Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News
Newsy

"Operacja Forth Bridge". Oto, co się stanie po śmierci księcia Filipa. Szczegółowy plan jest gotowy od dawna

W przypadku najważniejszych postaci w rodzinie królewskiej przygotowane są specjalne plany postępowania w przypadku pogrzebu. Co stanie się teraz, po śmierci księcia Filipa? Oto szczegóły.

Książę Filip nie żyje. Brytyjski monarcha zmarł w wieku 99 lat. Informację o jego śmierci przekazał Pałac Buckingham:

Z głębokim smutkiem Jej Królewska Mość ogłasza śmierć ukochanego męża, Jego Królewskiej Wysokości Księcia Filipa, księcia Edynburga. Jego Królewska Wysokość zmarł spokojnie dziś rano w zamku Windsor 

Książę Filip w lutym trafił do szpitala. Miał to być kilkudniowy pobyt, ale okazało się hospitalizacja została przedłużona do kilku tygodni. W marcu książę opuścił jednak szpital. Niestety 9 kwietnia 2021 roku Pałac przekazał smutną informację o śmierci księcia Filipa. Rodzina królewska już od dawna była przygotowana na ewentualną śmierć nie tylko księcia Filipa ale również i królowej Elżbiety. W przypadku najważniejszych postaci w rodzinie królewskiej przygotowane są specjalne plany postępowania w przypadku śmierci każdego z nich.  W przypadku królowej Elżbiety II jest to "operacja London Bridge", natomiast w przypadku księcia Filipa "operacja Forth Bridge"! Na czym polega ten plan? Co stanie się teraz po śmierci księcia Filipa? 

Zobacz także: Książę Filip nie żyje! Mąż królowej Elżbiety II zmarł w wieku 99 lat

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

"Operacja Forth Bridge" - co stanie się po śmierci księcia Filipa? 

Pałac Buckingham właśnie potwierdził śmierć księcia Filipa. W przypadku śmierci księcia Edynburga przygotowano specjalny plan pt. "Operacja Forth Bridge". Plan opracowany jest co do minuty. W specjalnym protokole przewidziano kto, kiedy i w jaki sposób poinformuje o śmierci księcia Filipa ale również przedstawiono szczegółowy plan uroczystości pogrzebowych. 

Informacje o śmierci księcia oficjalnie miała przekazać stacja BBC. Jeśli zgon nastąpiłby w nocy , wiadomość przekazana by została dopiero rano. Zgodnie z potwierdzeniem Pałacu Buckingham książę Filip zmarł 9 kwietnia rano.

W protokole przewidziano, że w chwili śmierci księcia Filipa ogłoszona zostanie żałoba narodowa, a flagi zostaną opuszczone do połowy masztu. Pogrążona w żałobie Elżbieta II może zadecydować, że wróci do pełnienia obowiązków dopiero po 30 dniach, jednak decyzja należy tylko do niej. 

Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News

Pogrzeb księcia Filipa. Jak będą wyglądać uroczystości pogrzebowe? 

Pogrzeb księcia Filipa, małżonka królowej Elżbiety, może odbyć się w charakterze państwowym. Wówczas msza święta odbyłaby się w Opactwie Westminsterskim. Wówczas ciało księcia Filipa wystawione by było w kaplicy, aby mieszkańcy mogli oddać hołd monarsze. Nie wiadomo jednak, czy ze względu na pandemię ten zapis nie zostanie zmieniony. 
Ciało księcia Filipa złożone zostałoby w kaplicy św. Jerzego. Jednak na jego osobiste życzenie procedury mają zostać uproszczone. Książę Edynburga miał zdecydować się na pogrzeb wojskowy i według doniesień brytyjskich mediów chciał zostać pochowany we Frogmore Gardens. Wówczas pogrzeb byłby tylko uroczystością rodzinną. 

Na razie nie ma żadnych nowych szczegółów w sprawie pogrzebu księcia Filipa. Wiadomość o jego śmierci została przekazana do mediów w godzinach popołudniowych. 

Nie żyje książę Filip, mąż Elżbiety II
East News

królowa Elżbieta i książę Filip
ONS
Newsy
"Operacja Forth Bridge" na wypadek śmierci księcia Filipa jest już gotowa! Kto poinformuje o śmierci męża Elżbiety II?
Pałac Buckingham przygotował specjalną procedurę na wypadek śmierci księcia Filipa! Czy to oznacza, że stan zdrowia męża królowej Elżbiety II jest zły?

