produkty pierre fabre oral care
Chcę testować
produkty latopic
Chcę testować
kosmetyki sylveco
Chcę testować
kosmetyki miya cosmetics
Chcę testować
krem nivea
Chcę testować
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
Maskara AA
Laureaci
Pomadki Lip Me Up
Laureaci
Ewelina Bator o przyczynach śmierci Żory Korolyova
Instagram @zorakorolyov
Newsy

Partnerka Żory Korolyova o śmierci ukochanego: "Nie spekulujcie, proszę..."

Ewelina Bator podała pierwsze szczegóły pogrzebu Żory Korolyova i zwróciła się z prośbą do internautów. Pokazała też łamiące serce zdjęcie.

Śmierć Żory Korolyova to wielki cios nie tylko dla jego fanów, ale przede wszystkim rodzinna tragedia. Utalentowany tancerz zostawił partnerkę oraz 11-letnią córkę, którą miał z byłą żoną. Fala kondolencji, która zalała w ostatnich dniach media społecznościowe, pokazuje, jak wiele osób uwielbiało pochodzącego z Ukrainy artystę. Nadal trudno uwierzyć, że uczestnik "Tańca z gwiazdami" zmarł w wieku zaledwie 34 lat.

Od momentu, w którym potwierdzono, że doniesienia o śmierci Żory Korolyova są prawdziwe, na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, wyrażających żal po stracie tancerza. Gwiazdę pożegnała już partnerka Ewelina Bator. Niedawno postanowiła opublikować kolejne oświadczenie, w którym opowiedziała o szczegółach odejścia Ukraińca.

O takim sposobie na utrwalenie makijażu jeszcze nie słyszałaś! To bajecznie proste

Ewelina Bator o przyczynie śmierci Żory Korolyova: "Nie wciągajmy w to politycznych tematów"

Ewelina Bator była jedną z pierwszych osób, które potwierdziły informacje o śmierci Żory Korolyova. Najpierw dramatyczna wiadomość pojawiła się na profilu Czadomena. Partnerka urodzonego w Odessie tancerza pożegnała ukochanego na Instagramie, dziękując mu za wspólnie przeżyte lata. Według nieoficjalnych doniesień, które przekazała redakcja "Super Expressu" to właśnie ona znalazła ciało uczestnika "Tańca z gwiazdami".

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć"

Niedawno Ewelina Bator po raz kolejny odniosła się do śmierci Żory. Na początku długiej relacji partnerka zmarłego tancerza przypomniała o zdjęciu, które kiedyś zrobił jej ukochany. Wszystko wskazuje na to, że nadal nie może uwierzyć w to, że jej wybranek już nie żyje. Odejście Żory to dla niej ogromna strata.

Kochany mój! Zrobiłeś mi to zdjęcie, a ja powiedziałam, że przybijam piątkę wszystkim tam na górze, którzy się nami opiekują... Nie wierzę, że jesteś tam... Ogromna część mnie odeszła razem z tobą, mój aniołku... - zaczęła Ewelina Bator.

W dalszej części partnerka Żory odniosła się do okoliczności śmierci gwiazdy. Ewelina Bator podziękowała wszystkim za wsparcie, jakie otrzymała w ciągu ostatnich dni. Potwierdziła, że urodzony w Odessie tancerz zostanie pochowany w Warszawie. Warto przypomnieć, że artysta przeprowadził się do Polski w 2003 roku. Wcześniej przez rok mieszkał w Niemczech, gdzie osiągał pierwsze międzynarodowe sukcesy. Ukochana podkreśliła, że Żora kochał polską stolicę, dlatego tutaj zostanie trumna z jego ciałem.

Nie jestem w stanie odpisać wam wszystkim, dlatego przepraszam, ze tak tutaj [przyp. red. - piszę], ale chcę, żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie - mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. Nie znamy jeszcze daty - poinformuję was, kiedy to nastąpi. Opiekuję się jego mamą, a ona opiekuje się mną. Dziękuję wam za każde słowo wsparcia - nie macie pojęcia, jak wiele znaczy - napisała.

Później Ewelina Bator poruszyła jeszcze kwestię przyczyny śmierci Żory. Partnerka nauczyciela tańca zaznaczyła, że nadal nie wiadomo, dlaczego jej ukochany zmarł. Poprosiła internautów, by przestali spekulować na ten temat i nie poruszali przy tym wątków politycznych. Warto przypomnieć, że niedawno Iwona Pavlović oświadczyła, że jej kolega z "Tańca z gwiazdami" odszedł w tajemniczych okolicznościach.

Nie spekulujecie proszę o przyczynie jego śmierci - jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów. Chce, żebyście wiedzieli, że Żora dla każdego z was miał wiele miejsca w swoim sercu. Módlcie się za niego, wspominajcie, uśmiechajcie się do niego... On będzie zawsze z nami. Kochany mój... Zostawiłeś po sobie morze lejących się łez, a to tylko znaczy, że twoje życie miało sens. Dziękuję ci, że tak wiele mnie nauczyłeś i dałeś miłość, której niektórzy nie przeżyją przez całe swoje długie życie - wyjaśniła Ewelina Bator.

Żora Korolyov oświadczenie partnerki
@ewelina.bator

Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova

Śmierć Żory Korolyova zszokowała gwiazdy polskiego show-biznesu. Artystę pożegnała już ekipa "Tańca z gwiazdami". W mediach społecznościowych pojawiły się także wiadomości kobiet, które były jego partnerkami scenicznymi. Po tragedii wypowiedziała się również była żona tancerza, która zdradziła, że w dniu, w którym Żora odszedł, miał zabrać na spacer swoją 11-letnią córkę.

Zobacz także: Nie żyje Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami". Co było przyczyną śmierci?

"Super Express" przekazał nieoficjalnie, że przyczyną śmierci Żory Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego. Nadal jednak nie ma potwierdzonych informacji na ten temat.

Córka Żory Korolyova o śmierci taty
Instagram @zorakorolyov fot. Ewelina Bator

Żora Korolyov z Tańca z Gwiazdami nie żyje. Dlaczego zmarł
Instagram @zorakorolyov,Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Nie żyje Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami". Co było przyczyną śmierci?
Nagłą śmierć Żory Korolyova potwierdziła jego partnerka. Tancerz "Tańca z Gwiazdami" osierocił 10-letnią córkę. " Nasze serca pękły". Co się stało?

Nie żyje Żora Korolyov. Tancerz znany z "Tańca z Gwiazdami" zmarł nagle 21 grudnia 2021 roku. Miał zaledwie 34 lata. Jego śmierć potwierdziła ukochana Ewelina Bator:  Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca - napisała na Instagramie.  Jej wpis łamie serce. Jakie były przyczyny śmierci Żory Korolyova?  "Taniec z Gwiazdami": Nie żyje Żora Korolyov. Żegna go ukochana Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami" nie żyje - ta wiadomość wstrząsnęła światem mediów wieczorem 21 grudnia 2021 roku. Jako pierwszy informację o śmierci tancerza podał Czadoman. Muzyk pożegnał Żorę, wspominając jego ostatnią wiadomość, jaką do niego wysłał:  (...) Nie rozumiem, może tam potrzebowali Twojego talentu. 🖤 Żora Korolyov do zobaczenia po drugiej stronie... ⌛ Wieści o śmierci Żory Korolyova chwilę później potwierdziła jego partnerka Ewelina Bator. W łamiącym serce wpisie po raz ostatni zwróciła się do ukochanego:  Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię ❤️ Wierzcie mi - też w to nie wierzę Długo nie uwierzę I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy... - napisała na Instagramie Ewelina Bator  Żora Korolyov i Ewelina Bator byli parą od ponad 3 lat. Od pięciu wspólnie współpracowali m. in. w  Akademii Arte, którą założył z myślą o uzdolnionych dzieciach. Ona była jedną z nauczycielek, która zajmowała się nauką aktorstwa. Przyczyny śmierci...

Produkcja Tańca z Gwiazdami o śmierci Żory Korolyova
VIPHOTO/East News, Rafal MESZKA
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć"
Żora Korolyov nie żyje. Produkcja "Tańca z Gwiazdami" żegna go poruszającym wpisem. Z programem był związany od 2007 roku...

Nagła śmierć Żory Korolyova z "Tańca z Gwiazdami" wstrząsnęła światem mediów. Zaledwie 34-letni tancerz zmarł nagle w swoim domu, gdzie według informacji podanych przez Super Express, już nieprzytomnego znalazła go partnerka Ewelina Bator. Śmierć Żory Korolyova skomentowała produkcja "Tańca z Gwiazdami". Pamięć utalentowanego tancerza uczcili wyjątkowym wpisem: Żora, nie możemy w to uwierzyć...  Zobaczcie pełen wpis pogrążonej w żałobie produkcji programu.  "Taniec z Gwiazdami": Produkcja żegna Żorę Korolyova Żora Korolyov tańczył od dzieciństwa. Już w wieku 9 lat otrzymywał pierwsze tytuły mistrza Ukrainy juniorów w stylach standardowym czy latynoamerykańskim. Po przeprowadzce do Polski dalej kontynuował naukę, zdobywając zaszczytne tytuły,  także reprezentując Polskę na mistrzostwach świata. Medialną popularność przyniósł mu udział w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie w latach 2007-2008 na antenie TVN tańczył i trenował m. in. Kasię Cerekwicką, Isis Gee i Agnieszkę Cegielską.  W późniejszych edycjach "Tańca z Gwiazdami" emitowanych już na antenie Polsatu, trenował Karolinę Gorczycę, Dominikę Gwit czy Martynę Kupczyk.  Informacja o śmierci Żory Korolyova pogrążyła w żałobie świat mediów.  Hello from the other side Żora .. 😭 To był nasz ostatni ziemski taniec... Zatańczymy jeszcze piękniej... Po drugiej stronie... - napisała Karolina Gorczyca, żegnając Żorę.  Pamięć tancerza uczciły również inne jego taneczne partnerki z "Tańca z Gwiazdami". Wzruszający wpis po śmierci 34-letniego uczestnika "Tańca z Gwiazdami" opublikowała również produkcja programu:  Dotarła do nas bardzo smutna informacja. Wczoraj, 21.12.2021 w wieku 34 lat zmarł tancerz i...

Córka Żory Korolyova o śmierci taty
Instagram @zorakorolyov fot. Ewelina Bator
Newsy
11-letnia córka o śmierci Żory Korolyova: "Dziękuję tato za najlepsze chwile"
11-letnia Sonia Korolyov pożegnała Żorę Korolyova rozdzierającym serce wpisem. Jej mama zdradziła, że byli umówieni na spacer...

Odchodząc z tego świata, Żora Korolyov pozostawił 11-letnią córkę i jej mamę. Niespodziewana wiadomość o śmierci tancerza wstrząsnęła całą Polską. Artysta dobrze znany z "Tańca z gwiazdami" zmarł niespodziewanie w wieku 34 lat. Media społecznościowe zalała fala komentarzy z wyrazami żałoby. Nauczyciel tańca, który w młodości przeprowadził się do Polski, miał mnóstwo fanów. Według nieoficjalnych doniesień przyczyną zgonu było zapalenie mięśnia sercowego. Jego ciało miała znaleźć ukochana. Po śmierci Żory Korolyova na Instagramie pojawiło się mnóstwo pożegnalnych wiadomości. Tancerza pożegnała również jego 11-letnia córeczka. Co napisała Sonia Sophie? Żora Korolyov żegnany przez najbiższych Jako pierwszy o śmierci Żory Korolyova napisał Czadoman, który opublikował konwersację z artystą. Internauci mieli okazję przeczytać życzenia, które tancerz złożył wokaliście. Początkowo internauci nie dowierzali, że artysta znany z "Tańca z gwiazdami" odszedł w tak młodym wieku. Później dramatyczne doniesienia potwierdziła partnerka Żory. Ewelina Bator opublikowała na swoim Instagramie post , w którym pożegnała ukochanego i podziękowała za wspólnie spędzone lata.         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez ŻORA KOROLYOV (@zorakorolyov) Zobacz także:   Nie żyje Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami". Co było przyczyną śmierci? Kondolencje złożyła także ekipa "Tańca z gwiazdami" . Warto przypomnieć, że to właśnie udział w tanecznym show zapewnił...

Żora Korolyov z byłą żoną
EastNews
Newsy
Była żona Żory Korolyova wspomina tancerza i mówi o ich córce: "Ta tragedia dotknęła..."
Żora Korolyov nie żyje. Tancerz zmarł w wieku 34 lat, osierocił 10-letnią córkę, Sonię. Jego była żona wspomina tancerza.

Żora Korolyov zmarł w wieku 34 lat. Jako przyczyny śmierci tancerza nieoficjalnie podaje się zapalenie mięśnia sercowego. Znany z "Tańca z Gwiazdami" choreograf osierocił 10-letnią córkę Sonię z małżeństwa z Anną Kuznetsovą, która w sieci zamieściła poruszający wpis.  Żora Korolyov nie żyje. "Ta tragedia [...] w szczególności zdruzgotała Sonię" Nagła śmierć Żory Korolyova mocno poruszyła jego rodzinę, bliskich, przyjaciół i fanów tancerza. Artysta zdobył sławę w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie partnerował m.in. Kasi Cerekwickiej, Dominice Gwit, Isis Gee czy Martynie Kupczyk z "Nasz nowy dom". Szybko zdobył sławę i popularność, pojawiał się więc w innych programach, a nawet serialach - miał na swoim koncie udział w takich hitach jak "Egzamin z życia", "Niania" czy "Tylko miłość".  Zobacz także:  Żora Korolyov nie żyje. Pamiętacie partnerki taneczne gwiazdora "Tańca z gwiazdami"? W latach 2010-2017 był mężem Anny Kuznetsovej doczekali się córki, Soni, która przyszła na świat w 2010 roku. Była małżonka Żory zamieściła w sieci poruszający wpis.  Ich drogi rozeszły się już jakiś czas temu, ale Żora i Anna zostawali w ciągłym kontakcie ze względu na córkę, Sonię.  Wczoraj odszedł od nas Żora Korolyov. Miał zaledwie 34 lata i choć osiągnął już tak wiele, miał przecież jeszcze tak strasznie dużo do zrobienia... Mimo że nasze ścieżki się rozeszły wiele lat temu, wciąż pozostawał częścią mojego życia jako ojciec Soni.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć" 10-letnia córka Żory jest wstrząśnięta śmiercią taty: Odejście każdego...

Nasze akcje
pielęgnacja włosów
FRYZURY

„Mam nowe baby hair”. To zasługa produktów NEBOA!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!