Reklama

"Zbuntowany anioł" to serial, który swoją premierę miał w 1998 roku. Był jednym z hitów telewizyjnych, a Milagros i Ivo stali się jednymi z bardziej rozpoznawalnych aktorów. W obsadzie nie zbrakło również innych bohaterów, którzy zdobyli serca widzów. Jednym z nich był Bernardo, czyli kamerdyner, w którego rolę wcielił się Osvaldo Guidi.

Reklama

Losy kamerdynera Bernardo ze "Zbuntowanego Anioła" czyli Osvaldo Guidi

Osvaldo Guidi urodził się w 1964 w Máximo Paz. Od początku przejawiał zdolności aktorskie, więc nic dziwnego, że właśnie na tej dziedzinie skupił się w życiu. Ukończył pedagogikę, a jednocześnie pobierał lekcje aktorstwa od największych sław. Oprócz "Zbuntowanego Anioła" zagrał w takich serialach jak "Celeste", czy "Antonella". Często występował na deskach teatru, a nawet przez pewien czas spełniał się jako dyrektor teatru dramatycznego. To dzięki roli Bernardo w serialu "Zbuntowany Anioł" stał się jednak rozpoznawalny. Międzynarodowa rozpoznawalność nie przyniosła jednak oczekiwanych rezultatów. Nowe role nie pojawiały się tak często, jak oczekiwał tego Guidi.

17/10/2011. Murió Osvaldo Guidi. Actor de cine, teatro y televisión, dramaturgo y director de teatro. En sus cortos 47 años trabajó muchísimo, llegó al éxito, al reconocimiento, sin embargo un día decidió terminar su vida. Terrible. — Irreparable Pérdida (@MuertosArg) October 17, 2020

pic.twitter.com/Fg0KqfsYfp

Zobacz także: Pamiętacie Ivo ze 'Zbuntowanego Anioła'? Zobaczcie, jak się zmienił

Osvaldo Guidi nie mógł pogodzić się z tym, jak przebiegała jego kariera. 17 października 2011 serialowy Bernardo popełnił samobójstwo. Miał wtedy 47 lat. Odebrał sobie życie przez powieszenie w Buenos Aires, w szkole teatralnej.

Wiem co to sukces, nagrody, ciemne strony nagród. Ja jedyny mogę cokolwiek dla siebie zrobić - mogliśmy przeczytać jego ostatnie słowa na Facebooku.

Aktor uznał, że poświęcił życie pasji, która okazała się być nietrwała, a on sam popadł w zapomnienie. Był rozczarowany tym, jak funkcjonuje świat i jak ważne są znajomości w jego branży.

Reklama

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji, zwróć się o pomoc do specjalisty lub skorzystaj z telefonu zaufania, by uzyskać potrzebne wsparcie. Kryzysowy Telefon Zaufania 116 123 to miejsce, które pozwala na rozmowę w sytuacjach wymagających interwencji, dla osób, które nie mogą podjąć bezpośredniego kontaktu z psychologiem.

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane

Loading...