zestaw przeciw wypadaniu włosów dermena®
Chcę testować
Phyto Paris
Wyniki testu
#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Laureaci
Samarité Divine Acid Peeling
Chcę testować
Hagi Korzenna Pomarańcza
Laureaci
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Ochronny duet od Miya Cosmetics
Laureaci
Nawilżający duet Miya Cosmetics
Laureaci
sera Bielenda Skin Clinic Professional
Laureaci
serum NIVEA LUMINOUS630®
Laureaci
Zestaw kosmetyków Klorane
Laureaci
Ewelina Bator o przyczynach śmierci Żory Korolyova
Instagram @zorakorolyov
Newsy

Partnerka Żory Korolyova o śmierci ukochanego: "Nie spekulujcie, proszę..."

Ewelina Bator podała pierwsze szczegóły pogrzebu Żory Korolyova i zwróciła się z prośbą do internautów. Pokazała też łamiące serce zdjęcie.

Śmierć Żory Korolyova to wielki cios nie tylko dla jego fanów, ale przede wszystkim rodzinna tragedia. Utalentowany tancerz zostawił partnerkę oraz 11-letnią córkę, którą miał z byłą żoną. Fala kondolencji, która zalała w ostatnich dniach media społecznościowe, pokazuje, jak wiele osób uwielbiało pochodzącego z Ukrainy artystę. Nadal trudno uwierzyć, że uczestnik "Tańca z gwiazdami" zmarł w wieku zaledwie 34 lat.

Od momentu, w którym potwierdzono, że doniesienia o śmierci Żory Korolyova są prawdziwe, na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy, wyrażających żal po stracie tancerza. Gwiazdę pożegnała już partnerka Ewelina Bator. Niedawno postanowiła opublikować kolejne oświadczenie, w którym opowiedziała o szczegółach odejścia Ukraińca.

Ewelina Bator o przyczynie śmierci Żory Korolyova: "Nie wciągajmy w to politycznych tematów"

Ewelina Bator była jedną z pierwszych osób, które potwierdziły informacje o śmierci Żory Korolyova. Najpierw dramatyczna wiadomość pojawiła się na profilu Czadomena. Partnerka urodzonego w Odessie tancerza pożegnała ukochanego na Instagramie, dziękując mu za wspólnie przeżyte lata. Według nieoficjalnych doniesień, które przekazała redakcja "Super Expressu" to właśnie ona znalazła ciało uczestnika "Tańca z gwiazdami".

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" o śmierci Żory Korolyova: "Żora, nie możemy uwierzyć"

Niedawno Ewelina Bator po raz kolejny odniosła się do śmierci Żory. Na początku długiej relacji partnerka zmarłego tancerza przypomniała o zdjęciu, które kiedyś zrobił jej ukochany. Wszystko wskazuje na to, że nadal nie może uwierzyć w to, że jej wybranek już nie żyje. Odejście Żory to dla niej ogromna strata.

Kochany mój! Zrobiłeś mi to zdjęcie, a ja powiedziałam, że przybijam piątkę wszystkim tam na górze, którzy się nami opiekują... Nie wierzę, że jesteś tam... Ogromna część mnie odeszła razem z tobą, mój aniołku... - zaczęła Ewelina Bator.

W dalszej części partnerka Żory odniosła się do okoliczności śmierci gwiazdy. Ewelina Bator podziękowała wszystkim za wsparcie, jakie otrzymała w ciągu ostatnich dni. Potwierdziła, że urodzony w Odessie tancerz zostanie pochowany w Warszawie. Warto przypomnieć, że artysta przeprowadził się do Polski w 2003 roku. Wcześniej przez rok mieszkał w Niemczech, gdzie osiągał pierwsze międzynarodowe sukcesy. Ukochana podkreśliła, że Żora kochał polską stolicę, dlatego tutaj zostanie trumna z jego ciałem.

Nie jestem w stanie odpisać wam wszystkim, dlatego przepraszam, ze tak tutaj [przyp. red. - piszę], ale chcę, żebyście wiedzieli, że Żora zostanie pochowany w Warszawie - mieście, które kochał i wśród ludzi, którzy chcą go pożegnać. Nie znamy jeszcze daty - poinformuję was, kiedy to nastąpi. Opiekuję się jego mamą, a ona opiekuje się mną. Dziękuję wam za każde słowo wsparcia - nie macie pojęcia, jak wiele znaczy - napisała.

Później Ewelina Bator poruszyła jeszcze kwestię przyczyny śmierci Żory. Partnerka nauczyciela tańca zaznaczyła, że nadal nie wiadomo, dlaczego jej ukochany zmarł. Poprosiła internautów, by przestali spekulować na ten temat i nie poruszali przy tym wątków politycznych. Warto przypomnieć, że niedawno Iwona Pavlović oświadczyła, że jej kolega z "Tańca z gwiazdami" odszedł w tajemniczych okolicznościach.

Nie spekulujecie proszę o przyczynie jego śmierci - jest ona nieznana jeszcze. Nie wciągajmy w to politycznych tematów. Chce, żebyście wiedzieli, że Żora dla każdego z was miał wiele miejsca w swoim sercu. Módlcie się za niego, wspominajcie, uśmiechajcie się do niego... On będzie zawsze z nami. Kochany mój... Zostawiłeś po sobie morze lejących się łez, a to tylko znaczy, że twoje życie miało sens. Dziękuję ci, że tak wiele mnie nauczyłeś i dałeś miłość, której niektórzy nie przeżyją przez całe swoje długie życie - wyjaśniła Ewelina Bator.

Żora Korolyov oświadczenie partnerki
@ewelina.bator

Gwiazdy żegnają Żorę Korolyova

Śmierć Żory Korolyova zszokowała gwiazdy polskiego show-biznesu. Artystę pożegnała już ekipa "Tańca z gwiazdami". W mediach społecznościowych pojawiły się także wiadomości kobiet, które były jego partnerkami scenicznymi. Po tragedii wypowiedziała się również była żona tancerza, która zdradziła, że w dniu, w którym Żora odszedł, miał zabrać na spacer swoją 11-letnią córkę.

Zobacz także: Nie żyje Żora Korolyov z "Tańca z Gwiazdami". Co było przyczyną śmierci?

"Super Express" przekazał nieoficjalnie, że przyczyną śmierci Żory Korolyova było zapalenie mięśnia sercowego. Nadal jednak nie ma potwierdzonych informacji na ten temat.

Córka Żory Korolyova o śmierci taty
Instagram @zorakorolyov fot. Ewelina Bator

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
Philips badanie
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Poznaj sposób na piękny i zdrowy uśmiech
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa