Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył wszystkich i po rozstaniu z zapoznaną w miłosnym show Katarzyną, postanowił związać się z ... jej kuzynką Klaudią. Zakochani są ze sobą niezwykle szczęśliwi, jednak nie za często dzielą się fanami szczegółami dotyczącymi ich relacji. Tym razem zrobili jednak wyjątek i przekazali radosną informację!

Reklama

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jego żona przekazali radosne wieści

Paweł Olejnik dał się poznać za sprawą 6. edycji miłosnego show "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna wziął udział w eksperymencie i przed kamerami pobrał się z nieznajomą mu kobietą. Mimo że eksperyment się nie powiódł i partnerzy podjęli decyzję o rozstaniu, to przygoda z show TVN zakończyła się dla Pawła szczęśliwie. Paweł po rozstaniu z pierwszą żoną, zdecydował związać się z jej kuzynką, a w czerwcu ubiegłego roku Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i jego ukochana wzięli ślub. Takiego scenariusza nikt nie mógł się spodziewać!

Paweł ze Ślubu od pierwszego wejrzenia i jego żona mają powody do radości
Instagram @_pawel_olejnik

Paweł i jego żona Klaudia jednak niezbyt często dzielą się z internautami swoim wspólnym życiem. Od czasu do czasu jednak informują fanów o ważnych wydarzeniach w ich życiu. Tak też było w tym przypadku. Klaudia Olejnik opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcia z mężem i przekazała fanom, że wraz z ukochanym wybrali się na upragniony odpoczynek. Wygląda na to, że właśnie tak postanowili uczcić swoją pierwszą rocznicę ślubu.

Grecja, Zakynthos
- poinformowała Klaudia.

Zarówno Klaudii jak i Pawłowi uśmiechy nie schodziły z twarzy i na zamieszczonych w sieci zdjęciach widać, że małżonkowie świetnie bawią się na wspólnym wyjeździe.

Pod postem od razu pojawiły się komentarze od fanów, którym fotografie Klaudii i Pawła bardzo przypadły do gustu.

Zobacz także
Pięknie
Super
- zachwycają się fani

Jak Wam się podobają nowe zdjęcia Pawła i jego żony? Wspaniale widzieć ich takich szczęśliwych!

Reklama

Zobacz także: Kornelia ze "ŚOPW" nagle podjęła ważną decyzję. Ogłosiła to w sieci

Klaudia i Paweł ze "ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram@_klaudia.olejnik_
Reklama
Reklama
Reklama