Chcę testować
Chcę testować
Chcę testować
VICHY NEOVADIOL Odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50
Chcę testować
Lirene Make me slim
Chcę testować
Kosmetyki Lirene
Chcę testować
SHEFOOT Kuracja z mocznikiem
Chcę testować
AA Y LIFT SUPREME
Chcę testować
Dove Summer Revived
Wyniki testu
Nowe kosmetyki Maybelline New York
Laureaci
Kosmetyki Moee
Laureaci
Oillan derm+
Wyniki testu
Bielenda C MARINE CARE
Laureaci
Biotherm Blue Peptides
Wyniki testu
SEYSSO Basic Color
Laureaci
AA Wings of Color Healthy Wear
Laureaci
Eveline Cosmetics Gold Peptides
Laureaci
SKIN O3 ZONE
Wyniki testu
Kosmetyki Kiehl’s
Wyniki testu
La Roche-Posay Effaclar
Wyniki testu
Pałac nie poda przyczyn śmierci Królowej Elżbiety II
East News
Newsy

Pałac nie poda przyczyny śmierci Królowej Elżbiety II. Na co chorowała monarchini?

Królowa Elżbieta II nie żyje. Była najdłużej panującym monarchą Wielkiej Brytanii, odeszła w wieku 96 lat. Sprawdźcie, dlaczego Pałac Buckingham nie zamierza podać przyczyny śmierci królowej. Królowa mogła mieć dość długą listę chorób.

Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie, potwierdzające domysły mediów. Królowej Elżbieta II zmarła 8 września 2022 w wieku 96 lat. Nie jest jednak znana bezpośrednia przyczyna śmierci królowej Elżbiety. Król Karol wydał oświadczenie, w którym poprosił o wyrozumienie na czas żałoby. Nikt z przedstawicieli rodziny królewskiej nie podzielił się z informacją o przyczynie śmierci monarchini. Dlaczego pałac ukrywa tę informację? 

Pierwsze informacje o pogarszającym się stanie zdrowia królowej

Po 70 latach panowania odeszła królowa Elżbieta II, o czym poinformowała zagraniczna stacja BBC. Głos zabrała również rodzina królewska, która potwierdziła smutne doniesienia. W żałobie pogrążona jest rodzina królewska, ale i całe Zjednoczone Królestwo i 15 innych państw, które były objęte władzą przez Elżbietę II. 

Niepokojącą chwilą okazało się zwolnienie królowej z wirtualnego spotkania Tajnej Rady, które odbyło się zaledwie dzień przed jej śmiercią. Monarchini była ostatnio widziana publicznie we wtorek z nową premier Liz Truss w Balmoral. 

Pałac nie poda przyczyny śmierci Królowej Elżbiety II?

Na oficjalnym Instagramie rodziny królewskiej pojawiło się krótkie oświadczenie wydane przez króla Karola. Z oświadczenia dowiadujemy się jedynie o żałobie i smutku, w jakim pogrążona jest cała rodzina królewska. Pojawiła się również prośba o wyrozumiałość w trakcie trwającej żałoby. 

Jak dotąd nie było słowa o przyczynie śmierci. Prawdopodobnie nie będzie oficjalnego ogłoszenia ze zrozumiałych względów. Rodzina królewska, jak żadna inna ceni sobie prywatność, więc przyczyna śmierci monarchini, póki co, pozostaje zagadką. Kiedy książę Filip zmarł w kwietniu 2021 r. w wieku 99 lat, nie wydano takiego oświadczenia. Jednak po upływie miesiąca, udało ustalić się, że jego przyczyna śmierci została odnotowana jako „starość”. Informację o przyczynie śmierci przekazał szef królewskiego domu medycznego, sir Huw Thomasa.

Możemy jedynie domyślać się, że powodem jej śmierci było pogorszenie się stanu zdrowia ze względu na starość. Wiemy, że od ponad roku zmagała się z problemami z mobilnością i coraz rzadziej pokazywała się publicznie. Królowa budziła jednak pewien podziw wśród ludzi, ze względu fakt, że przez wiele lat cieszyła się świetną kondycją fizyczną, jak i zdrowiem. Wiemy jednak, że ostatnie miesiące były dla niej wyjątkowo trudne. Kiedy w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia królowej z laską, media niemal od razu zaczęły spekulować o pogarszającym się stanie monarchini. Pałac królewski nigdy nie dopuszczał do informacji publicznej listy chorób oraz dolegliwości królowej. 

Redakcja poleca

REKLAMA
Nasze akcje
Nowa seria kosmetyków Bright Reveal L'Oreal Paris do skóry trądzikowej
Pielęgnacja
Przetestowałam nową serię kosmetyków Bright Reveal L'Oréal Paris do skóry trądzikowej. Teraz już wiem czego potrzebuje moja cera
Współpraca reklamowa
mathilde langevin@unsplash
Pielęgnacja
Przebarwienia - co warto o nich wiedzieć? Na nurtujące Wizażanki pytania odpowiedziała dermatolog, dr n. med. Agnieszka Bańka Wrona
Współpraca reklamowa
Yves Rocher
Pielęgnacja
Te kosmetyki od marki Yves Rocher zatrzymują wodę w skórze jak gąbka. Wszystko dzięki jednemu składnikowi
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Odnowa skóry na poziomie komórkowym. Wizażanki sprawdziły odmładzającą linię Dermika
Współpraca reklamowa
Kosmetyki
Fryzury
Składniki preparatów, które hamują wypadanie i pobudzają porost włosów
Współpraca reklamowa
Mela b3
Pielęgnacja
Jak się pozbyć przebarwień? Poznaj moc Melasylu
Współpraca reklamowa
La Roche-Posay
Pielęgnacja
Boisz się przebarwień? Sprawdź, jak im zapobiegać
Współpraca reklamowa
Cudocell
Pielęgnacja
Pielęgnacja skóry od 1 dnia życia - nowe Polskie Emolienty Plus - Cudocell Baby - sprawdzone przez Top Recenzentki
Współpraca reklamowa