Reklama

Oliwia z Hotelu Paradise ma długie, rozjaśniane włosy w kolorze blond. Jak doskonale wiemy, tego typu odcień jest trudny w pielęgnacji - po zabiegach koloryzacji włosy często maja tendencję do przesuszania i są sztywne, ale też szorstkie w dotyku. W przypadku uczestniczki hitu stacji TVN jest zupełnie inaczej. Jej długie, sięgające biustu włosy są zdrowe i lśniące. To wszystko zasługa kilku produktów do pielęgnacji włosów - w tym olejku, którym odżywia włosy. Kosztuje tylko 5 zł i jest dostępny choćby w Biedronce, czy Rossmannie!

Reklama

Sposób na odżywianie włosów Oliwii z Hotelu Paradise

Od zakończenia programu Oliwia z Hotelu Paradise dostaje mnóstwo pytań od fanów, czy przedłuża włosy. Wielu założyło, że jak wiele uczestniczek show, piękna blondynka również nosi doczepy. Jej włosy wyglądały zdrowo, zawsze dobrze się układały. Okazało się jednak, że jej włosy są naturalne. Oliwia stosuje cztery kroki w pielęgnacji włosów, które zapewniają im zdrowy wygląd. Są to:

Zobacz także: Oliwia z Hotelu Paradise zdradziła, co poprawiała w wyglądzie. To naturalna piękność?

Instagram@oliwia_hotelparadise5official

Olejek z czarnuszki do włosów

Oliwia nie zdradziła jakiego olejku z czarnuszki używa na włosy, jednak jednym z tańszych jest wariant od Bioelixire. Olejek odżywia włosy i ma działanie regenerujące. Tak naprawdę nie jest 100 proc. olejkiem, a silnie nawilżającym serum do włosów i skóry głowy, który bazuje na tym składniku. Daje efekty w postaci jedwabiście gładkich i połyskujących naturalnie włosów. Przy jego stosowaniu są miękkie w dotyku, ale też bardziej elastyczne i pełne witalności. W tym wariancie olejek do włosów ma też filtr UV, który chroni włosy.

Wizażanki stosują produkt również na skórę głowy. Jest on dla niej delikatny, nawilża skalp, ale też wspomaga redukcję wypadania włosów. Olejek do włosów zawiera malachit, który działa antybakteryjnie i poprawia krążenie skalpu.

mat. prasowe

Opinie o odżywiającym włosy olejku z czarnuszki

Wspomniany wcześniej olejek z czarnuszki ma ocenę 4,7 na 5 gwiazdek przy prawie 300 recenzjach. Punkty odjęte zostały mu za sposób dozowania. Użytkowniczki doceniają natomiast jego działanie. Niemal 90 proc. kupi produkt ponownie, a prawie 80 osób oznaczyło go jako swój hit.

To olejek najlepszy z tej serii. Jest bardzo wydajny, nawilża, wygładza, zmiękcza włosy w dotyku. Warto go dodawać do masek i odżywek. Nadaje się także do suchej skóry. Olejek niestety nie ma dozownika i można przez to wylać go za dużo

- napisała o produkcie

Dosyć długo zastanawiałam się nad zakupem tego produktu. Gdy w końcu kupiłam to serum silikonowe, nie mogę wyjść z podziwu, jak dobry jest to produkt. Stosowany w odpowiedniej ilości dociąża, lecz nie przeciąża włosów. Spełnia przy tym swoje zadanie, zabezpieczając je zarówno przed promieniowaniem UV, jak i przed urazami mechanicznymi. Produkt dołożony w ciągu dnia nie pozostawia efektu tłustych kosmyków

- oceniła olejek

Reklama

Stosujecie ten sam sposób na odżywianie końców co Oliwia z Hotelu Paradise?

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane

Loading...