kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Pamiętacie sierżant Kasię z „13 posterunku”? Jak dziś wygląda i czym się zajmuje grająca ją Aleksandra Woźniak?

Aleksandra Woźniak zyskała sławę dzięki roli zabawnej, pewnej siebie i uroczej Kasi w kultowym w latach 90. serialu „13 Posterunek”. Dziś dawna gwiazda Polsatu porzuciła aktorstwo na rzecz zupełnie innej profesji. Czym się zajmuje i jak obecnie wygląda serialowa Kasia?

„13 posterunek” to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych i najzabawniejszych seriali Polsatu z lat 90. Opowiadająca o perypetiach policjantów z tytułowego 13. posterunku seria, bawiła i wzruszała do łez miliony Polaków, którzy z zapartym tchem śledzili kolejne poczynania posterunkowego Cezarego Cezarego (Cezary Pazura), starszej posterunkowej Kasi (Aleksandra Woźniak), granego przez Marka Perepeczko komendanta Władysława i jego ukochanego psa Pershinga, wzorowanego na postaci Arnolda Schwarzeneggera Arniego (Piotr Zelt), czy przyślepego, zmagającego się z alkoholizmem starszego aspiranta Stępnia (Marek Walczewski).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 13 Posterunek (@13.posterunek)

Zobacz także: Pamiętacie Zuzię z „13 posterunku”? Nie zgadniecie, która dzisiaj sławna aktorka ją grała

Wśród licznych problemów związanych z pogonią za osobami łamiącymi prawo, zabawnych sytuacji związanych z natarczywymi chłopakami siostry serialowego Cezarego, Agnieszki (Agnieszka Włodarczyk), kultem uwielbianego przez komendanta posterunku buldoga angielskiego,  jednym z głównych wątków serialu była burzliwa relacja Cezarego i Kasi. To właśnie rola niezdecydowanej, naiwnej, ślicznej blondynki zapewniła Aleksandrze Woźniak ogromną popularność. Niestety, utożsamianie aktorki z Kasią stało się nie tylko błogosławieństwem, ale też przekleństwem.

Cokolwiek bym robiła, widzowie i tak głównie kojarzą mnie z tym serialem. A przecież zagrałam w nim 20 lat temu – mówiła niedawno w rozmowie z „Rewią” Aleksandra Woźniak. Uważam, że to nie jest specjalnie pozytywne i chciałabym to zmienić – dodała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Aleksandra Woźniak (@aleksandraa_wozniak)

Presja otoczenia i stałe porównywanie aktorki do serialowej Kasi sprawiły, że Aleksandra Woźniak postanowiła rzucić aktorstwo. Czym się teraz zajmuje?

Jak dziś wygląda i czym się zajmuje serialowa Kasia z „13 posterunku”?

Aleksandra Woźniak zyskała wielką sympatię widzów wcielając się w rolę infantylnej policjantki Kasi w serialu „13 posterunek”. 22-letnia wówczas aktorka uwielbiała do munduru zakładać krótkie spódniczki i wysokie obcasy, czym szybko ujęła męską część publiczności. Jak się jednak okazuje, show biznes i zaszuflatkowanie aktorki tylko w jednej roli sprawiło, że postanowiła zmienić profesję.

Szanowni Państwo, informuję, że przestałam wykonywać zawód aktorki. Kilka lat temu odkryłam w sobie dużo większą pasję, jaką jest psychologia i z tą dziedziną wiążę swoja przyszłość. Nie będziecie mnie już Państwo mogli oglądać w nowych produkcjach na ekranie. W to miejsce będę się zajmować prowadzeniem terapii oraz warsztatów rozwojowych – napisała niedawno na swoim koncie na Facebooku Aleksandra Woźniak.

A jak dziś wygląda serialowa Kasia? Zobaczcie nasze wideo i sprawdźcie, czy bardzo się zmieniła.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner