Z powodzeniem sprawdzi się także do sukienki w kwiaty i klapek na obcasie. To uniwersalna i bardzo modna torebka, którą warto mieć w swojej szafie.

Zobacz także
Reklama

Upolujecie ten model w Sinsay?

Reklama
Reklama
Reklama