Książę Filip od kilku dni przebywa w szpitalu, niedawno odwiedził go syn Karol, który ze łzami w oczach opuszczał ojca. To może oznaczać, że rokowania dla 99-letniego męża królowej Elżbiety II są niepewne. Pałac Buckingham musi być w tej sytuacji przygotowany na każdą ewentualność i w przypadku księcia Edynburga został przygotowany specjalny protokół na wypadek jego śmierci, który został nazwany "Operacji Forth Bridge"! Kto jako pierwszy poinformuje o śmierci męża Elżbiety II? Jaki pogrzeb zaplanowano dla Filipa? "Operacji Forth Bridge" na wypadek śmierci księcia Filipa jest już gotowa!  "Operacja Forth Bridge" czyli plan przygotowany na wypadek śmierci księcia Filipa jest już opracowany co do minuty. Rodzina królewska zdaje sobie sprawę z wieku ojca księcia Karola i z racji przedłużającej się hospitalizacji pod uwagę brany jest najczarniejszy scenariusz. Niemal 100-letni książę Edynburga już cztery lata temu zdecydował się przejść na emeryturę i wieść spokojne życie z dala od życia publicznego w jednej z królewskich posiadłości. Potem było też głośno o wypadku drogowym, jaki miał spowodować, po którym zrezygnował z prowadzenia samochodu. Ostatnio stan zdrowia męża Elżbiety II pogorszył się na tyle, że trafił na kilka dni do szpitala. Teraz okazuje się, że pobyt w placówce medycznej się przedłuża, co może świadczyć o złym stanie zdrowia księcia. Zobacz także:   Książę Filip w szpitalu! Jaki jest stan zdrowia 99-letniego męża królowej Elżbiety II? Kto jako pierwszy poda informację o śmierci Filipa? Tu nie powinno być zaskoczenia, bo taka informację ma podać stacja BBC po przekazaniu oficjalnej informacji przez rodzinę królewską. Jeśli do zgonu dojdzie w nocy taka informacja pojawi się dopiero rano....

Książę Filip w czarnym garniturze na ślubie księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem
East News
Newsy
Książę Filip przeszedł poważną operację! Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie zdrowia męża królowej Elżbiety II
Książę Filip przeszedł operację serca! Jaki jest stan zdrowia męża królowej Elżbiety II? Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia 99-letniego monarchy.

Książę Filip przeszedł operację serca! Jaki jest stan zdrowia męża królowej Elżbiety II? Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia 99-letniego monarchy. Dlaczego lekarze zdecydowali się na operację? Sprawdźcie, co zdradzili przedstawiciele rodziny królewskiej!  Książę Filip po operacji serca Książę Filip już od ponad dwóch tygodni przebywa w szpitalu. I chociaż początkowo pałac zapewniał, że mąż królowej Elżbiety II czuje się dobrze, a jego stan jest stabilny to pobyt w szpitalu wciąż się wydłuża, a media przekazują niepokojące informacje dotyczące księcia. Ostatnio książę Filip został przewieziony ze szpitala Króla Edwarda VII do placówki św. Bartłomieja, a teraz okazuje się, że monarcha musiał poddać się poważnej operacji serca! Teraz Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia księcia Filipa. Książę Edynburga przeszedł wczoraj w szpitalu św. Bartłomieja udany zabieg w związku z istniejącą wcześniej chorobą serca. Jego Królewska Wysokość pozostanie w szpitalu na leczenie, odpoczynek i rekonwalescencję przez kilka dni- czytamy w oficjalnym komunikacie.  Książę Filip, który w tym roku będzie obchodzić 100 urodziny, już od dłuższego czasu ma problemy z sercem dlatego teraz cała rodzina królewska drży o jego zdrowie. Kilka dni temu zagraniczne media informowały, że rodzina i  personel jednoczą się w modlitwie za męża królowej Elżbiety. Zobacz także:   Co się stanie po śmierci Filipa? Plan pogrzebowy dla księcia Edynburga czyli "operacja Forth Bridge" jest już gotowa Książę Filip przeszedł operację serca.  

Królowa Elżbieta II i książę Filip
East News/REX
Newsy
Rodzina królewska drży o życie księcia Filipa! W jakim naprawdę jest stanie?
Jak informuje w oficjalnym komunikacie Pałac Buckingham, książę Filip jest leczony z powodu infekcji i musi pozostać hospitalizowany jeszcze przez kilka dni.

Książę Filip, 99-letni mąż królowej Elżbiety II pozostanie na razie w szpitalu, do którego trafił w ubiegłym tygodniu. Jak informuje w oficjalnym komunikacie Pałac Buckingham, książę Edynburga jest tam leczony z powodu infekcji i musi pozostać hospitalizowany jeszcze przez kilka dni. Jak się teraz czuje? Zobaczcie, co przekazały Pałac i rodzina królewska. Zobacz też:  "Operacja Forth Bridge" na wypadek śmierci księcia Filipa jest już gotowa! Kto poinformuje o śmierci męża Elżbiety II? Komunikat ostanie zdrowia księcia Filipa To pierwszy oficjalny komunikat o stanie zdrowia księcia, który w ubiegłym tygodniu trafił do szpitala króla Edwarda VII w Londynie. Jak podkreślają media na Wyspach, to najdłuższy niezwiązany z planowanymi zabiegami pobyt księcia w szpitalu od przeszło dekady , co budzi duże obawy o jego stan. Stąd pewnie oficjalne oświadczenie: Książę Edynburga pozostaje w szpitalu króla Edwarda VII, gdzie otrzymuje pomoc medyczną z powodu infekcji. Czuje się dobrze, a leczenie przynosi skutek, jednak nie oczekuje się, by miał opuścić szpital w ciągu najbliższych kilku dni - czytamy w cytowanym przez brytyjskie media oświadczeniu Pałacu. Jak podaje Mail Online, z otoczenia Filipa płyną jednak pocieszające sygnały. Jak ujawnił najmłodszy syn Filipa, książę Edward, rodzina królewska trzyma kciuki za „Żelaznego Księcia”, który jest w znacznie lepszym stanie niż kilka dni temu . Jak mówił, rozmawiał z Filipem przez telefon. Czuje się dużo lepiej i już nie może się doczekać wyjścia, co bardzo nas cieszy. Więc trzymamy kciuki - powiedział w Sky News. Książę Edward podziękował również w imieniu całej rodziny królewskiej za „urocze wiadomości”, które dostaje książę Filip i...

Książę Filip w czarnym garniturze na ślubie księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem
East News
Newsy
Książę Filip został przewieziony karetką do innego szpitala. Jaki jest stan męża Elżbiety II?
Brytyjska rodzina królewska drży o stan księcia Filipa. 99-letni mąż Elżbiety II właśnie opuścił szpital, w którym przebywał do dwóch tygodni i został przeniesiony do innej placówki. W jakim jest stanie?

Mijają już dwa tygodnie od kiedy książę Filip trafił do szpitala króla Edwarda VII. Jak potwierdził Pałac Buckingham 99-letni mąż Jej Królewskiej Mości „źle się poczuł”, jednak dotarł do placówki o własnych siłach. I gdy wydawać by się mogło, że jego stan jest już ustabilizowany, w zagranicznych mediach pojawiły się kolejne niepokojące wieści. Książę Filip właśnie został przeniesiony karetką do innego szpitala . Co się stało? Książę Filip został przewieziony do innego szpitala Jak podała agencja Reutera, cytując komunikat Pałacu Buckingham, 99-letni książę Filip został przewieziony w poniedziałek ze Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie do placówki świętego Bartłomieja, w celu „badań i obserwacji w kierunku istniejącej choroby serca”, gdzie ma pozostać do końca tego tygodnia. Książę Edynburga został dziś przewieziony ze szpitala króla Edwarda VII do szpitala św. Bartłomieja ze względu na chorobę serca- powiedział rzecznik Pałacu Buckingham. W jakim stanie jest książę Edynburga? Pałac Buckingham nie precyzuje z jaką infekcją wcześniej zmagał się mąż królowej Elżbiety II i jakie dokładnie badania muszą zostać mu wykonane ze względu na jego przypadłość, jednak pewne jest, że jego stan już się ustabilizował, a książę pozytywnie reaguje na podawane mu leki.  Książę czuje się komfortowo i reaguje na leczenie, ale oczekuje się, że pozostanie w szpitalu przynajmniej do końca tygodnia  - potwierdza  rzecznik Pałacu Buckingham. Zobacz także:  Czytelnicy w szoku. Dziennik opublikował nekrolog księcia Filipa Placówka, w której teraz znalazł się mąż królowej określa się jako „doskonałe centrum w zakresie opieki kardiologicznej i onkologicznej” oraz  „szpital o...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner